Çelik kapıların kaliteli olması için, içinin doldurma değil de monoblok mantığı ile üretilmesi gerekmektedir.

Çelik kapı bayiliği AntalyaANTALYA KAPI3

Güvenliğin ve sağlamlığın en önemli anahtarlarından birisi olan çelik kapılar, pek çok firma ve üretici tarafından halka sunulmaktadır. Fiyat seçeneği ve ürün ağının çok geniş olduğu çelik kapı sektöründe, doğru bir çelik kapı seçimi yapmak oldukça zordur.

Çelik kapıların son teknoloji güvenlik sistemleri ile çalışması da sizin güvenliğiniz açısından önemlidir.

Çelik Kapı Antalya ilinde pek çok firma tarafından halka sunulmaktadır. Önemli olan, kaliteli çelik kapı ürünlerini uygun fiyata halka sunan firmaları tercih etmektir. Çelik Kapı Antalya firmaları, müşterilerin dilediği modelleri ve ölçüleri üretebilmekte ve montajını da sorunsuz şekilde yapabilmektedir.

Çelik Kapı Antalya firmalarını gezerek çelik kapı hakkında bilgi edinebilir, her ürünü tek tek inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Zaten ürünü görmeden ve Çelik Kapı Antalya firmalarını gezmeden internet üzerinden çelik kapı almanız doğru olmayacaktır.

Çelik Kapı Antalya firmaları çevre illere ve yakın yerlere de hizmet sağlamakta ve kurulum ve montaj işlemlerini sorunsuz olarak yapmaktadır.

Kapı çeşitleriANTALYA KAPI1

Kapılar iç ve dış mekânlarda ihtiyaç duyulan, kullanım amaçları kadar tasarımları ve renkleri de önemli olan yapı elemanı araçlardır. Bu araçların kullanım tarzlarına ve tasarım ihtiyaçlarına göre farklı marka ve modelleri bulunmaktadır. Kapı modelleri denildiği zaman karşımıza çıkan modelleri kısaca inceleyelim;

Panel Kapı

Ağaç sanayi ürünü olan panel kapıların ham maddesi ağaçtır. Ağaç sanayi ürünü olan bu ağaç kapıların üretimleri sipariş usulü üretimlere dayalı olmakla birlikte hazır tasarımlar olarak da bulunmaktadır. Ağaç sanayi ürünü olması sebebiyle panel kapıların şekillendirilmesi kolay ve hızlıdır. Panel kapılar camlı ya da camsız olarak imal edilebilirler. Panel kapıların renk seçimleri de istenildiğinde özel olarak yapılabilir.

Amerikan Kapı

Amerikan kapı modelleri de bir panel kapı modelidir. Amerikan kapı modellerini iç oda kapılarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Amerikan kapılar halk arasında göbekli ahşap kapı olarak da bilinmektedir. Amerikan kapıların tasarımları doğrultusunda göbek sayısı ortaya çıkmaktadır. Amerikan kapıların imalatı sırasında presleme tekniği çokça uygulanır ve sağlam ürünler elde edilir.

Fotoselli Kapı

Bu kapı çeşit ve modelleri en çok büyük alışveriş merkezlerinde ve iş hanlarında karşımıza çıkmaktaydı. Fakat son zamanlarda küçük işletmelerde ve binalarda da oldukça çok kullanılmaya başlanan fotoselli kapılar, ışık algılama prensibine bağlı olarak çalışırlar. İnsan kapıya yaklaştığı zaman fotosel adı verilen sensöre ışık gitmez ve kapı elektrik enerjisi ile açılır. Bu kapıların kullanımlarının tercih edilme sebebi ise fiziksel güce ihtiyaç duyulmamasındandır.

Yangın Kapısı

Yangın kapısı denildiği zaman aklımıza devasa büyüklüklerdeki yangın merdivenlerine açılan kapılar gelmektedir. Evet, yangın kapısı denilen sistemler yangın merdivenlerine açılan kapı sistemleridir. Yangın kapıları ateşe ve darbelere dayanıklı olan çelik malzemesinden imal edilir ve kullanıma sunulur. Yangın kapıları binaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesidir.

Fiyatlandırma bilgisiANTALYA KAPI2

Son zamanlarda çok hızlı gelişen metal ve inşaat sektörlerinin ortak ürünleri de değişimlere girmiştir ve çok hızlı gelişmiştir. Metal ve inşaat sektörlerine bağlı olarak gelişen ve değişen ürünlerden bir tanesi de çelik kapılardır.

Antalya çelik kapı fiyatları konusunda bir araştırma yaptığınız zaman çok fazla fiyat aralığı göreceksiniz. Antalya çelik kapı fiyatları konusunda çok fazla fiyat farklılıkları görmenizin pek çok sebebi bulunmaktadır. Bu sebepleri sıralayacak olursak; Antalya çelik kapı fiyatlarını belirleyecek olan ilk faktör çelik kapı üretimi ile alakalıdır.

Çelik kapı üretimi için kullanılan ham maddelerin fiyatları ve üretimde kullanılan teknolojinin imal giderleri Antalya çelik kapı fiyatları üzerinde etkilidir.

Model Fiyat
Alüminyum cam Panel 1.500 TL
Akrilik panel çelik kapı 1.000 TL
Damperli lüx cam panel 1.400 TL
Damperli lüx panel 1.600 TL

Antalya çelik kapı fiyatlarını etkileyen başka bir faktör ise üretimde kullanılan iş gücü ve işçilik giderleri ile alakalıdır.

Şöyle ki; Antalya çelik kapı fiyatları belirlenirken bazı giderler hesaplanır ve bu giderlerin içerisinde işçi giderleri de vardır. Fakat ileri üretim teknolojisine geçilmesi ile işçilik giderleri düşürülmüş ve daha seri üretimler yapılabilmiştir. Sonucunda ise Antalya Çelik Kapı Fiyatları konusunda olumlu değişimler olmuştur.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle