1976 yılından beri sektörde kapı sistemlerinin üretimleri ve uygulanması çalışmaları ile hizmetinizde olmaya devam etmekte.

Tutkunlar çelik kapı sistemleritutkunlar

Tutkunlar Kapı Firması olarak hem çevre hem insan hem de kalite ilkelerimizden hiçbir zaman ödün vermeden sağlam adımlarla geleceğe doğru ilerlemekte olan öncü kapı firmalarından bir tanesidir.

Tutkunlar Kapı Firması olarak sizlere her zaman uygun fiyatlarla en kaliteli çelik kapı sistemleri imalatı ve uygulamaları sunmakta.

Çelik kapı denilince aklımıza gelen ilk şeyler yaşam alanları olan dairelerde ya da ofislerde kullanılan şık kapılar olmaktadır. Çelik kapıların şık ve estetik görünümlerinin yanı sıra kalite ve sağlamlıkları da her zaman takdire şayan bir durumdur.

Tutkunlar çelik kapı firması sektörde uzun yıllardan beri çok üst sıralarda yerini almaktadır. Tutkunlar çelik kapı firmasının sektörde üst sıralarda yer almasında her zaman ileri üretim teknolojisini başarı ile kullanması ve yenilikçi çözümler sunmasıdır.

Modeller

Tutkunlar çelik kapı firmasının sizlere sunduğu çelik kapı modellerini ve kullanım alanlarını inceleyelim;

Tutkunlar çelik kapı klasik çelik kapı modelleri

Çok sayıda çelik kapı modeli klasik çelik kapı modelidir. Tutkunlar klasik çelik çatı modelleri de yaşam alanlarına çok fazla uygulanan sağlam ve sade görünümlere sahip olan çelik kapı çeşitleridir.

Tutkunlar çelik kapı villa ve bina giriş kapıları

Villa ve binalar büyük yapılar olduğu için kapıları da büyük olmalıdır. Kapı aralığı büyük olan bu bina türlerinin üzerilerine uygulanan çelik kapılarda büyük olmak durumundadır. Villa ve bina çelik kapılarının büyük olması ve şık görünümlerde olması gerekmektedir. Şık ve büyük çelik kapı modelleri Tutkunlar çelik kapı firması tarafından siz kullanıcılarına sunulmaktadır.

Tutkunlar çelik kapı nostalji serisi

Büyük ve ihtişamlı binalarda kullanılan bir çelik kapı modeli de nostalji çelik kapı türleridir. Nostalji çelik kapı türlerinin tasarımlarının ve modellerin doğuşunda eski konaklar vardır. Eski konaklardan esinlenen bu çelik kapılar genel olarak villa tarzında müstakil evlere ve tarihi yapılara uygulanabilmektedir.

Tutkunlar çelik kapı firması proje kapıları

Proje kapıları denilince akla gelen ilk şey normal çelik kapılardır fakat proje kapılarının fiyatları diğer çelik kapılara göre daha uygun maliyetler içermektedir.

Satış fiyatları

Çelik kapı fiyatları araştırmalarına girdiğiniz zaman çoktutkunlar2 fazla çelik kapı fiyatları ile karşılaşırsınız. Çelik kapı fiyatlarının çok geniş bir yelpazede bulunmasının pek çok nedeni vardır. Bu nedenler arasında en önemlisi çelik kapı imalatı sırasında kullanılan ham maddenin tedarik fiyatları bulunmaktadır.

Çelik kapı fiyatlarının etkilendiği başka bir başka durum ise çelik kapı imalatı sırasında kullanılan teknoloji ve işçilik ile alakalıdır. Çelik kapı fiyatları araştırmalarından elde edeceğiniz sonuçlar içerisinde Tutkunlar çelik kapı fiyatları sizler için son derece uygun olmaktadır.

Tutkunlar çelik kapı fiyatları konusunda en uygun fiyatları sizler için sunar. Tutkunlar çelik kapı fiyatlarının uygun olması kullanılan ileri üretim teknolojileri sayesinde olmaktadır.

Ayrıca Tutkunlar çelik kapı fiyatlarının uygun olması Tutkunlar çelik kapı firmasının çelik kapı sektöründe uzun yıllardan beri bulunması ile alakalıdır.

Tutkunlar çelik kapı fiyatları ile karşılaştıktan sonra Tutkunlar çelik kapı fiyatlarının ne kadar uygun olduğunu sizlerde göreceksiniz. Tutkunlar çelik kapı fiyatları için standart bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Bu yüzden firmanın kendine ait web sayfasına girerek fiyat bildirimi ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Tutkunlar şikayettutkunlar1,

Tüketici şikayetleri doğrultusunda bir çok birey teknik servis hizmetleri babında istek ve önerilerini dile getirmekte. Özellikle çilingir hizmeti bakımından kontrol, bakım ve onarım ile ilgili geri dönüş sağlamamalarının yanı sıra oluşturulan çilingir hizmet bedeli tüketiciden talep edilmektedir.

  • Çoğunlukla yapılan şikayetler çilingir hizmetleri ve kilit sistemleri sorunlarından kaynaklanmaktadır.
  • Firma kapsamında gerçekleşen ilgili satış sonrasında oluşan ilgisizlik firmanın ekstra personel yönlendirmesi ve ücret talep etmesi tüketicinin kapı markasını tercih edilebilirliğini geriletmektedir.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (4 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez Ofis
Telefon: 0(212) 612 06 06
FAX: 0(212) 852 80 82
Adresi: Güzelyurt Mah. Beykoop. 1.Bölge 7.Cadde Aker Apt. D1 Esenyurt /İstanbul


Yorum ekle