Tüm güvenlik ve diğer detayların düşünüldüğü, hiçbir şekilde zarara uğramamanız için tasarlanmış çelik kapı sistemleri ile artık yüzde yüz koruma sağlayabileceksiniz.

Tuna çelik kapı sistemleri

tunaTuna Çelik Kapı, piyasada müşterilerine sunduğu kaliteli, sağlam ve dayanıklı çelik kapı sistemleri ile göz dolduruyor. Çok uygun fiyatlarla, bütçenizi aşmadan sahip olabileceğiniz bu kaliteli çelik kapı sistemleri ile dairenizde üst düzey koruma ve güvenlik sağlayabilirsiniz.

Kötü sürprizlerle karşılaşmak istemeyenler ve güvenlikten taviz vermeyenler için üstün performans ve işleve sahip Tuna çelik kapı sistemleri, çok uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı ürünler ortaya koyan Tuna Çelik Kapı, tüm kalite kontrol ve üretim belgelerine sahiptir. Ayrıca yapılan denetimlerden ve kontrollerden tam not almıştır.

Gold, platin, laminat, PVC, krom, ahşap kapı serileri ile üstün kalite ve performans sunan Tuna Çelik Kapı, piyasada söz sahibi olduğu 15 yıllık geçmişiyle ve güçlü referanslarıyla güven veriyor. Siz de kötü sürprizlerle karşılaşmak, hırsızlık gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Tuna çelik kapı sistemlerini deneyebilirsiniz.

Usta işçilik ile kaliteli malzeme kullanılarak üretilen Tuna çelik kapılar ile siz de evinizi koruma altına alabilirsiniz.

Modeller

rtunasGünümüzde artan teknoloji ve güvenlik ihtiyacı, kapılarımızın da gelişmesine ve değişmesine ortam hazırladı. Ancak kaliteli malzeme ve usta işçilikle üretilmiş çelik kapıları piyasa da bulabilmek oldukça zor. Tuna çelik kapıları ile siz de evinizi koruma altına alabilirsiniz.

Hiçbir şekilde hırsızlık gibi olaylardan etkilenmemek için evinize Tuna çelik kapı sistemlerini getirerek önlem alabilirsiniz.

Şampiyon merkezi kilit sistemleri, parmak izli kilit sistemleri gibi çelik kapılarda birçok teknolojik yeniliği ve gelişmeyi düşünen Tuna Çelik Kapı, kapılarında hiçbir şekilde güvenlikten taviz vermiyor.

Aksine geliştirdiği teknolojiler ile her geçen gün daha kaliteli ve daha güvenlikli çelik kapılar üretiyor. Sürekli geliştirilen kilit sistemleriyle donatılmış kapılar sunan Tuna Çelik Kapı, kapılarınızda her şeyin düşünüldüğünü de ispat ediyor.

Kanat kesitlerinde, kısa kesitlerde ve motorlu baret sistemlerinde detaylı çalışmalar yapan Tuna Çelik Kapı, hiçbir kötü sürprizle karşılaşmamanız için özenli ve titiz çalışarak çelik kapılar üretiyor.

Tuna kapı İkitelli bayiliği

tuna1Tuna Kapı güvencesiyle siz de evlerinizi, binalarınızı ve dairelerinizi buluşturabilirsiniz. İstanbul yolunun 9. Kilometresinde yer alan fabrikasıyla kapı üretimine başlayan Tuna Kapı, İstanbul İkitelli’de de şubesiyle hizmet veriyor.

Sizlerde T-01,02 vb. daha birçok kapı modeliyle hizmet veren Tuna Kapı’nın kalitesini test edebilirsiniz. Evlerinizin güvenliğini ve korumasını tam anlamıyla karşılayabilecek kapılar ile yüksek performansı ve kaliteyi hissedeceksiniz.

Kanat kesitlerinden kısa kesitlere, motorlu baret sistemlerinden kapının estetiğine kadar birçok detayın düşünüldüğü kapılar üzerinde çalışmalar yapan Tuna Kapı, hiçbir kötü sürprizle karşılaşmamanız için özenli ve titiz çalışarak çelik kapılar üretiyor.

Usta işçilik ve kaliteli malzeme ürünü olan kapılarla hizmet veren Tuna Kapı, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden Tuna Kapı ile siz de dairelerinizde tam korumayı sağlayabileceksiniz.

Üstelik bunun için ne bütçenizi aşacak ne de zorlayacaksınız. Çok uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlarla sahip olabileceğiniz kapıları internetten inceleyebilirsiniz.

Fiyat seçenekleri

Tuna Çelik Kapı, piyasadaki başarısı ve geçmiş referansları ile mükemmel kalitede çelik kapılar üretmektedir. Siz de evinizi, iş yerinizi vb. herhangi bir binanızı güvenilir hale getirmek, koruma altına almak için Tuna çelik kapılarını tercih edebilirsiniz.

Bütçenizi aşmayan, uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz Tuna çelik kapılar tüm detaylar düşünülerek üstün işçilik ve kaliteli malzeme ile üretilmiştir.

  • Siz de bu kaliteden yararlanmak için Tuna Çelik Kapı’yı tercih edebilirsiniz. 15 senedir kapı piyasasında hizmet veren Tuna Çelik Kapı, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her geçen gün daha iyiyi ve daha gelişmişi sunmaktadır.
İstanbul Avrupa Bölgesi GERÇEK DEK. LTD. ŞTİ.T: +90 212 259 28 60
Bursa FAB. SAT. MAĞZ.T: +90 224 236 55 89
Adapazarı/Düzce/İzmit ORJİN MÜHENDİSLİKT: +90 264 281 88 42

Evlerinizde güvenliği ve şıklığı bir arada sağlamak için modern, çağdaş ve dayanıklı çelik kapıların adresi Tuna Çelik Kapı, uygun fiyatlarıyla da göz dolduruyor. İstediğiniz renk ve modelde zevklerinize uygun kapı çeşidi bulabileceğiniz Tuna Çelik Kapı, ahşap işleme modeller dâhil klasik, özel üretim, krom, alüminyum, platin ve laminat modellerde de kapıları hizmetinize sunuyor. Sizde vakit kaybetmeden bu kaliteye sahip olabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/İstanbul Bölge Müdürlüğü
Telefon: +90 216 416 57 40
FAX: +90 216 416 57 42
Adresi: CEVİZLİ MAH. DENİZER CAD. NO:18 KARTAL / İSTANBUL

İstanbul/İstanbul Avrupa Bölgesi
Telefon: +90 212 259 28 60
Adresi: Türkali,Ihlamurdere Cad. 72/A,Beşiktaş/Istanbul - Europe,Türkiye

Kayseri/Fabrika
Telefon: +90 352 321 34
FAX: +90 352 321 34 66
Adresi: O.S.B. 24. Cadde No:12 Kayseri / TÜRKİYE


Yorum ekle