Ermetsan Kayseri çelik kapı firması şikayet ve öneri istemleri ile tercih edilmekte olan kapı modelli imalatını gerçekleştirmekte olan 12 farklı Ülkede hizmet veren firmalardan bir tanesidir.

Ermetsan çelik kapı firması

kapı2Firma sektörde yaklaşık olarak 2500 gündür faaliyet göstermektedir. İç piyasada 228 bayi, 5 bölge müdürlüğü bulunan bir firmadır. Dış pazarda da kendisine yer edinmiş olan firma, 12 farklı ülkede 18 noktada ürünlerinin satışını sürdürmekte.

Dış ticaretteki marka adı ERMOT olan şirket, Ortadoğu bölgesinde çalışmalarını bütün hızıyla devam ettiriyor. İstihdam konusunda Ermestan ailesi 108 kişilik aileden oluşmaktadır. Bu konuda insanının daha iyi istihdam edilebilmesi için yoğun çaba göstermektedir.

Ermetsan çelik kapı firması 2012 yılında yapılanma içerisine girmiştir. Bu yapılanma sürecinde oldukça verimli bir yıl geçirmiştir. Hedeflerinde hiçbir sapma olmayan şirket bugüne daha umutlu bakmakta.

Sektöründeki verimli çalışması ile ilkleri sektöre taşımak için çaba göstermektedir. Şirket öncelikli olarak insana yatırım yapma hususunu daim belirlemiştir.

İnşaat firmalarına sundukları avantajlar ile, kalite, ürün çeşitliliği, fiyat konusunda sektörde oldukça ön plana çıkmaktadır. Avrupa’da İspanya, İtalya ve Almanya gibi ülkelerde hizmet vermektedir. Sektörde 15-20 yıllık bir geçmişi bulunan şirket, ülkemizdeki yerini her geçen gün güçlendirmektedir.

Kapı modellerikapı

Ülkemizde 20 yıla yakın süredir faaliyet gösteren Ermetsan çelik kapı, iddialı markaların içerisinde bulunmaktadır. Ülkemizin yanında dış piyasada da kendisine yer edinmiş olan şirket piyasadaki bütün modellerin üretimini yapmakta. Aşağıda çelik kapı modellerinin özelliklerinden biraz bahsedeceğiz. İhtiyacınız olan kapı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çelik Kapı

Ermetsan çelik kapı modellerinde oldukça bilindik bir şirkettir. Kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Fiyatları da oldukça uygundur. İçerisindeki alışıma göre kalitesi düşük ürünlerde mevcuttur. Fakat bu modeller güvenlik açısından randuman vermemektedir. Bilindiği üzere çelik kapı tercihindeki en büyük etken, güvenliğin artırılmak istenmesinden kaynaklanır.

Amerikan Kapı

Ermetsan şirket olarak her konuda müşterilerine yetebilmeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda Amerikan kapı modelleri ile de bilinen bir şirket olmuştur. Bu kapılar genellikle bina içlerinde kullanılmaktadır. Oda kapılarındaki genel tercih Amerikan kapı modelleridir.

Akordiyon Kapı

Bu kapılar, küçük boyutlu mekanların giriş kısmında bulunan kapılardır. Genellikle yer kaplamaması ile ünlüdür. Kapı kısmı sağa veya sola doğru açılı. Perde görünümündedir.

Satış fiyatlarıkapı1

Çelik kapı arayan müşterilerin çoğunun aklına gelen ilk soru, bu ürünlerin fiyatlarıdır. Büyük bir şirket olarak faaliyet gösteren Ermetsan, fiyat olarak müşterilerine oldukça cazip fiyatlar sunmaktadır. Bu fiyatlar kullanıcıların tercihlerine göre değişiklik göstermektedir.

Ambar yolu ile anlaşmalı olarak kapıları istenilen adrese montaj hizmeti sunmaktadır. Toplu alımlarda özel üretim imkanı sunan firma, servisi bulunan bölgelerde montaj dahil fiyatlar vermektedir.

Marka Model Fiyat
Ermetsan Çelik Kapı Piyona kapı modeli 1.120.00 TL
Ermetsan Çelik Kapı Mercan Er-1308 898 TL
Ermetsan Çelik Kapı Ermetsan Çelik Kapı Mercan Er 1307 930 TL
Ermetsan Çelik Kapı Ermetsan Çelik Kapı Mercan Er-1315 930 TL
Ermetsan Çelik Kapı Ermetsan Çelik Kapı Lapis Er-617 978 TL
Ermetsan Çelik Kapı Ermetsan Çelik Kapı Mercan Er-1302 930 TL

Montajı da hesaba kattığımız zaman diğer firmalara oranla daha uygun fiyatlar verebilmektedir. Bu fiyatlar duruma göre değişiklik gösterip, sizin bayi ile olan iletişiminizde kesinlik kazanmaktadır.

Montaj dahil panel çelik kapının fiyatı montaj dahil olmak üzere 650 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bahsettiğimiz fiyat aşağıda özelliklerini vereceğimiz kapı modellerinin fiyatlarıdır. Özellik ve tercihlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

 • Barek koruyucu
 • Krom çekme
 • Isı yalıtımla
 • 80 kilo ağırlığa sahip çelik kapı
 • 1.5 mm saç kalınlığı
 • 8cm kanat kalınlığı
 • Çizilmez ön panel
 • Monoblok kalın kilit
 • Barek koruyucu
 • Krom çekme
 • Isı yalıtımlı
 • 80 kilo ağırlığa sahip çelik kapı modelleri standart özellik bakımından Ermetsan çelik kapı modellerinin klsik kapı modeli özelliklerinin tümünü kapsamaktadır. Özel üretim kapı modellerinde az bir fiyat farkı ile kapı modelinin fiyatı farklı belirlenmektedir.

Ürün ve hizmetlerin dezavantajları

Şirket ülke genelinde oldukça yaygın bulunmakta. Bu sebepten ötürü birçok binada bu kapı sistemleri kullanılmaktadır. Peki bu kadar isim yapmış bir şirketin hiç dezavantajı bulunmaz mı? Sizler için kullanıcıların yorumlarına dayanarak firma ürünleri ile ilgili tüketiciyi aydınlatacak nitelikteki şikayet ve bildirimleri sunmaktayız. Çelik kapılarını piyasadaki en kaliteli ürünlerle bir tutan Ermetsan, fiyat olarak da pek mütevazi değil.

 • Şirketin ürettiği kapılar hakkında kullanıcılar ısı yalıtımı sorunu olduğunu belirtmekte. Özellikle alt taraftan içeriye rüzgar aldığı hususunda oldukça fazla şikayet gelmekte. Bu durum hakkında bazı kullanıcılar, yaptıkları şikayetlere olumlu dönüş yapılmadığını belirtmekte.
 • Sürekli olarak gün verilip cevap alamayan müşteriler bulunmakta. Tabi ki bu durumlar her şirkette olabilecek durumlar.
 • Genel olarak ürünlerin çoğunda oluyor demek doğru olmaz. Lakin tüketici şikayetleri arasında yaşanmış olan bir durumu sizlere belirtmekteyiz. Bu konuda bayinizin ilgi ve alakasını dikkate almanızı önermekteyiz. Bu durumun şirket yerine bayiye bırakılması daha doğru olacaktır.
 • Diğer bir husus ise bazı binalarda kapıların bir iki ay içinde kapanma sorunu ortaya çıkardığı bilgisi olmasıdır. Bu durumu ise şirket, parkeden kaynaklı olarak görüp, tadilat için herhangi bir işlem yapmamış bulunmakta.
 • Çelik kapı kalitesiyle ön plana çıkmaktadır ve böyle sorunlar vermesi ürünlerin tercih edilebilirlik öncülüğünü arka planda tutmaktadır.
 • Genel olarak kullanıcılar ürünlerinden memnunlar fakat istisnai durumlarda kimi müşteri kapsamında şikayet ve talepleri açığa çıkarmaktadır. Umarız bu sorunlar şirket tarafından düzeltilir ve kullanıcı memnuniyeti esas alınır.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Satiş noktası
FAX: 29.143688
Adresi: IHLAMURKUYU MAH ALEMDAĞ CAD NO:327-C ÜMRANİYE/İSTANBUL

Ankara/Satiş noktası
Telefon: 0312 850 01 70 – 549 351 00 27 İHSAN BEY
Adresi: OSTİM AYYILDIZ SAN SİT 1140 SK OSTİM/ANKARA

Kayseri/Satiş noktası
Telefon: 0352 321 39 13 – 14
FAX: 0352 321 39 15
Adresi: ORG. SAN. BÖL 21. CAD NO : 28 MELİKGAZİ/KAYSERİ

Kayseri/Satiş noktası
Adresi: ORG. SAN. BÖL. 24. CAD NO : 86 MELİKGAZİ/KAYSERİ

İzmir/Satiş noktası
Telefon: 0232 336 04 18 – 549 351 00 30 GÜL HANIM
Adresi: ŞEMİKLER MAH ANADOLU CAD 575KARŞIYAKA/İZMİR

Tekirdağ/Satiş noktası
Telefon: 0282 686 51 81 – 549 351 00 29 – CAN BEY
Adresi: YENİ SAN SİT 2-A 9 BLOK NO : 13 ÇORLU/TEKİRDAĞ

Samsun/Satiş noktası
Telefon: 0362 266 55 38 – 549 351 00 25 – HAKAN BEY
Adresi: ŞABANOĞLU MAH 81 SOK N : 24 TEKEKÖY/SAMSUN

Denizli/Satiş noktası
Telefon: 0258 264 21 27 – 532 130 80 71 – YILMAZ BEY
Adresi: HACI KAPLANLAR MAH HÜRRİYET CAD 1209 SOK NO : 2 DENİZLİ


Yorum ekle
1 yorum

 1. mehmet rifat yetişer

  bende ekimin 21 2014 de yazlığıma sizin kapıdan taktırdım yaz sezonunda yazlığıma geldiğimde kapının zor acıldığını acıldıktan sonrada alt köşesi kasaya vuruyordu yani kapı kapanmıyordu taktırdığım firma ya gittim bu şikayetimi bildirdim oda bana bir telefon numarası verdi burayı ara aradım bu telefon kullanılmamaktadır cıktı yine firmaya gittim bu telefon kullanılmıyor dedim oda bana yapıcak bişey yok başının caresine bakacaksın bana kapıyı takana kadar bu kapı cok sağlam koc başınla bile bu kapıyı kıramazlar taş gibi kapı diyen hatta garantiside benim diyen kişi kapıyı takana kadar mış o övünmeler şimdi ben bu kapıyı ne yapayım hertarafından sıvalar dökülüyor kapı kapan mıyor kim bunun sorumluları ilgilenen kimse bulamıyoruz biz dolandırıldık mı şimdi yani firmaya soruyorum ermetsan şirketi bir dolandırıcı şirketimi bir acıklama bekliyorum sizlerden..?????