Dortek kapı firması, kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet prensibi ile çalışırken aynı zamanda pek çok kapı seçeneğini de müşterilerine sunmakta ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır.

Dortek kapılar

dortekDortek kapı, yeni nesil kapı modeli olarak adlandırılan Monoblok kapı modellerinin ilk üreticisi olarak da, bu başarısı ile gurur duymaktadır.

Doldurma kapıların içerisinde boşluklu yapılar ve dışında da farklı kaplamalar bulunurken, Dortek kapı monoblok sistem ile tek parça şeklinde kapı üretiyor. Dolayısı ile Dortek Kapı, müşterilerine darbelere karşı daha dayanıklı ve daha sağlam kapılar sunmayı başarıyor.

İleri teknolojilerin kullanıldığı fabrikalarda üretilen Dortek Kapı modelleri, hem ısı hem ses hem de koku yalıtımı ile ileri düzey hizmeti herkese sunuyor. Ayrıca nem ve ıslanmaya karşı da dayanıklı olan Dortek Kapı modellerinin yüzlerce model ve renk seçeneği arasından dilediğinizi seçebilir ve evinizde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Dortek kapı modellerinde dilediğiniz genişlik ve yükseklikte kapı bulmanız yahut evinize göre kapı yaptırmanız da mümkündür.

Dortek kapı modelleri ve tasarımları diğer kapı markalarına göre daha özel ve daha farklı tasarımlar olduğu için her model her ölçüye uygulanmamaktadır. Beğendiğiniz model hakkında sorularınız için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir bayiliğidortek1

Dortek Kapı Markası, sunduğu kaliteli hizmetten ötürü pek çok kişi tarafından tercih edilmiş ve bu durumda da Yurtiçi ve Yurtdışı pek çok yerde bayilik/ showroom açma işi kaçınılmaz olmuştur. Müşteri memnuniyeti için çalışan Dortek Kapı, Türkiye’de yirmi dört ilde farklı birçok noktada hizmet verirken, Yurtdışında da Gürcistan, Tunus, Nijerya, Azerbaycan olmak üzere dört ülkede hizmet vermektedir.

Dortek Kapı İzmir ilinde de müşterileri ile buluşmuş ve kaliteli ürün hizmetini İzmir halkına sunmuştur. Dortek Kapı İzmir ilinde üç Showroom ile hizmet vermektedir. İzmir veya yakın çevresinde ikamet edenler, merak ettikleri detayları öğrenmek ve Dortek Kapı ürünlerini incelemek için, kendilerine en yakın Dortek Kapı İzmir Showroomuna gelerek bayiliklerimizden ayrıntılı bilgi alabilirler.

Dortek Kapı İzmir bayiliğinde Dortek Kapının iç kapı modelleri, çelik kapı modelleri ve yangın kapısı modelleri mevcut olup, Dortek Kapı İzmir bayiliği bu geniş ürün yelpazesinin tamamını müşterilere sunmaktadır. Müşteriler dilediği modelleri birebir görerek, yahut olmayan modelleri katalogdan seçerek, Dortek Kapı İzmir bayiliğimizden sipariş edebilirler, sipariş edilen ürünler en kısa sürede müşterilere teslim edilecektir.

Modellerdortek32

Kapı modelleri ihtiyaçlarımız kullanım şekilleri, kullanım yerleri ve tasarımları konularından dolayı farklı olarak değişebilir. Kapı ihtiyaçlarımızın farklılık göstermesinden dolayı farklı modeller ve tasarımlar ortaya çıkmıştır. Dortek kapı modelleri de bu ihtiyaçlardan ortaya çıkan modelleri kapsamaktadır.

Dortek Kapı San. Ve Tic. A.Ş tarafından ileri teknoloji ve kalite ile üretimi yapılan kapılar ve modellerini ele alalım;

Dortek kapılar iç kapılari, çelik kapılar ve yangın kapılar olarak modellere ayrılmaktadırlar. Dortek iç kapı modelleri ile oda kapılarınız için, çelik kapılar ile dış mekan kapılarınız için, yangın kapıları ile de yangın merdivenleri çıkış kapılarınız için pratik, şık ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz.

Dortek İç Kapı Modelleri: Maksima Plus, Optima Plus, Kleon, Kleon Line, Fronia, Divio, Divio Line, Natura Line, Natura Royal, Organica Line, Organica Royal modelelleridir.

Dortek kapı modelleri içerisinde çelik kapılar ise Sparta 8 adı verilen kapı modelidir.

Avrupa birliği standartlarında üretimi yapılan yangın kapıları da kullanım ihtiyaçlarına özel olarak üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Satış fiyatlarıdortek1

Dortek Kapı firması sadece iç kapılarla değil aynı zamanda çelik kapılar ve yangın kapıları alanlarında da hizmet vermektedir. Bu kadar ürün çeşitliliğinin olması, dolaylı olarak da Dortek Kapı fiyatları ile ilgili geniş bir yelpazenin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Dortek Kapı fiyatları kapıların modelleri arasında da değişkenlik göstermektedir. İç kapılarda Maksima Plus, Optima Plus, Kleon, Kleon Line, Fronia, Divio, Divio Line, Natura Line, Natura Royal modelleri olup, her model içerisinde farklı kapı çeşitleri bulunmaktadır. Seçtiğiniz kapının işçiliği ve modeline göre de Dortek Kapı Fiyatları belirlenmektedir.

Yangın kapılarında iki farklı seri olup, seriler Dierre Yangın Kapısı ve Dortek Yangın Kapısı olarak ayrılmaktadır. Bu seriler de farklı özelliklere sahiptir ve size uygun özellikleri içeren kapıları seçmeniz daha sonra fiyat bilgisi almanız uygun olacaktır.

Çelik kapılarda ise Sparta 8 modeli ile çalışan Dortek Kapı fiyatları piyasadaki fiyatlara nazaran oldukça uygun olup, dilediğiniz renk seçeneğini de sizlere sunmaktadır.

Dortek Kapı Fiyatları kaliteyi uyguna alabileceğiniz fiyatlardır. Bu yüzden Dortek Kapı fiyatlarını öğrenmeden karar vermeyiniz.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (8 votes, average: 3,13 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/SHOWROOMLAR
Telefon: +90 212 660 86 66
FAX: +90 212 660 86 26
Adresi: Kartaltepe Mah Alpay İzer Sok.No:4A İncirli-BAKIRKÖY İstanbul

İstanbul/ANAHTAR SERVİS NOKTALARI
Telefon: +90 212 533 65 59
FAX: +90 212 635 12 14
Adresi: İstanbul Fatih ASN / Uzman Anahtar Manyasizade Cad. No:18 Fatih-İSTANBUL

İstanbul/GENEL MERKEZ
Telefon: +90 216 412 40 35
FAX: +90 216 412 40 45
Adresi: Alemdağ Cd. No:60/D Masaldan İş Merkezi D Blok Kat: 1 D: 6 B.Çamlıca Üsküdar-İstanbul

Kastamonu/FABRİKA
Telefon: +90 366 212 86 71
FAX: +90 366 212 86 83
Adresi: Baraj Yolu İnözü Mevkii Kastamonu


Yorum ekle