Son teknoloji ile yeni yaşam alanlarına uyum sağlayan harika modelleri ve renkleri ile sizinde bu ürünleri tercih etmeniz olasıdır.

Özellikler ado4

Farklı ve modern kullanım sağlayan Ado Kapı özellikleri ile de oldukça çok tercih edilen markalardandır. Bu bakımdan ülkemizde oldukça bilinen ve kullanıcıların tercih ettiği özel ürünleri üretmektedir.

Kendisini tüketici beklentileri ve alışkanlıkları üzerine kurgulayan firma en güzel ve en kullanışlı modelleri ile gözde ve tercih sebebi olan bir firma yapısındadır.

Diğer marka ve modellerden kendini ayrı tutan firma özellikleri ve kalitesi ile uzun yıllardan beri tercih sebebi olmaktadır. Kapılarında farklı modelleri uygularken asla kalitesinden tercih vermeden üretim yapmaktadır.

Uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanılan bu kapılar bu yüzden kullanıcıların bildiği ve güvendiği bir marka halini almıştır.

Bir kapıdan beklenen tüm performansı sağlayacak olan Ado Kapı özellikleri hakkında detaylı bilgiye sitesinden de ulaşabilirsiniz. Havalandırma kanalları, termoforlu panelleri ve özel dokulu petek yapısı sayesinde ısı ve ses gibi istenmeyen etkilerden korunmanızı sağlar. Bu şekilde uzun yıllar istenilen performansı size sağlamış olur.

Firma kapsamındaki bayiliklerado4d

Ülkemizin ve dünyanın en iyi kapı markalarından olan Ado Kapı uzun yıllardan bu yana yaratığı ürünleri ile hayatımızdadır. Gerçek anlamda müşterilerine sunmuş olduğu kalite ve ürün çeşitlilikleri sayesinde tercih nedeni olmaktadır.

Ado kapı tüm ürünlerinde özenli bir imalat sağlamaktadır. Bu yüzden ürünlerinin arkasında duran uzun yıllar garanti veren ender firmalardandır.

Ülkemiz genelinde yaygın bir bayi ağına sahip olan Ado kapı bayilikleri ile ilgili tüm bilgilere internet sayfası üzerinde ulaşabilirsiniz. 81 ilimizde bulunan çok sayıda bayisi sayesinde kolay erişim ve teknik servis hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.

Bir firmanın sadece ürün imal ederek var olamayacağını bilen firma yönetiminin bu etkin ve sağlıklı bayilik sistemleri sayesinde inanılmaz derecede talep gördüğünü biliyoruz.

Her firmanın kendisine ilişkin olan bazı pazarlama ve hizmet stratejileri bulunurken Ado Kapı ürünlerini yaygın bayilik ağları ile her kullanıcıya sunabilmeyi hedeflemiştir.

Kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek olan uzman ekiplere sahip olan bayiliklerinden her zaman hızlı ve güvenilir hizmet almanız mümkün olmaktadır. Bu şekilde sizlerde farklı ve kaliteli Ado Kapı ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Renk seçenekleriado1

Ülkemizin en büyük kapı üreticisi olan Ado kapı her bakımdan kullanıcılarının beklentilerini karşılamaktadır.

Kalite, ürün çeşitliliği, renk kartelası, bayi ağı ve montaj işlemleri gibi birçok avantajın bulunduğu Ado kapı bu nedenlerden dolayı büyük bir firma olmuş ve bu konumunu korumayı başarmış ender firmalardan biridir.

Her modelinde farklı renk seçenekleri sunarak kullanılacak yerler ile uyumlu kapıların kullanılmasını sağlamaktadır.

  • Ado 100- 300 ve 400 serilerinde modellere uygulanan renkler aynı zamanda kaplamanın da özellikleridir. Bu seriler için Teak, Koyu Ceviz, Ceviz ve Akça seçenekleri kullanıcıların zevklerine sunulmuştur.
  • Ado kapı 1100 modeli renk ve kaplama seçenekleri ise; Abanoz, bambu ve koyu ceviz olarak üç alternatiflidir. Şık dış mekân kapıları olan bu kapılar evinizi daha hoş gösterecek modellerdir.
  • Diğer Ado kapı renk seçenekleri ise Teak Mix, Mat Marron, Mat Lake Beyaz, Mat bambu, Mat Coco gibi zengin seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Ado 4000 modelinde kullanılan Mürdüm, siyah, Beyaz ve Krem renkler mevcut bulunmaktadırlar. Sizlerde kullanacağınız mekâna bağlı olarak bu harika renk seçeneklerinde birini kaliteli kapılarınızı alırken seçebilirsiniz.

Modellerado3

Kapı sektörüne yön veren yapısı ile uzun yıllar bizlere kaliteli ürünler sunmuş olan Ado Kapı birçok kullanıcının ilk tercih ettiği markaların başında yer almaktadır.

Özellikle kullanıcıların oldukça fazla tercih ettiği Ado kapı modelleri arasında camlı ve camsız modellerde bulunuyor. Tüm zevklere uygun oldukça fazla çeşit sunan Ado kapı, sunduğu seçkin ve kaliteli modeller sayesinde sizlere en güzel alternatifleri yaratmaktadır.

İstediğiniz renk ve modele rahatlıkla ulaşabileceğiniz Ado Kapı modelleri seri olarak adlandırılan kodlar ile satışa sunulmaktadırlar.

Dış mekân kapılar için binli sayılar kullanılırken iç mekânlar da ise camlı ve camsız modellerde 300- 400- 600 şeklinde kod almışlardır. Bu kodlar renklere ve kapıların teknik özelliklerine göre ayrımlar göstermektedir.

Farklı renk ve modeller iç mekânlarda camlı ve camsız uygulamaları ile kullanım alanlarında rahatlıkla uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Uygun fiyatlı bu kaliteli ürünleri ülkemizde birçok bayisi aracılığı ile tedarik edebilir ve montajlarını sağlarsınız.

ADO 422 serisi açık renk ve camlı modellerde en fazla tercihi görmekteyken dış mekân Ado kapı modellerinde ise ADO 1132 modeli en fazla tercih gören ürünlerdendir.

 

Kapı montaj işlemleriado

Ülkemizin kapı üretim devlerinde olan Ado Kapı birçok nedenden dolayı ciddi anlamda tercih sebebidir. Yaygın bayilikleri, ürün kalitesi ve model zenginliği gibi özelliklerinden dolayı kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.

Özellikle bayilerin ücretsiz olarak sunduğu Ado kapı montaj işlemleri sayesinde alan kişiler montaj ile uğraşmadıkları için daha kolay satın aldıkları bir ürün olmaktadır.

  • Ado kapı montaj işlemleri profesyonel ekiplerce alınacak ölçüleri takiben başlar. seçtiğiniz modelin ölçüleri ile kapınızın montaj edilecek alanı arasında fark varsa öncelikle bu işlemler halledilecektir.
  • Kasa montajı sağlıklı ve sağlam bir şekilde yapıldıktan sonra aralarda ki boşluklar köpükler ile doldurularak tekrar görsellik düzenlenecek ve en son menteşeleri takılarak kapının açılma yönüne göre kapı kanadı takılacaktır.
  • Genellikle ücretsiz olan bu işlemlerden sizlerde Ado kapı sahibi olma kararı ile yararlanabilirsiniz.
  • Tüm bu işlemler genellikle Ado kapı bayilerinin uzman personelleri tarafından kısa sürede ve temiz bir işçilikle yapılacaktır.

Bu sayede aldığınız kapılar hemen monte edilerek kullanıma başlanabilecektir.

Uygun fiyat ve kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı Türkiye’nin en fazla tercih edilen kapısı olan Ado kapı sizinde ihtiyaçlarınızı en iyi ve en uygun şekilde karşılayacaktır.

Ado Kapı Fiyat listesi

Farklı modellerde farklı özelliklerin olduğu Ado Kapı fiyatları da oldukça farklılık göstermektedir. Tamamen istediğiniz özelliklere bağlı olarak değişik bir uygulama sunan modellerden hangisinin ihtiyacınızı göreceğine uzaman Ado Kapı bayiliklerinden destek alarak karar verebilirsiniz.

Farklı tasarımlar ve farklı teknik özellikleri nedeni ile farklı kullanım alanları içinde uygun olan Ado kapılar konusunda mutlaka incelemeler ve bilgiler almalısınız.
Ses, ısı ve toz gibi istenmeyen faktörlerden uzaklaşmak amacı ile sizlerde hemen uygun fiyatlı Ado kapı ürünlerini tercih etmelisiniz.

Genel olarak birçok yerden tedarik edeceğiniz bu ürünlerin fiyatları ülkemizin her yerinde benzerlik göstermektedir. Liste fiyatı uygulanan Ado kapılara sizlerde en uygun şartlarda sahip olabilirsiniz.

 

Model Fiyat
330 Laminat kapı 462.56 TL
Ilgaz camsız kapalı panel kapı 227.98 TL
300 Lamine kapı 547.52 TL
301 Membran kapı 509.76 TL

Tüm modelleri oldukça fazla beğenilen ve herkesin tercihi olan Ado kapı modelleri ve Ado Kapı fiyatları konusunda bayiliklerden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Ancak ortalama fiyat öğrenmek isterseniz hemen sizlere söylemek isteriz ki en düşük 250 TL ile en yüksek 1500 TL arasında değişim gösterir. Bu fiyatlar tamamen kapının özelliğine, iç mekân ve dış mekân olmasına, camlı ya da camsız, işçilik durumlarına göre farklılık gösterir.

Farklı model ve renklerde bu yüzden farklı fiyat uygulanmaktadır. Membran kapı modelleri Amerikan kapı modellerine hitafen daha pahalı satış fiyatı ile satışa sunulmakta.

 Şikayet konusu

Şikayet hususunda genellikle kapı montaj işlemleri ile ilgili bildirimler söz konusu olmakta. Bir kaç tüketici sosyal içerikli sayfalarda belirttiği üzere montaj esnasında hasar gören ürününü değiştiremediğini ve bir diğeri ise kapıların kaliteli olduğunu lakin yine montaj işlemlerinin sıkıntılı olduğunu belirterek montajı yapanların işinin ehli olmadığına yönelik şikayette bulunmakta.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (12 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Yorum ekle