Kaliteli ve kullanışlı ürünleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmeyen ilk tercihi olan Bft otomatik kapı sistemleri sayesinde bugün birçok ürünü yaşam alanlarımızda kullanmaktayız.

Otomatik Kapı Sistemleri bft1

Özel ve farklı bir bakış açısı ile üretim yaparak dünya genelinde en çok bilinen ve tercih edilen marka olan Bft firması birçok alanda kullanılan ürün ve sistemleri ile ülkemizde de hizmet vermektedir.

Her zaman kalitesinden taviz vermeden ürettiği ürünleri ile ülkemizde ve dünyada en fazla tercih edilen markadır. Kullanılan ürünlerin kalitesi bakımından özellikle otomatik kapı motorları, kollu bariyer ve mantar bariyer sistemleri en fazla tercih edilen ve kullanılan sistemlerdendir.

Bu ürünlerin yanı sıra tamamlayıcı olan Bft kumandalar, kitler ve otomatik kapı aksesuarları konusunda da yenilikçi ve kaliteli ürünlere sahiptir.

En teknolojik ve en yenilikçi ürünler ile harika tasarımların buluşarak sağlandığı ürünler ile ülkemizde ve dünya genelinde en çok tercih edilen sistem markalarındandır.

Gelişen teknoloji ile özellikle fotoselli kapı sistemleri konusunda yaptığı estetik tasarımlar ile de sektörün önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

Bft Kapı Motorubft

Dünya genelinde faaliyet gösteren birçok distribütör ağı ile yaygın ve kaliteli bir marka olan Bft firması ülkemizde de uzun yıllardan beri kapı otomasyon sistemleri ve parçaları konusunda hizmet vermektedir. Tüm dünyanın tercihi olan marka ülkemizde de kalitesi ve hızlı hizmet ağı sayesinde oldukça fazla kullanılan bir markadır.

Dünya markası olan Bft firmasının özellikle Bft kapı motoru en fazla tercih edilen ürünleri arasında gelmektedir. Farklı sistemler için farklı ürünler sunan firmanın özellikle otomatik kapılar için sunduğu ürünler kaliteleri ile uzun yıllar kullanıma uygun ürünleridir. Yana kayar kapı motoru otomasyon sistemleri için uygun olan modelleri ile en fazla tercih edildiği otomatik kapı motorlarındandır.

Ülkemizde otomatik kapı motorları içinde Bft seksiyonel kapı motorları ise farklı kullanım alan kapılar için tasarlanmış olan ve kaliteli kullanım olanağını sunan özel motor sistemlerindendir.

Bottiicelli, Efor, Argo ve Eos seskiyonel kapı motorları modelleri ile gelişmiş ve teknolojik seksiyonel kapı sistemlerinin vazgeçilmez öğelerinden biri olmayı başarmıştır. Bu şekilde dünya kapı motorları ve sistemlerinde elde ettiği haklı bir başarının mimarıdır.

Otomatik Kapı Bağlantı Şemasımotor1

Birçok imalatçı firmanın olduğu otomatik kapı sistemleri içinde kendini diğerlerinden ayrı tutan bir firmadır Bft firması. Firmanın ürün kalitesi ve yapmış olduğu yedek parça hizmetleri tüm dünya genelinde kabul görmektedir.

  • Her sektörde olduğu gibi otomatik kapı sistemlerinde de ileri bir teknoloji ve denetim esastır. Bu sayede uzun süreli ve sorunsuz kullanım sağlanmaktadır.
  • Montaj işlemlerinin yetkili ve bilgili personel tarafından yapılması gereken Bft otomatik kapılar genellikle teknik ekiplerce monte edilmektedir.
  • Ekipler uygulayacakları montaj işlemleri sırasında Bft otomatik kapı bağlantı şeması yardımı ile otomatik kapı montajlarını sağlamaktadırlar.
  • Öncelikli olarak keşif yapılan kapı siparişleri tamamlandıktan sonra yetkili ekip şema yardımı ile montaj işlemlerine başlayacaktır.
  • Montaj işlemlerinden önce güç ve besleme kablolarının uygun şekilde ve elektrik şartnamelerine göre çekilmiş olması gerekmektedir.
  • Tüm bu işlemler eksiksiz olarak yapıldıktan sonra Bft otomatik kapı bağlantı şeması uygulanmaya başlanabilir.
  • Uygun enerjinin ve kapının monte edilecek yerlerinin hazırlanmasının ardından montaj işlemi kısa sürede uzman ekiplerce tamamlanmış olacaktır.

Şık ve kullanışlı olan Bft teknolojik kapılar sayesinde harika mekanlara sahip olabiliriz.

Yana Kayar Kapı Motorumotor

Özellikle sektörde otomatik kapı sistemleri, bağlantı elemanları ve motorları konusunda uzman olan Bft firması kaliteli ürünleri ve farklı yaklaşımları ile ülkemizde ve dünyada bir numara olmayı başarmış bir firmadır.

Firmanın uzman olduğu alanlarda göstermiş olduğu özen, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılaması ve teknolojik çözümleri sayesinde farklı bir konuma sahip olmuştur.

Bu şekilde her zaman en çok tercih edilen Bft yana kayar kapı motoru sayesinde bugün kullandığımız birçok yana kayar kapıyı sağlıklı şekilde kullanmaktayız.

Detaylı ve kaliteli olarak dizayn edilmiş olan bu ürünler sayesinde en uzun ömürlü kullanıma sahip olabilirsiniz. Farklı modelleri ile beklentileri gerçek anlamda karşılayan Bft firması dünya liderliğini hak eden ender firmalardan birisidir.

Bft yana kayar kapı motoru modelleri Deimos, Icaro ve Ares serilerinden oluşmaktadır. Bu seriler Deimos BT A 600, 800 SR 14, 700 SR 18, 700 SR 14, 500 SR 14 ve 500 SR 18 olarak sıralanabilir.
Icaro serisinde ise N F V ve N F serileri mevcuttur. Ares modeli ise 1500 25, 1500 18 ile 1000 25, 1000 18 şeklinde sıralanabilir.
Farklı özellikler ve farklı kapılar için uygun model motor seçilebilmektedir.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle