Günümüzde oldukça sık kullanılan adopen kapılar kendilerine has özellikleriyle dikkat çekmektedir. ‘Ado Kapı’ olarak da adlandırılan bu kapıların en önemli özellikleri en çok tercih edilen markalardan biri olmasından kaynaklanır. Bu anlamda ülkemizde oldukça bilinen ve kullanıcıların sıkça tercih ettiği ürünlerin başında gelir.

Adopen Kapı Özellikleri

logo

logo

Adopen kapı, tüketicilerin tüm beklentilerini ve alışkanlıklarını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Firmalar bu en güzel ve kullanışlı modelleri üretirken, taleplere göre sipariş de almaktadır. adopen kapıların diğer marka ve modellere göre oldukça tercih edilebilir olması hem firma özelliklerinin hem de çok uzun yıllardan beri tercih edilmesi sebebiyle ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca kapılarda farklı modeller uygulanır ve kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden üretilir. Bir kapıdan beklenen tüm performansı sağlayacak olan adopen kapı, özellikleri bakımından farklı durumları da örneklendirebiliriz.

Termoforlu panelleri, özel dokulu petek yapısı sayesinde ısı ve ses gibi faktörlerden koruması ve havalandırma kanalları ile dikkat çekmektedir. Bu sayede de uzun yıllar istenilen performansı sizlerle buluşturmuş olur. Ado kapı serisinin ortak özelliklerinden de bahsetmek gerekecek. Firma kompozit malzeme kullandığı için bir takım farklı durumlar da söz konusudur.

İki ya da daha fazla sayıdaki aynı ya da farklı gruplardaki malzemelerin en iyi özelliklerini bir araya toplayarak ortaya yeni bir özellik çıkarırken, bu malzemelerin de birleşmesiyle ortaya çıkan malzemelere kompozit malzeme adı verilir.

Bu anlamda adopen kapılar kompozit malzemelerle üretildiği için oldukça tercih edilir. Kompozit malzemelerin farklı kullanım alanları da vardır. Yapı ve inşaat, uçak ve uzay sanayi, savunma sanayi ve denizcilik gibi alanlarda kullanılan bu malzeme türü özellikle de otomotiv sanayinde kullanılmaktadır.

Tanıtım videosu

Adopen Kapı Fiyat ve Modelleri

2003 yılından beri hizmet veren ve faaliyetlerine kaliteli ve güvenilir bir şekilde devam eden adopen kapı, alanında öncü kapı firmalarından biridir. Özellikleri itibariyle birçok tüketici tarafından kullanılmaya devam eder. Belirttiğimiz üzere kompozit malzeme kullanıldığı için son derece sağlam ve dayanıklıdır. Güvenlik problemleri de bu şekilde giderilmiştir.

Genelde Amerikan panel üretimleri çoğunluktadır. Bunun yanında laminat kapılar, membran türü kapılar ve camsız kapalı Amerikan panel kapıları da en çok kullanılan kapı türlerindendir. Fiyat olarak da ekonomik olan bu kapılar, son zamanların güvenlik sistemleriyle donatılarak tüketicilere sunulmaktadır.

Ayrıca bu ürünleri istediğiniz renk ve modelde talep edebilirsiniz. Kullanıcıların fazla tercih ettiği Adopen kapı modelleri arasında camlı ve camsız modeller de bulunmaktadır. Tüm zevklere uygun olarak tasarlanan ado kapı, kaliteli ve seçkin modelleri sayesinde iç kapı modelleriyle de dikkat çekmektedir. İç kapı modellerinde kullanılan camlı ve camsız modeller ile uzun ömürlü kullanımlar yapabilirsiniz.

Uygun fiyatlı bu kapı modelleri kolaylıkla monte edilebilir ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir özelliktedir. Fiyatlardaki farklılık, model özelliklerine göre değişmektedir.

MODEL FİYATI
330 Laminat Kapı 462 TL
2000 Laminat Kapı 547 TL
410 Laminat Kapı 462 TL
106 Membran Kapı 547 TL
Camsız Amerikan Panel Kapı 227 TL

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez Ofis
Telefon: +90 212 445 16 00
FAX: +90 212 445 16 26
Adresi: Mahmutbey Taşocağı Yolu No:7 34560 Bağcılar / İSTANBUL

Antalya/Merkez Ofis
Telefon: +90 242 236 20 00
FAX: +90 242 236 20 90
Adresi: Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2.Kısım Mah. 21.Cadde No:3 07040 Döşemealtı / ANTALYA


Yorum ekle