Dünyanın en güvenli seviyelerinde üretilen çelik kapılar birçok testten geçirilerek tüketicilerin onayına sunulmuştur. Oldukça tercih edilen bir kapı üreticisi olan Astaş Çelik Kapı, her anlamda kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Ürün çeşitliliği, renklerdeki özgünlük, montaj kolaylığı ve kalitesiyle birçok avantaj Astaş Çelik Kapı ile müşterilerine sunulmaktadır. Bu yüzden oldukça tercih edilmektedir.

Astaş Çelik Kapı Model ve Fiyat Listesi

Astaş çelik kapı modellerine bakıldığında Class 6 sınıfında kilit bölgesi dayanım test seviyesini de rahatlıkla geçildiği belirtilmiştir. Seda, Ülkem, Step ve Nova çelik kapı modelleriyle ön plana çıkmış ve fiyat aralığı olarak da 1900 TL ile 2000 TL arasında değişen fiyatlar dikkat çekmektedir. Ülkemin tercih edilen kapı üreticisi olan Astaş Çelik Kapı bu anlamda uzun yılların verdiği deneyim ile kendini sürekli geliştirmiş ve gerçek anlamda müşterilerine sunduğu kalite ile yine kendini ispat etmiştir. Özenli bir imalat sağlayarak müşteri memnuniyetini de ön plana çıkarmıştır.

MODEL FİYATI
SEDA // pa-01 1900 TL
ÜLKEM // pa-03 1900 TL
STEP // pn-02 2000 TL
NOVA // pn-03 2000 TL

Astaş Çelik kapı merkez bölge olarak Aydın Sanayi bölgesinde hizmet vermektedir.

Merkez Ofis: Şenlikköy Mah. Çatal Sok: no:18/3 Florya / İstanbul

TLF: 444 1 787

Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi 2.cadde 2/10 Sokak no:31 Umurlu / Aydın

TLF: 444 1 787

Belirli aralıklarla düzenlenen kampanyalar ile ülke genelinde hizmetlerine devam etmektedir.

Ayrıca Astaş kapı; yangın kapıları, çelik kapılar ve proje kapıları kategorilerinde de hizmet vermektedir

Tanıtım videosu

Astaş Yangın Kapıları

Ön ve arka yüzeyleri tamamen çelikten yapılmıştır.

  • Menteşe ve kilit yatak takviyeleri eklenmiştir.
  • Kasa sistemi, geçme ve takviyeli olarak montelenmiştir.
  • Kasa boyaması da epoksi polyester elektrostatik pütürlü toz boyama sistemi ile yapılmaktadır.
  • Astaş kapıları aynı zamanda yurt içinde TSE’den alınmış sertifikaya sahiptir.
  • Uluslararası anlamda İngiltere’den aldığı sertifikaya da sahiptir.
  • Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm resmi kurumların kabul kriterlerine sahiptir.

Astaş Proje Kapıları

Astaş kapıları kategorisinde bir diğer dikkat çeken proje kapıları da benzer çelik kapılar ile karşılaştırıldığında sahip olduğu üstün özelliklere rağmen uygun fiyat aralığında sunulmaktadır. Bu kapılar Türk mühendisler tarafından %100 Türk malzemeleri kullanılarak üretiliyor.astas-2

Ayrıca bu kapıların perakende satışı yapılmamaktadır. Dış görünüşün herkes tarafından önemli olduğunu bilen Astaş Çelik kapı, bakımlı, güzel ve hoş görünen proje kapılarıyla da hizmet vermektedir. Kaliteli yaşam tarzını benimsemiş herkesin dış görünümlerine verdiği önemi Astaş Çelik Kapı son derece kaliteli hizmetleriyle donatmış ve tüketicilere sunmuştur.

Daire giriş kapıları ve ofis kapılarında son model teknolojileri kullanarak en güzel imkânları sizlere sunan Astaş çelik kapı, her anlamda sektörde öncü olma amacıyla ürünlerini pazarlamaya devam ediyor. Ülkemizde yaygın bir şekilde firma yönetimini en sağlıklı şekilde ilerleten ve kapı konusunda kaliteli ürünleri imal ederek genel anlamda talep edilen bir firma haline gelmiştir.

Ayrıca bir firmanın sadece ürün imal ederek var olamayacağını bilen Astaş Çelik Kapı, en etkin ve sağlıklı bayilik sistemlerini de uygulamaya devam ediyor. Bu anlamda kaliteyi ve güvenilirliği de müşterileriyle buluşturuyor.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez Ofis
Telefon: 444 1 SUR (787)
Adresi: Şenlikköy Mah. Çatal Sok. No:18/3 Florya / İstanbul

İstanbul/Fabrika
Telefon: 444 1 SUR (787)
Adresi: Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde 2/10 Sokak No:31 Umurlu / Aydın


Yorum ekle