Kalite ve işlevsellik bilgilerine göre farklı tasarımda buluna binlerce çelik kapı modelini piyasa araştırması yaparak bütçenize uygun olarak temin edebilirsiniz.

Satış fiyatları çelik kapı3

Kapı modelinin bir takım özelliklerine göre fiyatlandırma bazında değişik fiyat ortalamaları ile karşılaşmaktayız. Öyle ki çelik kapı fiyatları üretici firma, üretim malzemeleri, üretilen model detayları, güvenlik düzeyi, renk seçeneği, işçilikten daha bir çok aktiviteye kadar farklı satış fiyatları ile piyasada bulunmaktadır.

Kale, Yale, Star, Variodoor ve daha bir çok modern kaliteli çizgileri bizlere sunan firmalardan 750 TL le 5 bin TL arasında çelik kapı teminatında bulunabilmekteyiz.

Piyasada buluna ucuz çelik kapı modelleri ise 250 TL ile 2 bin TL arasında satışa sunulmaktadır.

Marka Model Fiyat
Star çelik kapı Doğa serisi D101 1.349.00 TL
Star çelik kapı Rustic serisi 2.099.00 TL
Star çelik kapı Hologram serisi 3.599.00 TL
Ermetsan çelik kapı Lapis Er-617 978.00 TL

Özellikleriçelik kapı2

Çelik kapılar hem tasarımları hem de güvenilir olmalarından dolayı çok fazla tercih edilen yapı elemanlarından bir tanesidir ve kapılar arasında da ilk sıralarda yer alır.

Çelik kapıların özelliklerini inceleyecek olursak;

  • Çelik kapıların iç yapıları karmaşık sistemlerden oluşmuştur ve kolay bir şekilde kilitlerinin açılması mümkün değildir.
  • Çelik kapıların iç yapıları çok farklı tasarlanmıştır. Ayrıca çelik kapıların iç yapılarında yalıtım malzemeleri de kullanılmaktadır.
  • Çelik kapıların içerisinde yer alan yalıtım malzemeleri hem ses yalıtımı hem de ısı yalıtımı içindir.
  • Çelik kapıların mukavemetleri son derece yüksek değerlere sahiptir. Kapı modelleri rüzgar ve diğer şiddetli kuvvetlerden kolay kolay etkilenmezler.
  • Çelik kapılarda kullanılan kaynak teknolojileri normal kapılarda kullanılan kaynak teknolojisinin çok daha üstündedir.
  • Çelik kapılarda kullanılan kaynak teknolojilerinin çok üst düzeyde olmalarından dolayı çelik kapıların tek parça olarak hareket etmeleri sağlanır ve daha güvenilir çözümler ve kullanımlar sunarlar.
  • Satış fiyatlandırması bazında diğer kapılara göre daha uygun maliyetler içerirler. Şöyle ki diğer kapı sistemlerinde yalıtım, güvenlik gibi çözümler olmadıkları halde neredeyse çelik kapı fiyatları kadar maliyetlere mal olmaktadırlar. Fakat çelik kapılar sağladıkları özellikler ve kullanım alanlarına göre diğer kapılardan daha ucuza mal olmaktadırlar.

Güvenlik düzeyiçelik kapı

Evlerimizde ve yaşam alanlarımızda güvenlik kıstasları bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Yaşam alanlarımızda güvenlik kıstaslarının bizim için çok büyük önem arz etmesinden dolayı güvenlik açısından bir takın çalışmalar yapar ve önlemler alırız.

Evlerimizde ve yaşama alanlarımızda aldığımız önlemlerden bir tanesi ve en önemlisi çelik kapı kullanımıdır.

Çelik kapıların güvenilirliği konusunda pek çok araştırma yapmışızdır ve çelik kapıların güvenilirliği konusunda olumlu sonuçlar elde etmişizdir. Çelik kapılar kapı sistemleri içerisinde en güvenilir sistemlerdir ve çelik kapıların güvenilirliği konusunda pek çok çalışma sürekli yapılmaktadır ve yeni üretimlere yansıtılmaktadır.

Çelik kapıların güvenilirliği konusunda yapılan çalışmalar çelik kapıların birleşim noktaları ve çelik kapıların kilit sistemleri ile alakalıdır.

Çelik kapıların güvenilirlikleri konusunda üretilen yeni kilit sistemleri çelik kapı kullanımlarında kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca çelik kapı sistemlerinin gövde yapıları da çelik kapıların güvenilirliği konusunda olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Çelik kapıların gövde yapıları her hangi bir kuvvet ile açılabilecek, parçalanabilecek ya da delinebilecek şekilde olmamaktadır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle