Kapı kilitleri ile ilgili ne kadar bilgi sahibiyiz? Bizlerin güvenliğini sağlayan kapı kilitleri ve kapı kilidi göbeği gerek montaj işlemi ile gerekse kaliteli ve sağlam özellikleri ile ev ve iş yerlerimizde güvenliğimizi sağlamaktadır.

Çelik kapı kilitlerikilit

Çelik kapı kilitleri ev ve iş yerlerimiz için güvenliğimizi destekleyen en önemli ürünlerden bir tanesidir. Her ev ve iş yeri için kapı kilitlerini sağlam ve kaliteli özelliklere sahip güvenliği tam anlamı ile sağlayabilen nitelikte olması gerekmektedir. Kapı kilitleri silindirler, silindirli gömme kilitler, gömme emniyet kilitleri, dıştan takılabilir tirajlı kilitler, dıştan takma emniyet kilitleri, iç kapı gömme kilitleri özel kilitler, çelik kapı kilitleri olarak sınıflandırılmaktadır.

Kapı kilidi fiyatları

Kapı kilitleri kapı üzerinde en işlevsel aksesuarlardan bir tanesidir. Hırsızlık olaylarına karşı evimizin güvenlik donanımlarını kapı kilitleri ile gerçekleştirebiliriz. Birbirinden ünlü markaların tasarladığı kapı kilitlerinde en kaliteli kilit modelleri Kale, Yale ve Dap markasına aittir. Genellikle ürün fiyatları 20.00 TL ile 160.00 TL arasında satışa sunulmaktadır.

Model Fiyat Özellik
Kale 282 RD 46.00 TL Galvaniz kaplamalı olarak tasarlanan kapı kilidi çelik olarak üretilmiştir. TS EN 12209
Kale 287 D 34.50 TL 45 Derece dönebilen yapısı ile çelik kaplamadan oluşmaktadır.
Kale 262 R 3 41.00 TL Çelik ve krom kaplamalı olan ürün yapısı Tek turlu olarak oluşturulmuştur.
Kale 252 R 38.80 TL TS EN 12209 Çelik krom kaplamalı ola ürün 5 anahtarlı olmakta.
Kale 276 T 3 148.80 TL 3 anahtarı bulunan ürünün rozeti delinmeye karşı sertleştirilmiş yapıdadır. Pirinç kaplama olan ürün aynasız olup montaja uygun olarak tasarlanmıştır.
Kale 276 3 86.00 TL 3 anahtarlı olarak tasarlanan kilit modeli sürgü ve kancalı çelik kaplamadan oluşmaktadır.

Genel olarak yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı üzere ürün özelliklerine göre fiyat bilgisi sunulmaktadır. Kaliteli ve güvenilir sistemli kilit modelleri sayesinde kilitte ne gibi hasar meydana gelirse gelsin bazı ürünler işlevselliğini kaybedip kendi kendine kilitlenirken bazı ürünlerde alarm sistemi devreye girmektedir.

Kilit göbeği fiyatları

Kapı kilitleri üzerinde en fazla odaklanılan aksesuar barel yani kilit göbeği olmakta. Kapımızı kolaylıkla anahtarsız bir şekilde açabileceğimiz ikinci alanlardan bir tanesidir. Genellikle satış fiyatları 25 TL’den başlangıç gösteren kilit göbekleri 150 TL’ye kadar farklı fiyat seçenekleri ve ürün özellikleri ile satışa sunulmakta.

Model Fiyat Özellik
164CEC Kale Kilit 119.18 TL Şifreli olarak üretilen anahtar kopyalanamaz yüksek güvenlik düzeyinde tasarlanmıştır. Barelin alt kısmında komple çelik takviyesi bulunmaktadır.Anahtarın girdiği kısımda yer alan maymuncuk açılmaya karşı üstün güvenlikli olarak oluşturulmuştur.
164ASM Kale Kilit 115.64 TL Mandallı olarak üretilmiştir. Tuzaklı ve alarmlı olarak tasarlanan barel kırılması sonucunda alarm devresini tetiklemektedir.
164GMC90 Kale Kilit 24.78 TL Bilgisayar teknolojisi ile tasarlanan kilit sistemi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Mandallı olmaktadır.
10-1582-3137-00-2211 Yale 26.08 TL Tuzaklı olarak tasarlanan kapı kilidi 5 adet anahtar bulundurmaktadır. Barelin kırılmasına kaşılık kolaylıkla kapıların açılmasını engellemek amacı ile üretilmiştir.
264 Kale Kilit 75.00 TL Tuzaklı ve mandallı olarak oluşturulan kilit sistemi tek anahtar kullanılarak açılmaktadır.
164BNE 30.68 TL Bilyalı olan barel emniyet kartlı olup 5 anahtar bulundurmaktadır.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle