Hayatımızın her alanında kullandığımız nalbur malzemeleri üretimine kaliteli ve son derece kullanışlı ürün tasarımında bulunan ünlü marka Kale kapı hidrolikleri alanında da öncülük eden firmalardan bir tanesidir.

İşlevselliklerine göre hidroliklerkale

Kapı hidrolikleri bakımından geniş çaplı özelliklere sahip olan ürünler Standart kapı hidrolikleri, Güç ayarlı kapı hidrolikleri, Gömme raylı kapı hidrolikleri ve Raylı kapı hidrolikleri olarak 4 farklı özellikte tasarlanmıştır.

  • Standart kapı hidrolikleri

Hem iş yerinizde hem de evinizde kullanabileceğiniz standart tasarım ve ebatlara sahip kapı hidroliklerini içermektedir. Ahşap, demir, alüminyum, PVC olmak üzere hemen hemen her model kapıda kullanılabilir. 500.000 açma kapama testinden geçirilen ürünler Kale markası ile CE sertifikasına sahiptir.

Enerji kaybını önleyen ve kapılarınızın kontrolünü sürekli olarak ele alan kapı hidrolikleri maksimum güvenlik sistemi oluşturmaktadır.

Teknik özellikler bakımından 2 kapanma gücüne sahip olan kapı hidroliği gümüş ve bronz renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Kapı ağırlığı bakımından 25 ile 45 kg kapılara monte edilebilir.

  • Güç ayarlı kapı hidrolikleri

Güç ayarlama özelliği bulunan kapı hidroliklerinin dereceli olarak güç ayarlaması yapılmaktadır. Kapı ağırlığı, kanat genişliği, rüzgar direnci ve benzeri özellikler kapsamında hidrolikler ayarlanabilmektedir. Temin edeceğiniz tek bir ürün ile birçok kapı hidroliğinin işlemini bir arada gerçekleştirmektesiniz.

Teknik özellikleri bakımından 2-5 kapanma gücüne sahip olan kapı hidroliği gümüş renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Kapı ağırlığı bakımından 25 ile 120  kg kapılara monte edilebilir.

  • Raylı kapı hidrolikleri

Kapının üzerine montajı yapılan kapı hidroliği rayın içerisinde çalıştırılmaktadır. Genellikle duvara yakın mesafede bulunan kapıların zorlanmalarını ortadan kaldırmak amacı ile tercih edilmektedir. Kapıların zorlanmadan 90 derece açılmasını sağlar. Yoğun olarak kullanılan giriş çıkış kapılarında kullanılması uygundur. Hidrolik kolunun ray içinde bulunması ile son derece estetik bir tasarıma sahiptir.

Teknik özellikleri bakımından farklı açı ve ayarlamalara sahip olan kapı hidroliği paslanmaz renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Kapı ağırlığı bakımından maksimum 45  kg kapılara monte edilebilir.

  • Gömme raylı kapı hidrolikleri

Kapı kanatlarına monte edilen gömme raylı kapı hidrolikleri görünüm bakımından en şık çözümlerden bir tanesidir. Uygulanan ürünün hidrolik kolunun dışında tüm bölümleri gizli olarak uygulanmaktadır. Son derece estetik tasarıma sahip olan kapı hidroliği özel alanlarda kullanıma uygundur.

Teknik özellikleri bakımından farklı kapanma gücüne sahip olan kapı hidroliği gümüş renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Kapı ağırlığı bakımından maksimum 60  kg kapılara monte edilebilir.

Hidrolik satış fiyatlandırması

Genellikle 50 TL’den başlayan satış fiyatları ile tüketiciye sunulan kapı hidrolikleri 200.00TL ‘ye kadar farklı özelliklerde ve montaj uygulaması ile temin edilebilmekte.

Model Fiyat Özellik
836532 119.90 TL Güç ayarlı olan kapı hidroliği alüminyum dökümlü gövde yapısına sahiptir. 180 derece açılabilme özelliği bulunan hidrolik kapı ve kasaya monte edilir.
2202017 85.14 TL Alüminyum döküm gövde yapısına sahip kapı hidroliğinin UL sertifikası bulunmaktadır. Ayarlanabilir frenleme ve kapanma hızı bulunmaktadır.
2202015 132.31 TL Raylı kol yapısına sahip olan hidrolik modeli sabit güç ayarı 3 olarak ayarlanmaktadır.
836532 119.90 TL Gümüş renkte olan kapı hidroliği kapıya veya kasaya monte edilmektedir.
151508 54.99 TL Kapı hidroliği modeli demir ve çelik karışımı tasarlanmıştır. Kapanma gücü 3 olan hidrolik 40 ile 65 kg arasında kapılar için uygun görülmektedir.
2202014 72.48 TL Montaj ayarı farklı seçeneklerde bulunan kapı hidroliği dar tip olup kapı hidroliği üzerinden ayarlanabilme imkanına sahiptir.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle