Kapı hidrolikleri evlerde, iş yerlerinde veya alışveriş merkezlerinde çoğu kez karşımıza çıkmıştır. Konforlu ve estetik bir kullanım sağlayan kapı hidrolikleri, kapının eskimesini önler, daha iyi ve daha gösterişli hâl almasını sağlar.

Kale kapı hidrolikleri

kapı hidroliğiKale kapı hidroliği ile kapılarınızda mükemmel kaliteyi ve tasarımı göreceksiniz. Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz, piyasadaki 1 numaralı kapı hidroliği markası Kale Kapı ile sizlerde kapılarınızı güvence altına alabilirsiniz. Kapınıza en uygun, en uyumlu ve en şık kapı hidroliğine uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.

Kapılarınızda enerji tasarrufu sağlamak, dışarıdan içeri gelen pası ve tozu engellemek, kapı ömrünü artırmak ve kapılara işlevsellik kazandırmak için Kale Kapı, kapı hidroliği mükemmel bir performans sunar. Siz de bu performans ile kapılarınızda güvenliği ele alabilirsiniz.

PVC’den alüminyuma, ahşaptan çeliğe birçok kapı modeli için uyumlu kapı hidrolikleri sunan Kale Kapı, Kale Kapı kalitesiyle evlerinizin veya iş yerlerinizin kapılarında mükemmel bir performans sağlıyor. Sizler de bu verimden ve performanstan çok uygun, bütçenizi aşmayan fiyatlar eşliğinde yararlanabileceksiniz.

Yapmanız gereken piyasada ufak bir araştırma yapıp, kapı hidroliği alanında 1 numara olan Kale Kapı’nın kaliteli ve güvenilir kapı hidroliklerinden satın almak! Siz de kaliteyi göreceksiniz.

Fiyat bilgisi

kapı hidroliği1Kapı hidrolikleri evlerde, iş yerlerinde veya alışveriş merkezlerinde çoğu kez karşımıza çıkmıştır. Konforlu ve estetik bir kullanım sağlayan kapı hidrolikleri, kapının eskimesini önler, daha iyi ve daha gösterişli hâl almasını sağlar.
Kapı hidroliklerinin enerji tasarrufu sağladığı ve kiri, tozu içeri sokmadığı da test edilerek görülmüştür.

Kapı hidroliklerinin fiyatlarına bakacak olursak ta modellerine göre fiyatlandırma seçeneklerini görürüz. Çok çok uygun fiyatlarla siz de kapı hidroliğine sahip olabilirsiniz. Ancak fiyatından önce kapınızın (PVC, alüminyum, çelik vb.) türünün hangi model kapı hidroliğine daha iyi uyum sağlayacağını, daha iyi performans alacağını tespit etmelisiniz.

Buna uygun olarak piyasada yer alan gömme raylı, raylı, güç ayarlı veya standart modelde ki kapı hidroliklerinden faydalanabilirsiniz.

Ufak bir araştırma yaparak siz de fiyatların ne kadar uygun olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. 50 TL ile 250 TL arasında değişen kapı hidroliği fiyatları hem bütçenize uygundur hem de kalitelidir. Siz de kapılarınızı koruma altına almak istiyorsanız kapınıza uygun kapı hidroliği sahibi olabilirsiniz.

Kapı kapatıcıları

Kapı hidroliği ile kapılarınızın eskisinden daha yavaş ve daha sağlıklı kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Özellikle kapılarınızın açma – kapama sırasında eskime, yıpranma gibi durumlardan etkilenmemesi için kapı yayları büyük bir fayda sağlamaktadır.

Kapı hidrolikleri, en az 500 bin açma kapama garantisiyle test edilip CE sertifikalar ile birlikte piyasaya sunulmuştur. Siz de ahşap, çelik, demir, alüminyum ve PVC kapılar başta olmak üzere çoğu kapı çeşidiyle uyumlu kapı hidrolikleri veya kapı yaylarıyla kapılarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ayrıca kapı hidroliklerinin daha birçok faydasından da söz edebiliriz. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan kapı hidrolikleri bunun yanı sıra kapının sürekli kapalı kalmasını sağlayarak tozun ve kirin içeri girmemesini, dışarıda kalmasını sağlıyor.

Gerek açılış gerek de kapanış konusunda çok büyük bir kontrol sunan kapı hidrolikleri, uygulandığı kapılarda güvenliği tam anlamıyla sağlıyor.

Evinizin, iş yerinizin vb. binalarınızın kapıları için ayrı özelliklerde ve yapılarda kapı hidroliklerini araştırma yaparak bulabilirsiniz. Birçok çeşitle piyasada bulunan kapı hidrolikleri, kapı çeşitlerine olan uyumluluğa göre farklılık gösterebiliyor.

Hidrolik modelleri

hidrolikKapı hidrolikleri, kapınızda enerji tasarrufu ve bir takım faydalar sağlamak için ihtiyacınız olan yapılardır. Kapı hidroliklerini 4 çeşitte inceleyebiliriz.

  • Standart kapı hidrolikleri, güç ayarlı kapı hidrolikleri, raylı kapı hidrolikleri ve gömme raylı kapı hidrolikleri olmak üzere 4 çeşitte inceleyeceğimiz kapı hidroliklerinden kapınıza en uygun modeli seçmeniz hem uyumluluk hem güven açısından daha iyi olacaktır.
  • Dereceli olarak gücünü ayarlayabileceğiniz güç ayarlı kapı hidrolikleri, kapının ağırlığına, kapı kanadının genişliğine ve rüzgar direnci gibi dış faktörlerin etkisine göre ayarlanabilme özelliğini de sunmaktadır.
  • Bu ayarlanabilme özelliği sayesinde bir kapı hidroliğinde birçok hidroliğin özelliğini ve işlevini test edebilirsiniz.
  • Raylı kapı hidrolikleri ise daha çok insan trafiğinin yüksek ve yoğun olduğu yerlerde kafelerde, alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Hidrolik kolu rayın içerisinde kalır. Bu da kapıya daha güzel ve daha estetik bir görünüm sağlar.
  • Gömme raylı kapı hidrolikleri ise en şık ve en estetik hidrolik çeşidi olarak başı çekmektedir. Tüm aksamları saklanan bu kapı hidroliği konfor ve estetiği bir arada sunmaktadır.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle