Çelik kapı almak istiyorsak ilk olarak onun işlevselliğine ve kilit detaylarına bakmalıyız. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde bir çok model ve marka kilit sistemi bulunmaktadır. Lakin bunlardan en kaliteli ve görevini başarı ile yerine getiren fonksiyonel kapı modeli ve markası Kale olmakta.

Kale Kilit ile çelik kapı modelleri

Dünya çapında öncülük eden firma birbirinden şık ve estetik kapı modelleri ile tüm tüketicilerin beğenisine ve zevkine hitap etmektedir. İç kapılar, dış kapılar ve özel kapı modelleri ile bir çok desen ve farklı yapı malzemeleri ile üretilmiş olan kapı modellerine üretici firma kapsamında erişim sağlayabilirsiniz. Kapı kilitleri bakımı ile ilgili yetkili servis ile sürekli irtibat kurma ve tam profesyonel bir şekilde bu hizmetten yararlanma hakkına da sahipsiniz.

Kale kilit fiyatları farklı ürün modülleri ile bir çok detay ve uygulamalı anlatım modülleri ile her bütçeye hitap etmekte. Kapı modelinize göre seçeceğiniz kilit modelleri ile tüm kapı modellerinizin kilit sistemini değiştirebilir veya onarım bakım talebinde bulunabilirsiniz.

kale kilit

Günümüzde oldukça tercih edilen kaliteli kapı ürünlerinden bir tanesi de Kale firmasına ait Kale çelik kapı modelleridir. Çelik kapılarımız bizler için oldukça önem taşır. Çünkü başta kilit sistemi olmak üzere tüm özellikleri ile bizim güvenliğimiz için tasarlanmıştır. Sektörde binlerce kapı imalatı yapan firma bulunmakta. Lakin her zaman paranızın boşa gitmemesi ve güvenilir bir yaşam için işinin ehli alanında uzman bireylerden işlevsel ürünler temin etmek en doğrusu olacaktır.

Fiyatları

Günümüzde kullanılmakta olan çelik kapı modelleri tamamen eski çelik rengi demir yapıdan oluşan kapılardan değil ahşap ve türlerinin rengini yansıtan son derece modern kapılar yer almaktadır. Son zamanlarda sıklıkla görmeye alışık olduğumuz kapı modellerinden bir çoğu oldukça estetik duran renkli ve eskitme modelli çelik kapılardır.

Kale firması kapsamında üretilmiş olan 3 tür kapı modülü bulunmakta. Bunlar sırası ile kapalı alanlar için olanlar, dış mekanlar için tasarlananlar ve özel olarak üretilen modeller.

Kapalı alanlar için tasarlanan kapı modelleri:

Ev ve benzeri yaşam alanlarını içermektedir. Dilediğiniz modelde seçim yaparak kapınızı sipariş verebilirsiniz. Kapalı alanlar kategorisine ait 2 tür kapı modeli bulunmakta:

  • Ahşap kapı modelleri
  • Amerikan kapı modelleri

Türkiye’nin jenerik markası olan Kale çelik kapı modelleri ile özel üretim anlayışı ve estetik görünüm sayesinde şıklığa, zerafete sizler de dahil olmaktasınız. Yüksek güvenlik sonanımları ve montaj uygulamaları ile Kale tüketicilerin birebir tercihi olmaktadır.

Dış mekanlar için olan modellerde ise çeşitler biraz daha fazla bulunmakta. Bunlar sırası ile cam, akrilik, laminat kapı modelleri, ahşap, alüminyum kapı modelleri.

Özel modeller içerisinde yer alan kapılar ise grand model, saray kapısı, country kapı ve piano kapı yer almakta.

AHŞAP K 01-02-03-04-08 – K81 2,525 TL
AHŞAP K 05-06 2,525 TL
AHŞAP K 52 – K 53 – K 68 – K 74 – K 78 2,900 TL
ÇAMLICA KONAKLARI 4,150 TL
SARAY KAPISI (Standart Tek Kanat) 6,000 TL
LAMİNAT K 00 2,250 TL
LAMİNAT ALKENT 2,775 TL
LAMİNAT ÖZEL ATAŞEHİR 2,775 TL
AQUA CITY 2,450 TL
ATRIUM ÇİFT TARAF MODEL 2,600 TL

Fiyat ortalaması olarak model ve desen seçimine göre kapı fiyatları değişik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Genel olarak fiyatları inceleediğimizde kapı modelleri 2 bin TL ile 6 bin TL arasında değişik fiyatlandırmalarda satışa sunulmakta. Kapınızda her hangi bir sorun ve hasar meydana geldiğinde garantili bir kapı modeli olduğundan kolaylıkla arayarak yetkili servis tarafından kapı bakım ve onarımınızın yapılması söz konusudur.

Çeşitleri ve teknik bilgileri

5 çeşit kilit sistemi modeli bulunmaktadır. Bunlar sırası ile silindir, silindirli gömme kilit, gömme emniyet kilitleri, dıştan takılabilen tirajlı kilitler ve dıştan takılan emniyet kilitleri.

Kapı modeli seçiminde bizleri güvenle koruyan kilit modellerinin işlevselliği ve önemi oldukça büyüktür.

Kilit fiyat bilgileri

282-RD DÖNER SÜRGÜLÜ KAPI KİLİDİ 94,00TL
189 4MF 19,50
164 KTB G 29,00
167 B 51,50

Genellikle kapı kilitleri özeliklerine( paslanmaz, tuzaklı ve benzeri) modeline göre fiyatlandırılmaktadır. Ortalama olarak satış fiyatları 20 TL ile 300 TL arasında olmaktadır.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle