Artella kapı elit kapılar, modern kapılar, klasik kapılar ve yangın dayanımlı kapıları ile ön plana çıkan ve oldukça tavsiye edilen bir kapı firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca inşaat, perakende mağazacılık konularında da önder bir marka olmayı planlamış ve dürüst çalışma anlayışını vizyon olarak kabul etmiş bir kapı firması olarak hizmet vermektedir.

Artella Kapı Modelleri

logosu

logosu

Ayrıca yüksek müşteri memnuniyeti ve mükemmel bir hizmet anlayışını ilke edinerek ülkemizde ve dünyada sektörün en çok tanınan markası olmak için çalışmalarına da devam etmektedir.

Proje ve tasarım konusunda uzman, genç ve yenilikçi bir kadroya sahip olarak Artella Kapı, özel ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunmak için sürekli gelişim içindedir. Ayrıca sınır tanımayan bir yaratıcılıkla ürün çeşidini genişletmekte ve modern ve estetik çizgilerde tüm fonksiyonel ve modüler yapıları birleştirmektedir.

Artella kapı modelleri birçok kategoriye ayrılmıştır. İlk olarak göze çarpan elit kapı modelleri, son zamanların en şık ve güzel kapı modelleriyle süslenmiştir.

Evinizde ve iş yerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu modeller kendi arasında; Gıza kapı modelleri, Eclipse kapı modelleri, spark kapı modelleri, Troy kapı modelleri, Lucent kapı modelleri ve Flat kapı modelleri olarak ayrılmıştır. Her biri birbirinden güzel ve estetik açıdan da güzellik uyandıran bu kapılar şirin modellerle süslenmiştir.

modelleri

Artella kapı modelleri arasında modern kapı özelliklerine sahip kapılarda üretilmektedir. Bunlar da kendi arasında Rhodes kapı modelleri, Spirit kapı modelleri, Vesta kapı modelleri ve Halicarnassus Kapı modelleri olarak ayrılmaktadır. Bu kapılar da son derece muazzam bir şekilde üretilmektedir.

Artella kapının klasik kapı modelleri de oldukça tercih edilmektedir. Bunlar Floria kapı modelleri, Vintage kapı modelleri ve Ephessus kapı modelleri olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca tüm kapılar taleplerinize göre camlı ya da camsız bir şekilde üretilebilmektedir.

modelleriYangın dayanımlı kapılarda da hizmet veren Artella kapı F-60 ve F-30 yangın dayanımlı ve 54mm ve 50 mm olarak üretilen kapılarla da güvenli bir kapı sistemi geliştirmiştir.

 

Son zamanların en gelişmiş kapı sistemleri Artella Kapı aracılığıyla üretilmektedir. Birbirinden güzel modelleri ve güzel tasarımlarıyla son zamanların tercih edilen kapı modelleri arasında yerini alan Artella Kapı, güvenlik açısından da en güzel ve en uygun şekilde tasarlanmıştır.

Firmanın internet sitesi üzerinden kapı modellerinin tamamına ulaşabilir ya da sizlere belirttiğimiz iletişim numaraları üzerinden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Mağaza
Telefon: 0216 467 23 15
FAX: 0216 540 5306
Adresi: Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. No: 40/2A Kadıköy 34728 İstanbul

İstanbul/Fabrika
Telefon: 0216 540 59 00
FAX: 0216 540 53 06
Adresi: Büyükbakkalköy Mah.Samandıra Yolu Sk. No:38 Maltepe 34858 İstanbul


Yorum ekle