Çelik kapı, ahşap kapı ve alüminyum kapı hizmetleri veren Gökler Kapı, Sultanbeyli ve İkitelli bölgesinde de kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyor.

Şirketin Farkları

Gökler kapılarFirma 1985 yılından beri kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca 2008 yılından bu yana çelik kapı sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Uzman ve deneyimli ekibi sayesinde çok büyük bir alanda faaliyet göstermektedir.

Ahşap kapı üretimlerinde 90.000 âdete ulaşmayı başarmışlardır. Bu rakam çelik kapılarda ise 60.000 adet olmuştur. %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı da bu şekilde başarmışlardır.

Şirketin farkları arasında yurtdışında birçok ülkeye yaptıkları ihracatlar öne çıkıyor. Bu anlamda Libya, Sudan, Irak, Türkmenistan, Cezayir ve Tunus olmak üzere çelik kapı üretimlerine devam eden firma bu anlamda birçok firma arasından öncü olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Gökler kapı firma olarak ar-ge çalışmalarını da yakından takip ediyor. Bu özellikleri ile tercih edilmesi gereken firmaların başında geliyor.

Üretilen Modeller ve Fiyatlar

Firma özellikle Gökler kapı Sultanbeyli ve Gökler kapı ikitelli bölgelerinde ürettikleri çelik kapı modelleriyle dikkat çekiyor. Bu modeller son zamanların en güzel figürleriyle donatılmış. Ayrıca müşterilerinin taleplerine göre üretim de yapılıyor. Bu konuda Gökler Kapı birçok firmadan ayrılıyor.

SATEN LARİSNA SERİSİ  400-5000 TL arası değişmektedir, kesin fiyatlar yakında yayınlanacaktır.
ALPİ- CEVİZ SERİSİ
ALPİ- MEŞE SERİSİ
HİGH GLOSS KAPI SERİSİ
HİGH GLOOS BAMBU BEYAZ SERİSİ
HİGH GLOSS KİRAZ SERİSİ
HİGH GLOSS TANGANİKA SERİSİ
HİGH GLOSS MEŞE SERİSİ
HİGH GLOSS BAMBU SERİSİ
HİGH GLOSS BEYAZ DESENLİ SERİSİ
ADO KAPI SERİSİ
HİGH GLOSS CAMLI KAPI SERİSİ
HİGH GLOSS ZEYTİN BYZ SERİSİ
HİGH GLOSS CEVİZ RENGİ SERİSİ
HİGH GLOSS BEYAZ LAKE SERİSİ
HİGH GLOSS FİLM KAPLAMA SERİSİ
TANGANİKA SERİSİ
KLASİK LAMİNOKS SERİSİ
SATEN CEVİZ SERİSİ
LAMİNOKS KABARTMA SERİSİ
BEYAZ YAĞMUR SERİSİ
YANGIN KAPI SERİSİ

Görüldüğü üzere Gökler Kapının neden tercih edildiği anlaşılmaktadır. Birbirinden güzel ve harika modelleri müşterilerine sunan firmada harika desenli ve son modaya uygun olarak üretilen film kaplama modelleri de oldukça başarılı tasarlanmıştır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez
Telefon: (0212) 670 44 84 / (0212) 670 44 94
FAX: (0212) 670 44 60
Adresi: Keresteciler Sanayi Sitesi 23.sok. No:1-3-5 İkitelli/Başakşehir/İstanbul


Yorum ekle