Melamin kapıların en çok tercih edilmesinin sebebi yüzey özelliği ve çizilmez olmasından kaynaklanır. Aynı zamanda antibakteriyel özellikte üretilirler. Bu anlamda oldukça hijyeniktir. Ayrıca melamin kapıların fiyatları, diğer kapılara göre daha ekonomiktir. Bu anlamda birçok firma melamin kapı tedariki yapmaktadır. Üstelik bu kapıların montajı da kolaydır.

Melamin Kapı Nedir?

Melamin kapı

Melamin kapı

Genel olarak ağaç desenli ve son derece sağlıklı ve kullanışlı kapılardır. Ayrıca melamin kapıların yüzeyleri post emprenyeli melalim kağıt veya micro laminant kaplıdır. Bu anlamda birçok kişi için oldukça idealdir.

Farkı ve Özellikleri

Melamin kapılarda kasa tamamen özel maddelerden üretiliyor. İlk olarak bu özelliği sayesinde diğer kapılardan ayrılıyor. Bu sayede herhangi bir darbe ya da dış etkenlerden etkilenmiyor. Ayarlanabilir özelliktedir ve bu sayede de montaj işlemleri kolaylıkla yapılabilir.

Ses yalıtımının günümüzde önemi artıyor. Bu anlamda melamin kapıların tercih edilmesini öneriyoruz. Çünkü ses geçirmeyen özelliği sayesinde sizi rahatsız edecek herhangi bir faktörden etkilenmiyorsunuz. Ayrıca çok sağlam bir yapıdadır. Özel olarak üretilen bu kapılar içinde barındırdığı maddeler sayesinde bu özelliğini koruyor. Bir diğer fark ise; seçim konusunda oldukça şanslısınız. Çünkü bu kapıların birbirinden güzel ve özel modelleri bulunuyor. Bu yüzden de evlerinizde son derece çık bir hava katabiliyorsunuz. Fiyat konusunda da oldukça uygun olduklarını tekrar söylemekte fayda var.

Yaklaşık Fiyatlar

Melamin kaplama kapı fiyatları diğer kapı modellerine göre oldukça uygundur. Bu anlamda birçok kişinin de ilk tercihleri arasındadır. Ayrıca darbelere karşı korunaklı olan bu kapı sistemlerinin kullanım alanları da oldukça geniştir. Daire kapısı olarak kullanılan melamin kapıları dahi bulunuyor. Bu yüzden sizlerde bu kapıları tercih edebilirsiniz. Yaklaşık fiyat aralıkları ise aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

MODEL FİYAT ARALIĞI
ÖZEL BAMBU SERİSİ  300 TL – 1000 TL arasında değişmektedir
ÇAĞLAYAN CEVİZ SERİSİ
BEYAZ MEŞE SERİSİ
BEST TEAK SERİSİ
AYANCIK MEŞE SERİSİ
TEAK SERİSİ
BAMBU SERİSİ
SATEN CEVİZ SERİSİ
İPEK ZEYTİN SERİSİ
AMERİKAN KİRAZ SERİSİ

Görüldüğü üzere birçok modeli tercih edebiliyorsunuz. Bu modeller birbirinden güzel renklerle donatılıyor. Ayrıca camlı model serileri bile üretiliyor. Bu anlamda camlı melamin kapılar da genel olarak daire içi ve şirketler de çokça tercih edilebiliyor. İç dekorasyonda melamin kapıların yeri oldukça büyük. Sizlerde sağlık ve kaliteyi bir arada kullanmak istiyorsanız melamin kapıları tercih edebilirsiniz. Bu kapıların kanatları da isteye göre farklılık gösteriyor.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (6 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Yorum ekle