Artan gürültü kirliliklerine karşı son teknoloji kullanılarak geliştirilen bu kapılar kolayca montaj özelliğine sahiptir. Genellikle ofislerde tercih edilen bu sistem ses yalıtımı özelliği bulunmaktadır.

Laminat kapıların özellikleri ve fiyatları

Kasanın tamamen özel maddeden üretildiğinden dolayı kapılar darbelerden ve dış etkenlerden korunmaktadır. Böylece kapı sistemlerinin kullanımı uzamaktadır. Ayarlanabilme özelliği sayesinde tüm mekanlara rahatça döşenmektedir. Montaj işlemlerinin oldukça kolay olduğu bu kapılar sağlamlığının yanında çok da iyi bir ses yalıtım ürünüdür.

Ses yalıtımının ve ısı yalıtımının günümüzde çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu kapıları tercih ederek bu dertlerden kurtulabiliriz. Son zamanlarda hızla yayılan bu kapının kullanım alanı oldukça geniştir. Bu kapıların tercih edilmesinin en büyük sebebi oldukça sağlam bir yapıya sağlam olmasından dolayıdır.

Özel olarak üretilen bu kapılar içerisinde barındırdığı maddeler nedeniyle çok sağlamdır. Bütün darbelere dayanıklı olan bu kapılar ayrıca yanmaya karşı da güvenlidir. Geniş bir seçim şansına sahip olduğunuz bu kapı sistemlerin de her zevke ve her tarza hitap edilmektedir. Zengin renk ve desen kartelası ile sizlerde bu kapılardan birine sahip olabilir ve evlerinize şık bir hava katabilirsiniz. Bu kapıların fiyatları oldukça uygun olarak piyasa da bulunmaktadır.

Laminat kapıların tercih nedenleri

Laminat kapıSon zamanlarda kullanım alanı hızla büyüyen laminat malzemesi en son olarak kapı sistemlerinde kullanılmaya başlamıştır. Yüksek basınca dayanıklı olarak üretilen bu kapılar son derece sağlam ve güvenlidir. Özel malzemeden üretilen bu kapı sistemlerinde asla kırılma gibi olaylar meydana gelmez. Hatta dileyen kişiler kendi özel istekleri doğrultusunda daha da sağlam bir şekilde bu kapılardan elde etmektedir. Eklenen yeni malzeme yapılarıyla birlikte bu kapılar yanmaya karşı dayanıklılık kazanır.

Ayrıca çok daha sağlam hala gelen bu kapılar akustik yönden de sizlere katkı sağlamaktadır. Bir mekanın en önemli unsurlarından biri sahip olduğu akustik yapıdır. Son derece sağlam ve güvenilir olan bu kapılar son modern dokunuşlar ile mekanlar oldukça hoş ve zarif bir hava katmaktadır. Hatta isterseniz kendi zevkinize ve tarzınıza göre farklı kapı modelleri tasarlayabilirsiniz. Oldukça geniş renk karteline dekoratif imkana sahip bu kapılar son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Özellikle hastane, yurt ve otellerde bu kapılarda görmemiz mümkündür. Yaygın olarak kum ve taş desenli, fantezi desenli, alüminyum kaplama ve metal yüzeyli laminat kapılara sıkça rastlamaktayız. Bu kapıların fiyatları sağladığı şık ve dekorasyona ayrıca sağlamlığına rağmen siz müşterilerimize oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır.

Micro ve melamin kapılarının modelleri

Melamin kapı

Melamin kapı

Darbelere karşı korunaklı olan bu kapı sistemlerinin kullanım alanlarının geniş olmasından dolayı birçok farklı modeli bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre camlı ve camsız modelleri bulunmaktadır. Daire kapısı olarak da kullanılan laminat kapılar genelde camsız ve düz modellerdir. Farklı renk seçeneğine sahip bu kapılardan zevkinize ve tarzınıza göre birini beğenmek sizin elinizdedir.

Camlı laminat kapılar ise genelde dairelerin içlerinde ve şirketlerde kullanılmaktadır. Melamin kapılar ise en az laminat kapılar kadar sağlamdır. Daha çok dairelerin iç dekorasyonu için kullanılan kapılar oldukça geniş model aralığına sahiptir. Evinizin mobilyalarına ve ya duvar renklerine göre farklı tarzda ve renkte melamin kapılar bulabilirsiniz. Bu kapılar sayesinde artık ev dekorasyonunuzu daha rahat bir şekilde yapmaktasınız. Laminat kapılarının kanatları isteğe göre farklılık göstermektedir. İstenilen ürünlere göre tasarlanan laminat kapılar içinde bulunan kanatların sayısı farklılık göstermektedir. Laminat kapıya sağlamlık sağlayan bu yapılar son teknoloji ürünü olan bilgisayarlar tarafından çizilmektedir.

Son derecem sağlam maddelerden üretilen bu kanatlar sayesinde kapıların renk ve desenleri farklılık göstermektedir. Bu kanatlar sayesinde kapının montaj işlemi sağlanır. Ayrıca kapıların açılıp kapanma mekanizması da yine bu kanatlardır. Eğer bu kanatlar arızalanır ise derhal uzman ekiplerden yardım almalısınız. Çünkü kapı sisteminin beynini oluşturan bu yapı arızalandığında kapı kullanılamaz hale gelir.

Laminat kapıların rahatlığı

Amerikan lamine kapıSon derece sağlam malzemeden üretilen bu kapıları artık günümüzde her alanda kullanılırken görebiliriz. Üste düzey malzemeler ile üretilen bu kapılar oldukça sağlamdır. Her türlü darbeye, yanığa ve sökülme gibi işlemlere son derece dayanıklıdır. İçerisinde bulunan özel maddeler nedeniyle son derece dayanıklı olan bu kapıları farklı renk ve desenlerde rahatça bulabilirsiniz.

Evlerinizin dekore etmenin bir önemli noktası da kapılardır. Bu kapıların evinizin rengiyle ve mobilyalarıyla uyumlu olmalıdır. Bu nedenle sağlam olan bir kapıyı seçerken kapıların desenlerine ve rengine de iyi karar vermelisiniz. Laminat kapılar son derece sağlam olmasının yanında oldukça zevkli ve şık birer tasarım ürünleridir. Son zamanların en çok tercih edilen kapılarından olan Laminat kapılarda çok geniş birer renk ve desen imkanı vardır. Hemen hemen her renge sahip olan bu kapılardan isteğinize ve zevkinize göre birini seçmeniz mümkündür.

Ayrıca farklı modellerde üretilen bu kapılarda desen imkanı da çoktur. Geniş renk ve desen kartelasına sahip bu kapılar oldukça sağlam ve güvenilirdir. Sizlerde evlerinize Laminat kapılar ile döşeyin şıklığın tadını çıkarın.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle