Son dönemin en çok tercih edilen kapıları olan Amerikan kapılarının elbette seçiminde etkin rol oynayan özellikleri vardır. Bu özelliklerin başında sağlam oluşu gelir.

Son dönemin popüler seçimi

Son derece sağlam olan köknar ağacından elde edilen iskeleti ile darbelere son derece dayanıklıdır. Bu köknardan elde edilen iskelet yapıya ekstra olarak kapı panelleri takılmaktadır. Bu kapı panelleri kapıya ayrıca bir sağlamlık katar.

En son olarak ise bu panellerin ve iskeletin üzerine bir kağıt mekanizması yerleştirilir. Bu en son yerleştirilen kağıt malzemesi sayesinde kapı ekstra olarak güçlenir ve darbelere dayanıklı hale gelir. Diğer kapılarla hemen hemen aynı sağlamlığı sahip bu kapı diğer kapılardan daha uygun fiyata satılmaktadır. Bunun nedeni kalitesiz olduğundan değildir. Sadece bu kapıların iskelet yapısına konulan panel yapıların seri bir şekilde üretilmesinden kaynaklanır. İçe ve dışa ayrı olarak 2 açılma şansına sahip kapılar için geniş renk ve desen imkanına sahiptir.

Ayrıca bu kapıların temizliği çok rahattır. Dış yüzeyinde kullanılan madde sayesinde bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilir. Böylece sizlerde evlerinize güzel ve zarif bir hava katabilirsiniz. İsterseniz bu kapılara ekstra olarak kendiniz tasarlayabilir ve evinizde kendi dokunuşlarınızı hissettirebilirsiniz.

Özellikleri

Ülkemizde kullanım alanı git gide artan bu kapılar oldukça güvenli ve temiz ürünlerdir. Üstelik bu kapıların fiyatları diğer kapılara göre daha uygundur. Hazır panel kaplı olan bu kapıların piyasa değeri diğer kapılardan daha uygun ve kullanımı daha rahattır. Belli ağaçlar tarafından oluşturulan kapı iskeletleri paneller iskeletlerin üzerine preslenerek oluşturulmaktadır.

Daha sonra bu kapılar uygun renk kataloğuna göre boyanarak hizmete sunulur. Bu kapıların içlerine özel kağıtlar yerleştirilmektedir. Bu kağıt kapının iç kısmını koruyarak size avantaj sağlar. Kolsuz olarak üretilen bu kapıların en önemli özelliği içe ve dışa doğru rahatça açılmaktadır.

Genellikle mutfaklarda kullanılan bu kapılar oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Kaliteli maddelerden oluşturulan bu ürünler birçok model seçeneğine sahiptir. İlk olarak düz model olarak piyasaya sürülen bu modele daha sonra camlı model eklenmiştir. Bu camlı modelde ekstra olarak kapının orta bölümüne özel bir cam eklenmektedir. Bu cam bölgesi sayesinde oda içerisinde ki ışık alış verişi de rahatça sağlanmaktadır.

Son teknoloji ile üretilen bu kapıların üretimleri oldukça kolay ve masrafsızdır. Bu nedenle bu kapıların fiyatları daha uygundur. İç kapı olarak adlandırılan bu kapılar da ayrıca dışa doğru açılma özelliği vardır. Çift taraflı açılması sayesinde bizlere geniş kullanım alanları yaratırlar. Kapıların ortalarında bulunan kilit sistemi ile bu kapıları idare etmekteyiz. Oda kapıları olarak da bu kapılar rahatça kullanılmaktadır. Geniş desen ve renk kartelasına sahiptir.

Amerikan kapıların rahatlığı

Hem içe hem de dışa doğru doğrudan açılma imkanı veren kapılardır. Üst düzey malzemelerle üretilen bu kapıların montajı ve kullanımı çok kolaydır. Son dönemlerin favorisi kapıları olan Amerikan kapılarına sizlerde rahatça sahip olabilirsiniz.

Oldukça rahat bir montajı vardır. Duvarlarınıza her hangi bir zarar vermeden bu kapıların montajlarını evlerinizde siz bile rahatça yapabilirsiniz. Kullanım alanı geniş olan bu kapılar son zamanların en moda kapılarıdır. Rahatlıkla sahip olabileceğiniz bu kapılar her türlü eşya ile rahatça kombin şansına sahiptir. Geniş renk ve desen seçme şansına sahip olduğunuz bu kapılar son derece sağlam köknar ağaçlarından oluşmaktadır. Ayrıca bu kapının içerisinde ekstra olarak paneller yerleştirilmektedir.

Son derece sağlam olan bu paneller özel olarak seri halinde üretiliyordur. Bu paneller darbelere dayanıklıdır. Herhangi bir darbeye karşı bu paneller sayesinde sağlam durmaktadır. İç ve dış kısım olarak 2 farklı açılma şansına sahip bu kapılar ile ayrıca alandan da tasarruf sağlayabilirsiniz. Artık sizlerde bu kapılara bütün ev dekorasyon ürünleri satan yerlerden ulaşarak evlerinize farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Nasıl temizlenir

Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen ve oldukça ucuz olan bu kapılar için geniş bir renk seçeneğine sahibiz. İsteyen kişiler kendi tarzlarına ve zevklerine göre renk seçimi yapabilmektedirler. Geniş renk kartelası içerisinde en çok tercih edilen renkler açık ve koyu kahverengilerdir.

Bunların arkadaşında beyazın farklı tonları ve grinin farklı tonları gelmektedir. Bu renklerin yanında ekstra olarak mavi, kırmızı, siyah ve sarı renk gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Desen konusunda yine birçok model şansına sahipsiniz.

Genelde tüm kapılarda tercih edilen kenarlı motifler bu kapılarda da bulunmaktadır. Ayrıca camlı modellerde farklı tasarımlar yaratmak sizlere kalmıştır. Amerikan kapıları üretildikleri malzeme açısında oldukça sağlamdır. Bu sağlamlığın yanı sıra dış kısmı oldukça rahat ve kullanışlıdır. Bu nedenle temizlenmesi oldukça kolaydır.

Bir bez yardımıyla bile oldukça basit bir şekilde temizleyebilirsiniz. Renk seçimi yaparken eğer beyaz rengi seçtiyseniz temizlik biraz zorlaşabilir. Bu nedenle temizlenmesi daha kolay koyu renkleri tercih etmenizde fayda vardır. Geniş renk seçenekleri arasından istediğiniz renk ve modelleri seçebilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle