Son modern kaliteli ürünlerde oluşan bu kapı sistemleri oldukça kullanışlı ve sağlamdır. Bu sağlamlığın yanında bir diğer avantajı ise kolsuz yapısı nedeniyle içe ve dışa doğru açılmasıdır.

Modelleri ve fiyatları

Bu kapılar diğer kapılara göre aynı sağlamlığa sahiptir ekstra olarak artısı ise bu kapılardan çok daha ucuzdur. Bu ucuzluğun tek sebebi ise Amerikan kapılarının panel sistemlerinin seri halde üretilmesidir. Seri halinde üretilmesi nedeniyle işçi ve zamandan tasarruf sağlandığı için bu kapılar çok uygundur. Her yerde kolaylıkla bulunabilen bu kapılar özellikle evinizi dizayn etmesiyle ünlü Koçtaş mağazasında oldukça ucuz fiyatlara bulunmaktadır.

Bauhaus firmasında 150 Yeni Türk Lirasından başlayan Amerikan kapı fiyatları Koçtaş mağazasında düz ve sade renkli modeli 125 Yeni Türk Lirasından başlamaktadır. Bu fiyatlar renklere ve desenlere göre artış göstermektedir. Montajı kolay olan bu kapıları oldukça kolay bir şekilde kendiniz bile kolayca monte edebilirsiniz.

Tüm aparatları verilen kapıları evlerinizde sizler monte edebilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bulunan Koçtaş mağazalarına rahatlıkla gidebilir en uygun fiyatlardan bu kapılara sahip olabilirsiniz. Her ile göre ufak tefek fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Bunun nedeni merkezden yapılan taşıma ücretleri değişiklik gösterir. Uzaklık mesafesine göre kamyonlarla taşınan bu ürünlerde fiyat değişikliği bu nedenle olmaktadır. Bu fiyat değişikliği abartılacak kadar çok fazla değildir.

Koçtaş mağazaları farklı illerdeki

Yıllardır sektörünün öncüsü olan ve hemen hemen her ilde mağazası bulunan Koçtaş mağazalarında geniş renk ve desen karteli ile kapı modelleri mevcuttur.

Ankara ilinde ikamet eden insanlar rahatlıkla Koçtaş mağazalarına ulaşabilirler. Ankara’nın farklı illerinde bulunan mağazalarımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  • Ankara’nın Sincan semtinde oturan insanlar Altay Mah. Eryaman 1. Etap, Ayaş Yolu 16. Kilometresinde bulunan mağazalarımızı ziyaret ederek 125 Yeni Türk Lirasından başlayıp 350 Yeni Türk Lirasına kadar değişen fiyatlarda bu kapılara sahip olabilirsiniz.
  • Marmara bölgesinde yer alan Gebze de ikamet eden insanlar ise E-5 Karayolu Tübitak Kavşağı Tatlı Kuyu Mahallesi 1319/1. Sokak Gebze Center No: 107 Daire: 5 adresinde bulunan mağazamızdan rahatlıkla Amerikan kapılara sahip olabilirsiniz.
  • Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ilinde ikamet eden insanlarımız Serdivan AVM, Arabacı alanı Mah. Mert Sokak. No:25 adresinde ki mağazamıza giderek en uygun fiyatlarla Amerikan kapılara sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Koçtaş mağazalarımız olmadığı illerden de internet üzerinden rahatça sipariş alabiliriz. Aldığımız siparişleri en yakın ilinizden sizlere gönderir ve evlerinizde monte ederiz. Fiyatlarımıza ekstra olarak kargo ücreti uygulanmamaktadır. Siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti verebilmek için her geçen gün mağaza sayımızı ve hizmet kalitemizi artırmaktayız.

Rahat ve konfora kavuşun

Artık evlerinizde konforun zevkine sizlerde rahatlıkla erişebilirsiniz. Sektöründe öncü yeniliklere imza atan firmaların sizleri düşünerek ürettikleri Amerikan kapı modelleri sizlere konforun ve şıklığın kapılarını açmaktadır. İçe ve dışa açılma özelliği olan bu kapıların kullanımı oldukça kolaydır.

Son derece zarif ve şık ayarlanan bu kapılar evlerinizde sizlere konfor sağlamaktadır. Genellikle düz ve sade modellerin hazır üretilen Amerikan kapıları ayrıca geniş bir renk ve desen seçimine sahiptir. İstediğiniz tarza göre renk seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra özellikler tasarlayarak kapınızı kendinize göre dizayn edebilirsiniz. Düz modellere dilerseniz cam taktırabilir ve camlı bir Amerikan kapıya sahip olabilirsiniz. Bu kapıların fiyatları oldukça uygundur.

Amerikan kapı panellerinin seri halde üretildiklerinden dolayı fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlı bu kapılara sahip olarak hem maddi anlamda tasarruf edersiniz hem de evlerinize güzel bir dekorasyon imkanı sağlarsınız. Sizler de bu Amerikan kapılarına sahip olmak istiyorsanız kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Amerikan kapılarının montaj işlemleri de çok kolaydır. Bu nedenle bütün ev dekorasyon malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsiniz. Böylece sizlerde evlerinize şık bir hava katabilirsiniz.

Rahatlığı

Kullanım alanı ile sizlere rahatı veren Amerikan kapıları ile sizlerde rahatın tadını çıkarın. Kolayca açılıp kapanan bu kapılar sayesinde mekanlara rahatça girip çıkmaktasınız. Genellikle mutfaklarda kullanılan bu kapıların içe ve dışa açılma özellikleri vardır. Kolsuz yapısı sayesinde fazla güç ve efor sarf etmeden rahatça kapılarınız açabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçeneklerini bütün ev dekoru mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle Koçtaş mağazalarında uygun fiyata bulacağınız bu kapıların montaj işlemleri çok kolaydır.

Rahatlıkla takılan bu kapıları sizler evlerinizde rahatça takabilirsiniz. Farklı desenler ve renkler ile evlerinize şık bir hava katarken ayrıca kullanımı ile sizlere rahatı sunar. İçi ve dışa açılması nedeniyle sizlere geniş kullanım alanları bırakan kapılar sizleri alan konusunda da rahatlatmıştır. Ülkemizde yeni yeni kullanım alanı artan kapılar tüm dünya da en çok tercih edilen modellerdir. Bunun nedeni kolay kullanımı, güvenirliği ve çok ucuz olmasıdır.

Ucuz olmasının nedeni Amerikan kapı panellerinin seri şekilde üretilmesidir. Bu seri üretim sayesinde işçi parasından ve zamanda büyük tasarruf sağlanır. Yapımı çok kolay bu Amerikan kapılar seri bir şekilde üretilmektedir. İnsanların kullanım alanlarına ve isteklerine göre farklı türlerde kapılar üretilmektedir. Dış yüzeyinden bulunan özel yapılar sayesinde rahatça boyanmakta bu nedenle geniş renk seçeneğine sahiptir.

Özellikleri

Amerikan kapıları son zamanlarda hızla artan kullanım alanları ile dikkat çeken kapılardır. Son derece dayanıklı malzemeden üretilen bu Amerikan kapı modelleri oldukça sağlam ve şık bir tasarıma sahiptir. Rahatça kullanılan bu kapıların temizliği de çok kolaydır. Sade bir bez ile temizlenebilen bu kapılar sizlere şık ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. Üstelik bu kapılara oldukça rahat ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Bu Amerikan kapı model fiyatları oldukça uygundur. Dayanıklılık konusunda diğer kapılarla aynı seviye de olan bu Amerikan kapılarının fiyatları diğer kapılara göre daha uygundur. Bunun nedeni kalitesiz olmasından değildir. Amerikan kapı model ürünlerinin panellerinin seri halde üretilmesidir. Seri halde üretilen bu paneller sayesinde iş gücünden ve işçi gücünden tasarruf ediyor. Böylece fiyatlar daha uygundur.

Amerikan kapıların ham maddesinde genellikle sağlamlığı ile bilinen köknar gibi sağlam ağaçlar kullanılır. Ayrıca bu kapıların panel kısmına özel bir kağıt madde koyulur. Bu madde darbelere karşı çok dayanıklıdır. İçe ve dışa açılma özelliği olan bu kapılar hayatımıza büyük bir kolaylık katmaktadır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle