Evimizi taçlandıran çelik kapı modellerinin yeni sistem ürünleri ve tasarımları ile ilgili bilgi sunumunda bulunmaktayız. Yeni sezon kapı modellerinde birbirinden cazip fiyatlı kapı modelleri ve tasarımlar bizlere yenilikçi imalatın kapılarını aralamakta.

Yenilikçi Çelik Kapı Modelleri53.falez çelik kapı serisi

Ev dekorasyonunda odalarınızı canlandıran ve ön plana çıkan ürünlerden bir tanesi de kapılarımız olmaktadır. Kapı modelleri fonksiyonellikleri ve üretim malzemesi olmak üzere bir çok işlevselliğe sahip olup her biri birbirinden farklı olarak tasarlanmaktadır. Günümüz  teknolojilerinde değişik firmalar kapsamında kaliteli ve hem ekonomik hem de ergonomik olarak tasarlanan kapı modellerinden en fazla tercih edilmekte olan kapı modeli Kale çelik kapı modelleri olmaktadır. Bir diğer kapı üretici firması Falez ise sektörde yer aldıklarından bu yana tasarımda ve malzeme yapısında kaliteli ürünler ile tüketicilere hizmet vermekte olan çelik kapı üretim firmasıdır.

Vermiş olduğu hizmet kapsamında VERICERT tarafından onaylanarak incelemeden geçen falez ürünleri oldukça sağlıklı ve kanserojen madde içermeyen yapı malzemeleri ile üretilmektedir. Öyle ki günümüzde özellikle internet aracılığı ile bir çok firmadan ölçülerine göre kapı siparişi verebilmekteyiz. Lakin her ne kadar kampanyalı veya ucuz olursa olsun bilindik marka ve firmalardan hiç bir zaman vazgeçmemeliyiz. Aksi takdirde ucuz diyerek sıradan bir marka kapı aldığımızda kapılarda ciddi hasarlar oluşarak maddi zarara uğrayabiliriz.

Sıradan kapı Modellerinde yaşanan problemler:

Renk bozuklukları ve lastiklerde meydana gelen sarkmalar

Kapıların kapanma kilit bölgesi ve benzeri alanlarda döküntüler soyulmalar

Kilit sistemi bölgesinde kilitleme açma ve benzeri işlemler esnasında kilit aksesuarlarının çok çabuk zedelenmesi

Açılıp kapanmada zorlanmalar gibi durumlar ile çok kısa süre içinde karşılaşabiliriz. Bu nedenle her zaman için ev dekorasyonunda iç ve dış kapı seçimini bilindik, montajı kendine ait, garantili, ISO standartına uygun, sürekli yetkili servis hizmeti sağlayabileceğimiz markalardan yapmalıyız.

Satış fiyatları

Marka- Model             (FALEZ) Fiyat
Mostar Milano siyah ceviz 2,990 TL
Lines Beyaz 2,990 TL
Semi Wood oregon 2,990 TL
Rose high siyah 2,990 TL
High milano ceviz 2,200TL
HG yağmur siyah 2,200 TL
Damla 4,000 TL
Damla bosse 4,000 TL
Piano cam beyaz 3,750  TL

Falez çelik kapı serileri

Glass serisi,  Qartz serisi, Damla serisi , Elit serisi, 3 D serisi, Silver serisi, Gold serisi, Monoblok serisi, Klasik serisi, duble serisi, Trend 8 serisi, HG serisi, Yangın kapıları ve teknik kapılar, İç oda serisi olmak üzere  14 seri binlerce çeşit ürün modülü bulunmaktadır.

Ortalama kapı fiyatlandırması 2 bin TL ile 6 bin TL arasında değişmektedir.

  • Qartz serisi olarak adlandırdığımız seride sade ve bir o kadar da şık görkemli kapı modellerini gözlemlemekteyiz.
  • Klasik serisinde yer almakta olan ürün seçenekleri ise isminden de anlaşılacağı üzere klasik eskitme modelli genellikle sade ve kahvrengi tonlamalarında olan kapı modelleridir.
  • Monoblok kapı serisinde de klasik son derece uygun fiyatlı kapı modelleri bulabilmektesiniz.
  • 3D serisinde ise safir ve meşeden imal edilmekte olan sade lakin estetik bir görünüme sahip çelik kapı modelleri bulabilmektesiniz.
  • Damla serisinde ise isminden de anlaşılacağı üzere kapı modellerinde damla simgesi benzeri  motifler bulunan kapı modelleridir.
  • HG serisi olan kapı serisi içerisinde her renk ve tonlamaya uygun modelli kapı tasarımlarına rastlamamız mümkün.
  • Duble serisinde ise son derece kaliteli ve bir o kadar da lüks kapı tasarımlarını görmemiz mümkün. Özellikle seride bulunan İstanbul silüetli desenler oldukça ilgi çekici ve tercih edilen kapı modellerinden bir tanesidir.

Bunun yanı sıra diğer tasarımlar ise gayet sade ve ağır bir görünüme sahip kapı tasarımlarından oluşmaktadır. Serilerde genellikle beyaz, kahve rengi ve tonları, siyah renklendirmeler kullanılmakta olup her biri kendine özgü tasarıma sahip olup çeşitli aksesuarlar ile taçlandırılmıştır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Telefon: +90(212) 591 11 42
FAX: +90(212) 591 11 41
Adresi: Gümüşpala Mh. Handan Sk. No: 64/A Avcılar / İstanbul

Antalya/ANTALYA MERKEZ FABRİKA
Telefon: +90(242) 424 83 27(pbx)
FAX: +90(242) 424 83 29
Adresi: Organize Sanayi Bölgesi Kepez Odabaşı Köyü Antalya/Türkiye


Yorum ekle