Ev dekorasyonunda binlerce ürün ve hizmet kapsamında bulunan Koçtaş firması hazır kapı modelleri ile sektörde öncülük eden yapı marketlerinden bir tanesidir.

Konforun adresi

Koçtaş yapı ve inşaat mağazası, çelik kapı ihtiyacınızda da size kaliteli ürün ve kusursuz montaj hizmeti sunuyor. Özel siparişli ürünler ve internetten siparişe sağladığı avantajlarla Koçtaş Çelik Kapı, diğer firmaların ürünlerinden bir adım öne geçiyor.

Koçtaş çelik kapı ürünleri garantili olup, uzun yıllar kullanım rahatlığına sahiptir. Olası bir hasar ya da sorunda yetkililerimizi arayabilirsiniz. Yetkililerimiz size gereken hizmeti sunacaklardır. Farklı renk ve desen seçeneği sunan

Koçtaş Çelik Kapılar, üretildiği malzemeye göre de farklılık göstermektedir. İsteklerinize en uygun ürünü, ürünlerimiz arasından seçebilir ve hızlı bir biçimde sipariş edebilirsiniz.

Modellerikoçtaş1,

Koçtaş Çelik Kapı Modelleri yapıldığı malzeme açısından iki başlıkta ele alınabilir; Mdf Kabartma Laminant ve Mdf Laminoks Rustik olarak iki çeşit malzeme kullanılmaktadır. Her iki malzeme de kalite açısından birinci kalite malzemelerdir ve çelik kapılarınızın darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.

Koçtaş çelik kapı modellerinde kasa ve kanatlar statik boya ile boyanmaktadır. Dolayısıyla çiziklere karşı dayanıklıdır ve parlaklığını uzun yıllar kaybetmeden çelik kapılarınızı kullanabilirsiniz.

Koçtaş Çelik Kapı Modellerinin kendi yüzeyinde kullanılan boya ise polyester statik boyadır. Polyester statik boyalar, kolay kolay atma ya da çatlama yapmaz. Koçtaş çelik kapı modellerinde kullanılan kilit sistemi monoblok kilit sistemidir. Zorlamalara karşı dayanıklı olan monoblok kilit sistemi, kendi anahtarı olmadan açılmamaktadır. Bu da sizin güvenliğiniz için çok önemlidir. Menteşe kısımları güvenlik pimleri ile güçlendirildiği için, yerinden kaydırama, sökme ve darbelere karşı emniyetli kapılardır.

Koçtaş Yapı Mağazasında Bulunan Çelik Kapı Modellerini farklı renk ve desen seçeneklerine göre inceleyebilir, kendi zevkinize en uygun olan modeli dilerseniz mağazadan alabilir, dilerseniz de internetten sipariş verebilirsiniz.

Fiyat bilgilerikoçtaş2

Koçtaş yapı mağazası, uzun yıllardır inşaat ve yapı sektörüne hizmet veren bir firma. Müşteri hizmetleri ve müşteriye sunduğu memnuniyet ise tartışılmaz.

Çelik kapı satın almak ve montajını yaptırmak isteyenler firma firma dolaşıp uygun fiyat alma çabasındalar, ancak aynı zamanda müşteriler aldıkları ürünlerin kaliteli de olmasını istiyorlar.

Hem kaliteli, hem ucuz, hem de iade garantili ürünlerin hizmetini veren Koçtaş, Çelik Kapılarda da dilerseniz özel tasarım ürün seçeneğini size sunuyor. Bir yapı mağazası için oldukça güzel bir seçenek aslında.

Koçtaş çelik kapılar hem kaliteli hem de uygun fiyatlara olduğu için pek çok müşteri tarafından tercih ediliyor. Her cebe ve her zevke uygun çelik kapı modelleri bulabileceğiniz Koçtaş’ta 139 liradan başlayıp 739 liraya kadar değişen fiyat aralıklarında çelik kapı bulmanız mümkün. Eğer çelik kapı yaptırmak istiyorsanız ve yeterli bütçeyi denkleyemiyorsanız 139 liradan başlayan modeller oldukça uygun. Üstelik kalite ve sağlamlık konusunda da endişeniz olmasın.

Sizin için şıklık ön plandaysa, gene aynı şekilde farklı renklerde ve kaliteli işçilikle hazırlanan Koçtaş Çelik Kapılara bir göz atabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle