Farklı beldelerde farklı firmalar ile temin edebileceğiniz kapı firmaları bulunmaktadır. Uygun fiyatlı kaliteli seçimde bulunmak kapı seçimi bazında en fazla irdelenen detaylardan bir tanesidir.

İmal edilen modellerkonya

Çelik kapı denildiği zaman ilk akla gelen şehirlerin başında Konya almaktadır. Bu şehrimiz ülkemizdeki en iyi çelik kapı modellerini üretmektedir. Bu modeller, piyasadaki en tercih edilen modelleri oluşturmaktadırlar. Peki bu modeller nelerdir. Sizin aklınıza en uygun model hangisidir. Bu sorulara cevap bulabilmek için size modeller hakkında kısa bilgiler sunacağım.

Amerikan Kapı Modelleri

Genellikle evlerin içinde kullanılan bu kapılar maliyet olarak çelik kapı ve diğer modeller baz alındığında daha uygundur. Konya’ da üretilen Amerikan kapı modelleri oldukça şık ve kullanışlıdırlar. Öne veya arkaya değil de, sağa sola açılma özelliği bulunan kapılara Amerikan kapı denir.

Çelik Kapı

Bahsettiğimiz gibi çelik kapıların en çok üretildiği yer Konya şehridir. Bu fazlalık ortaya rekabetten doğan bir kalite çıkarmıştır. Bu kapılar genellikle bütün binalarda kullanılan sistemdir. Güvenlik düzeyi oldukça yüksektir ve içindeki çelik alaşımına göre fiyat aralığı değişmektedir.

Akordiyon Kapı

Genel olarak küçük boyutlu yapılarda kullanılır. Perde şeklinde açılıp kapanma özelliği bulunan kapılardır. Malzemesi oldukça incedir. Plastik ve hafif ahşaptan üretilir. Konya bu konuda oldukça iyidir. Üretilen ürünler oldukça şık ve kalitelidirler. Fiyat olarak diğer modellerden oldukça düşüktür. Estetik kaygıya göre ürünün fiyatında değişiklikler bulunur.

Falez Kapı Modelleri

Ülkemizde yeni yayılmaya başlayan modeldir. Çelik kapıya oranla oldukça hafif ve daha sağlamdır. İçerisinde bulunan iki adet levha sayesinde gücüne güç katar. Fiyat olarak oldukça pahalıdır.

Firmalarfalez kapı

Çelik kapı üretim tesislerinin sıklıkla bulunduğu illerin başında Konya gelmektedir. Aşağıda vereceğimiz listede Konya’ da bulunan Çelik kapı firmalarının bilgilerini sizinle paylaşmaktayız.

Firmalar Adres Bilgileri
ABB YAPI MARKET NİŞANTAŞI MAH. VATAN CAD. NO: 22 / B SELÇUKLU / KONYA
KEPİR ÇELİK KAPI VATAN SANAYİ SİTESİ IŞILDAK SOK. NO: 7 KARATAY / KONYA
SEAS DOOR ÇELİK KAPI KONYA AFYON KARAYOLU 1. BLOK TİSAN NO: 6 AKŞEHİR / KONYA
OSMANOĞULLARI YAPI SİSTEMLERİ MARANGOZLAR SANAYİ SİTESİ ÇINAR SK. EREĞLİ / KONYA
KONİMAJ ÇELİK KAPI HACI YUSUF MESCİD MAH. RAGIP SOKAK NO 12 KARATAY / KONYA
BORDO ÇELİK KAPI HOROSLUHAN MAH. TEKELİIĞLU SK. NO: 80 SELÇUKLU / KONYA
UZMAN PEN HOROZLUHAN MAH. SARAYCIK SOK. NO: 136 SELÇUKLU /KONYA
KONYA KAPI HOROZLUHAN MAH. MARANGOZLAR SANAYİ SELÇUKLU / KONYA
OSMANLI YAPI MUSALLA BAĞLARI MAHALLESİ ELMALI CADDESİ SELÇKLU / KONYA
PANPAN ÇELİK KAPI FEVZİ ÇAKMAK MAH. 10740 SOKAK NO: 11 KARATAY / KONYA

Fiyat sunumukonya kapı

Konya çelik kapı sektöründe isminden söz ettiren bir ilimiz olduğu için, bölgedeki çelik kapı firmaları birbirleri ile olabildiğince rekabet halindedirler. Bu durumdan dolayı şirketler hem oldukça kaliteli hem de olabildiğince uygun fiyatlara çelik kapı üretimi yapmaktadırlar.

Çelik kapıların fiyatları modellerine ve içerisindeki çelik miktarına göre değişiklik göstermektedir. Biz size şuan ki mevcut fiyat listesinden örnekler vereceğiz. En azından piyasa hakkında genel bir fikir edinmiş olursunuz.

Konya çelik kapı sektörüne gene olarak baktığımız zaman fiyatların rutin olarak 300 ile 600 lira arasında değiştiğini görmekteyiz. Biraz önce bahsettiğimiz rekabetten ötürü kampanyalara denk gelmenizde mümkün.

Üstelik genel anlamda yılın bütün zamanı kampanya bulabilmektesiniz. Bu kampanyaların çoklu alımlar için geçerli olduğunu da belirtmekte fayda var.

  • Kepir Çelik Kapı = En düşük fiyata sahip ürünü 299 lira – en yüksek değere sahip ürünü 789 lira
  • Osmanoğulları Yapı Sistemleri = En düşük fiyata sahip ürünü 278 lira – en yüksek değere sahip ürünü 750 lira
  • Bordo Çelik Kapı = en düşük fiyatı 329 lira – en yüksek değere sahip ürünü 823 lira

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle