Kapılar evlerimizin koruma kalkanlarıdır. Güvenliğimizi sağladıkları için satın alırken kaliteli olmasına önem vermemiz gerekir. Birçok kapı firması olmasına rağmen bazı firmalar işlerinde usta olduklarını kanıtlamış durumdadırlar. Bunlardan biri de Taş Çelik Kapıdır.

Taş Çelik Kapı özellikleri

 • Taş Çelik Kapı logosuKapı üreticileri firmalarından ilkler arasında yer alan Taş Çelik kapı 25 yıldır sektörde kendini ispatlamış bir kuruluştur.
 • Yurt içi ve dışında tanınan Taş Çelik kapı teknik çizim konusunda uzmanlarla çalışarak tüketici mutlu etmek için elinden geleni yapan bir firma.
 • 10 yıldır yurt dışına ihracat yapmaktadır.
 • Depreme dayanıklı kapılar üretmektedir, bu da kullanıcının güvenle sahip olmak istediği kapılar arasına girmesine yardımcı olan bir unsurdur.
 • Çelik kapılarda merkezi kilit kullanarak kullanıcının güvenliğini üst safhaya çıkaran bir firmadır.
 • Montaj yapan ustaları oldukça saygılı ve işinde titiz davranarak müşteriyi memnun etmektedir.
 • Üretim şefi ölçüsü alınan kapının bilgilerini alır ve DKP çelik kapı sacı ile üretilecek kapı kasasının kalınlığına göre işine başlar.
 • Kapıların dış görüntüsünü seçmek size kalıyor, çünkü birçok seçenek mevcut.
 • Firma TSE belgesi ile kullanıcıların güvenini kazanmıştır.
 • Kasa kalınlığı 2.0 mm kanat kalınlığı ise 1,5 mm standartlara göre baz alınmıştır.
 • Maliyeti düşürmek için kesinlikle yumuşak çelik kullanmazlar.

En güzel modeller ve fiyatlar

Firmanın çeşitli modeli vardır. İnternet sitesi üzerinde ve oluşturduğu kataloglar üzerinde müşterilerine bütün modellerini sunarak, müşterinin seçimini zorlaştırdığı gibi gözükse de aslında ne istediğini bilen biri için tek seçim renk konusu kalıyor.

MODEL FİYAT ÖZELLİK NEDEN TERCİH ETMELİ
Karizma sistem 3000 TL – 7500 TL Çift kanattan oluşan kapılardır. Özellikle villa tipi evlerde tercih edilirler.
Boyalı sistem 4500 TL – 8000 TL Genellikle camlı yapılardır. Camlı oldukları için bahçeli yapılar da kullanılırlar.
Melamin giydirme sistem 3500 TL – 9500 TL Çift kanatta da cam kullanılır. Kullanılan camların yalıtımı oldukça güçlüdür.
Ahşap kaplamalı sistem 1500 TL – 6000 TL Ahşap kaplama ile yapılır. Özellikle dairelerde kullanılırlar.
Kompozit panel giydirme sistem 1850 TL – 5000 TL Panel üzerine kompozit sistem uygulanır. Kompozit rengi açık kahve olduğu için temizliği kolaydır.
Cilalı panel giydirme sistem 1750 TL – 7500 TL İstenilen renk tonu cila atılır. Çelik kapının temizliği kolay ürünüdür.
Tek kabartmalı çelik kapılar 1500 TL – 5000 TL Çelik kapının üzerine kabartma işleme yapılır. Şık tasarım isteyenlere özel kapılardır.
Yangın çıkışı çelik kapılar 1000 TL – 4000 TL Pastel renkler ile üretilen kapılardır. Yüksek ısıya karşı dayanıklı kapılardır.
Portmantolu çelik kapılar 2500 TL – 8000 TL Portmanto olarak kullanılan kapılar. Kapı girişinde yeri olmayan evlerin tercihi kapılardır.
Düz panel çelik kapılar 1000 TL – 5000 TL Panel kaplama ile yapılan kapılar. Hem fiyat açısından uygun hem de kalitelidir.
Çift kabartmalı çelik kapılar 2000 TL – 6000 TL Maun kaplama ve kabartmalı kapılar. Şıklığın göstergesi göbekleri geniş kapılar.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez
Telefon: +90 (212) 507 51 51 (PBX)
FAX: +90 (212) 502 24 81
Adresi: Güven Mah. Eski Londra Asfaltı No:57 Güngören / İstanbul


Yorum ekle