Çelik kapılar evlerin güvenlik duvarı görevini görürler. Haska Çelik Kapı firması da sağlam güvenlik donanımları ile tanınmış bir firmadır.

Şirket hakkında

1998 yılında Kayseri de kurulmuş olan firma kendini sürekli geliştirmiş ve iç Pazar ve ihracat konusunda da önemli ilerlemeler kaydetmiştir.

Şirket çelik kapı alanında olan bütün ustalığını kullanıcıya sunmayı başarmış ve her sene yeni modelleri ile gelişmektedir.

Yıllık olarak yaklaşık 25.000 kadar çelik kapı üreten firma genişleyerek tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Ayrıca özverili çalışanları ile istenileni tam olarak sunarak müşterilerini memnun etme konusunda oldukça uzmanlaşmıştır.

Çelik kapı, emniyet kapıları ve çeşitleri üzerine yoğunlaşan firma bu konuda ustalığını her zaman göstermiştir.

Her gün gelişen sistemler ile kullanıcılara daha iyi ve zamanında hizmet verdiği içinde oldukça tercih edilmektedir.

Firmanın hedeflerinden biri ülke ekonomisine katkı sağlamak ve yenilikçi tavrı ile öncü firmalar arasında lider bir konum almak.

Bu yüzden de ürünlerine her zaman yenilikçi tavrını yansıtarak son teknoloji ile çalışmalarını günden güne arttırmaktadır.

En güzel modeller ve fiyatlar

90-2Şıklığın göstergesi olan kapıları tasarlayan firma kataloglarında her modele yer veriyor. Ancak kişinin isteğine göre ürünler tasarlamak mümkün.

Ustalar ilk iş olarak kapınızın boyuna göre ölçüleri alıyorlar ve modele göre bir fiyat çıkarıyorlar. Daha sonra ise işlemden geçen kapı evinizi süsleyebiliyor.

90-3Firmanın kendine has ürettiği bazı modeller var, bunların başında ultralam geliyor. Daha çok iş yeri gibi alanlarda tercih edilen bu kapılar değişik renk ve desenlerde olabiliyor.

Hatta üzerinde istediğiniz yazıları yazdırarak kendinize göre hazırlatmanız mümkün.

Son zamanlarda ise eskiye dönüşü yansıtan eskitilmiş kapılar oldukça rağbet görmekte. Bu yüzden antik görünümlü kapılar konusunda firma oldukça uzmanlaşmış durumda.

Kullanıcıya nasıl hitap edeceğini iyi biliyor ve hemen hemen her eve uygun kapılar tasarlayabiliyor. Firmanın modellerini internet sitesinde de bulmak mümkün ancak uzmanlardan alacağınız fikirler seçimlerinizi kolaylaştırabilir.

model fiyat özellik
ultralam 2000 TL – 6000 TL İstenilen desenin kapı üzerine işlenmesi ile oluşan kapılar
bina ve villa kapıları 3000 TL – 10000 TL Çift kanatlı oymalı kapılar
taçka 3500 TL – 8000 TL Elit kabartma antik görünüm

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle