DOORPAN hazır kapı panelleri , Kastamonu Entegre A.Ş. tarafından Romanya’da üretilmekte, Türkiye ve Orta Amerika başta olmak üzere 40 ülkeye ihraç edilmektedir.

DOORPAN Kapı Özellikleri

Doorpan logosuOdun,  panelin kalitesini belirler;  Odun, rafineriden geçirilip lif haline getirilir, tutkal ve diğer kimyasallarla karıştırılarak serme işlemine tabi tutulur.

Çok katlı preste şekillendirilerek estetik görünümlü, düz, ağaç veya fantezi yüzeyde panel olarak üretilir. Odun ne kadar kaliteliyse panelde o kadar sağlam olur. DOORPAN panellerinde çevre dostu , yüksek kaliteli odunlar kullanıyor. Bu sebepledir ki DOORPAN Yıllık 19,5 milyon adet üretim ile Avrupa’nın ikinci, Dünya’nın dördüncü büyük tesisine sahiptir.

DOORPAN’ı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biriside zengin modellere ve çevre dostu ham maddelere sahip olmasıdır. Üretimleriyle dünyada büyük ses getiren bu firmayı kullanıcıların bu denli tercih etmesinin sebebi ise üretiminin her aşaması hassas bir şekilde izlenmesi  ve standart kaliteye bu şekilde ulaşabilmesi olmasıdır.

En Uygun Modeller ve Fiyatlar

DOORPAN katlanabilir panelleri ile alan sorunu yaşanan yerlerde, oda bölmelerinde ve gardroplarda kolay çözüme ulaşılır. Oda içinde fazla ışığa ihtiyaç duyulduğunda panellere cam uygulaması yapılabilir. Bu özellikler DOORPAN panelleri kullanılarak kapı üreticileri tarafından özel kapılar üretilmesine imkan vermektedir.

Yüksek teknoloji ürünü makine ve ekipman ile yüksek performanslı üretim; iyi eğitimli, konusunun uzmanı ekip gözetiminde yapılan üretim bu modellerin ortaya çıkmasındaki sebeplerden sadece ikisi.

DOORPAN, sektörde sadece kapı panelleri üretmektedir. Onlarca model bulunmasına rağmen tek fiyat prensibi göze çarpan noktalardan biridir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen dört model verilmiştir. Bu tercihlerde; kullanılan odunun ağaç türü , panel rengi ,bölme sayısı önemli rol oynamaktadır.

Model Fiyatı Özellikleri
Patara 19 TL + KDV Maun yüzey, açık kahvereng , 2 bölme
Hitit 19 TL + KDV Freze yüzey, koyu kahverengi , 4 bölme
Efes 19 TL + KDV Dört bölmeli, koyu kahverengi, 6 bölme
Anatolia 19 TL + KDV Meşe malzemesi , krem rengi ,3 bölme

Panel Kapı

Kastamonu Entegre A.Ş.’nin sadece panel kapı satışı yapmak için DOORPAN şirketi altında Romanya ‘da kapı yüzeyi tesisi kurmuştur. Kullanıcılar tarafından DOORPAN’ ın çok fazla tercih edilme sebepleri arasında da bu etken önemli bir rol oynamaktadır. Sadece panel kapı alanında faaliyet göstermesi profesyonelleşmesi yolunu açmıştır.

DOORPAN, panel kapı yapımında kullanılan astar boya, kapı üretimi sırasında oluşabilecek siyah metal çizikleri önleyici “anti metal marking” özelliğine sahiptir. DOORPAN kapı panelleri ile yangına dayanıklı, ağır tip, ses izolasyonlu gibi özel kapılar üretilebilir. Bu özellikleriyle DOORPAN sektöre yeni bir boyut kazandırmıştır.

2, 3, 4 ve 6 göbekli seçenekleri olan DOORPAN kapı panelleri, her türlü son kat boya ve cilaya uygun su bazlı astar boya ile iki kat boyanarak ambalajlanır.

Ayrıca orijinal ürün damgası ile taklitlerinden ayırt edilebilmesi DOORPAN ile birlikte kapı sektöründe uygulanmaya başlanmıştır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle