Global ve yerel çelik kapı standartlarının oluşumunda katkısı olan ve yüklendiği sorumluluğun bilincinde olan Öner Çelik Kapı, kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca kendine özgü standartlarının yanında güvenlik ve dayanıklılık faktörlerinde de oldukça tercih edilen firmamız deneyimli kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Öner Çelik Kapı

Sistemli ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimsemiştir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı kaynakları ile uluslararası bir saygınlığa da sahip olmuştur. %100 müşteri memnuniyetinde kapsamında tüm faaliyetlerini tamamen müşterilerinin talep ve beklentilerine göre sürdürmektedir. Genel olarak merkezi kilitli çelik kapılar, uzaktan kumandalı çelik kapılar ve parmak okuyuculu çelik kapılardaki çeşitlilik ön plandadır.

Bunun yanında apartman giriş kapıları konusunda da güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Uzun süre kullanım ve güvenliği prensip edinmiş firmamız bireysel kapı ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Ülkemizde Kayseri organize sanayi bölgesinde büyük bir üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Üretilen Kapı Modelleri

Son derece güvenilirlik sağlayan evinizin dekorasyonuna ve dış mimari yapısına uyumlu olarak üretilen çelik kapılarımız, birçok alanda da tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Özel imalar ile temin edeceğiniz kapıların iç ve dış yüzeylerini farklı modellerde yaptırarak estetik bir kapı modeli oluşturabilirsiniz.

Kapılarımızdaki bir diğer özellik ise piyasada yer alan su geçirmez kapı aksesuarları kolayca hasara uğramaz ve paslanmayacak şekilde üretilmektedir.

Firmamızca üretilen kapı modelleri ise; İnnova, Elegance, Prestige, Evolution, Vera, Maxima, Special, Crystal, Royal, VEtro, Antique, Zenith, İç kapı ve Ultra Lam serilerinden oluşuyor.

Firmamızca üretilen çelik kapı modelleri imalat tercihlerine göre talep edilen ölçülere ya da standart ölçülerde üretilmektedir. Bu konuda izlenen ilk yöntem ise kapı kanat ölçüleri ve elbette boşlukların belirlenmesidir. Uygulanan ölçü alma işlemlerinden sonra tercih ettiğiniz modele göre iç yüzeye sac uygulaması yapılır. Daha sonra yüzeye ahşam kaplama yapılması sonucunda da üretim işlemleri tamamlanmış olur. Daha sonra kapı modelinin tüm güvenlik önlemleri artırılır ve ölçüleri net bir şekilde belirlenerek tarafınıza sunulur. Çelik kapılarda sıklıkla tercih edilen bölüm ve aksesuarlar çift kanatlı kapılar için oluşturulmaktadır.

Yaklaşık Fiyatları

Firmamız çelik kapı satış fiyatları konusunda imalat özelliklerine göre değişim göstermektedir. Satış fiyatı olarak yaklaşık fiyatları ise 450 ile 4000 TL arasında değişmektedir. Tüm firmalar arasından en uygun fiyat özelliklerini sunarak müşteri memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Çünkü kalite ve güven konusunda aradığınız tüm özellikleri çelik kapılarımızda bulabiliyorsunuz.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Iletisim bilgileri

Kayseri/Üretici
Telefon: +90 352 321 26 42
FAX: 90 352 321 22 26
Adresi: Melikgazi 10. Cad. No:27 38070 Kayseri

İzmir/Firmamız
Telefon: 0232 231 02 02
Adresi: İnönü Caddesi NO: 447/A, 35140 İzmir


Yorum ekle