Özellikle son zamanlarda gelişen teknoloji bize ürün bazında çok fazla alternatif sunmaktadır. Bu alternatiflerden hangisinin en doğru olduğunu araştırmak zaman alıyor.

Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Bu yüzden ürün gamı en geniş, servis güvencesi ve garantisi olan firmaları tercih etmekte fayda var. Özellikle çevremizden ve firmanın referanslarından kendimize gereken cevapları bulabiliriz.

Modeller

Record Fotoselli Kapı ürünlerinde farklı altarnetifler sunan bir firmadır. Bu firmanın ürünleri kullanım alanlarına göre farklılıklar göstermektedir. Özellikle modellerinin tercih edilme sebebi ise kullanılan aksesuar ve tamamlayıcı parçalarının garantili ürünlerden oluşmasıdır. Record Fotoselli kapıların başlıca modellerini saymamız gerekirse;

Record STA 20 COMPACT Fotoselli Kapı,

Record STA 21 COMPACT UNI Fotoselli Kapı,

Record STA 20-200 / STA 22 Fotoselli Kapı,

Record STA 20-200 / STA 22 Fotoselli

Kapı ve bu modellerin hem çift kanatlıları hemde tek kanatlıları mevcuttur.

Alış veriş merkezleri, hızlı açılıp kapanan garaj ve yükleme alanı kapıları, sürgülü otomatik kapılar, güvenlik kapıları, kanatlı kapılar, eğimli özel alan kapıları ve teknolojik yenilikçi çeşitleri her alanda faaliyet gösteren firmanın en belirgin özelliklerindendir. İngiltere’den bir çok ülkeye ürün gönderen firmanın farklı ülkelerde de bayilikleri ve distribütörlükleri bulunmaktadır.

Ürün yelpazesi oldukça geniş olan firma, her alanda ki kullanıcılarına son teknoloji ile geliştirdiği ürünleri sunmaktadır. Onlara hız ve güvenlik anlamında farklı deneyimler yaşatmaktadır. Bu Record firmasını birkaç adım rakimlerinden öne taşımaktadır.

Ülkemizde de bayisi bulunan Record Fotoselli Kapı sistemleri temsilcilikleri ile ürünlerini yeni kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Servis ve garanti yapısı aynı kalmak şartı ile tüm satış ağında teknolojik ürünlerinin satışını başarı ile gerçekleştirmektedir. Record Fotoselli kapıları bayileri aracılığı ile ülkemizde de çok fazla kullanımı bulunmaktadır.

Satın Alanların Beğendiği Özellikler

Record Fotoselli kapıları kullanan kullanıcıların en beğendikleri özellikler; hızlı ve sorunsuz çalışmasının yanı sıra, enerji tasarruflu sistemleri, otomatik yıkmalı cephe teknolojileri, yeni ve akıllı kayıt sisteminin olması nedeni ile dünya genelinde kabul gören bir fotoselli kapı sistemidir.

İngiltere kuruluşu olan firma 1990 yılından beri faaliyet gösterdiği otomatik kapı sektöründe sürekli olarak kendini geliştirmiş ve yenilemiştir. Bu şekilde dünya markası olmak üzere hareket eden Record firması sürekli olarak ürünlerini çeşitlendirmiş ve yenilemiştir. Bulunduğu konumu itibari ile kalite, gelişmiş teknoloji ve kalite standartlarına uygun ürün üretme özeni nedeni ile oldukça ileride bir firmadır. Ayrıca firma yapmış olduğu araştırma geliştirme faaliyetleri ile dünyada bir çok ilke imza atmıştır. Bu kullanıcıları tarafından tercih edilme sebeplerinden en önemlisidir. Farklı teknolojileri kullanan, estetik görünümler sağlayan ve teknolojik fotoselli kapıları ile Record firması ürünlerini kullananlar bu konularda özellikle mutluluklarını belirtiyorlar.

Her alanda evlerde, binalarda iş yerlerinde ve depolarda aktif, hızlı ve sorunsuz çalışması sorunsuzluk ilkesi ile hareket ettiğinden dolayı oldukça tercih sağlıyor. Tüm tüketicilerin tercihleri bir çok konuda farklılıklar göstermiş olsada kalite konusunda herkesin beklentisi aşağo yukarı aynıdır. Bu şekilde kaliteden ödün vermeyen firmaların tercih edilmeleri her zaman daha yüksek olacaktır.

Record Fotoselli kapı sistemleri kalite, ürün yelpazesi, teknolojisi ve estetik görünümleri ile tüm dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen kapılardır. Bu firma için hem çok büyük pazar payı yaratırken, hem de rakipleri ile rekabet edebilmek adına sürekli olarak kendini yenilemek ve geliştirmek zorunluluğu vardır. Bu yüzden sürekli olarak yeni ürünler üzerinde araştırmalar ve geliştirmeler yaparak almış olduğu bu öncülük bayrağını daha da ileriye taşımak istemektedir.

Yaklaşık fiyat: 1300 euro1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle