Güvenliğin anahtarını üzerinde taşıyan çelik kapıları seçmeden önce tanımanız gereken bazı firmalar vardır. Herkül kapı sistemleri de bu firmalardan biridir.

Herkül Kapı Hakkında

Herkül çelik kapı logosuHerkül kapı sistemleri 1994 yılından beri kapı üretimi yapan bir firmadır. Hatay ilinde iki fabrikası ile hizmet vermektedir.

Kısa sürede dünya standartlarına ulaşmış olan firma, hem dayanıklı hem de estetik görüntü sağlayan modelleri sizlere sunuyor.

Şirket her türlü kapıyı kullanıcıyla buluşturabiliyor. Son zamanların en çok tercih edilen modellerini fuarlara giderek kendisi de uyguluyor ve böylece her modeli bulmak kolaylaşıyor.

Uzman ustaları ile çalışan firma, ölçüleri alınan kapıları istenilen sistemlerle üretime sunabiliyor. Böylece ister çelik kaplama, ister alüminyum kaplama kapınız olabiliyor.

Çelik kapı üretiminde renk konusunda oldukça seçici, en çok tercih edilen renkleri daha çok kullanıyor. İstenilen renkler ile uygulama mevcut olsa bile kaliteli olanı sizlere önerebiliyor.

Herkül kapı 81 ilde distribütör projesi ile daha kaliteli, sağlam ve güvenli kapı sistemleri üretiminde müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile proje kapsamında yeni distribütörlükler verme çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.

Ürünler tam anlamı ile güvenlik sağlanması için kaliteli malzemeleri tercih etmektedir. Bu da müşterinin sağlam ürünler kullanarak memnun kalması demektir.

Profesyonel hizmet vermek için ölçü, proje, iş teslimi ve montaj gibi hizmetlerin hepsini müşteriye sunabiliyorlar.

Ayrıca firma çevre ile ilgili faktörleri göz önünde bulundurarak duyarlı çalışmalar yapması ile de sağlıklı çalışmalar yaptığını adeta ispatlamaktadır.

Yaklaşık fiyatları ve modelleri

Herkül çelik kapı firması sadece çelik kapı modelleri tasarlamaz. İç kapılar hakkında da oldukça uzmanlıkla çalışan ustaları vardır.

Herkül kapı sistemleri güvenliği tam olarak sağlayan kapılar üreterek müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır, özellikle çelik kapılar üzerinde kullandığı güvenlik sistemleri sayesinde tercih edilmektedir.

Laminant modelleri en çok tercih edilen modelleri arasındadır, maliyeti ve işçiliği az olduğu için fiyatları da uygundur.

Kabartma kapılar uzun işlemlerden geçerek şekil aldıkları için fiyatları yüksek ama kaliteyi gözler önüne seren kapılardır.

Laminoks kapılar ise hemen hemen her modele uygulanabilen sistemlerdir. Her renkte olabilmeleri tercih edilmelerini arttırmaktadır.

Laminoks kapılar da birçok çeşitle birlikte üretilebilir, bunların başında kromlu modeller geliyor, kromlu laminoks uzun süre kullanımlarda yıpranma yapmayan modeller olduğu için tercih ediliyor.

Çelik haricinde metal ile üretilen kapılarda mevcut bu tür kapıları da özel işçilikle müşterilerine sunan firma özgünlüğünü bu alanda da ispatlayabiliyor.

Ayrıca kişinin isteğine özel renk ve modellerde özel üretimleri de mevcuttur, bunlar da özel seri yapım olarak kataloglarda yer almaktadır.

Model Fiyat              Özellik
Lüks Granit&Laminant Panel 3000 TL – 9000 TL Granit ve laminantın birleşmesi ile en lüks modelleri kapılarında buluşturan modeller
Ferforje modeller 2500 TL – 7000 TL Dövme demir ile yapılan el yapımı işçiliği fazla kapılar
Renkli laminoks 1500 TL – 5000 TL Laminoks kaplamanın istenilen renkle üretildiği modeller

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle