Konutlarda ve işyerinde güvenlik ve zarafet açısından çelik kapılar ön plana çıkmaktadır. Çelik kapılarda genel olarak güvenlik ön planda olsa da artık günümüzde görüntüde fazlasıyla etkilidir. Bu nedenlerle üretici firmalar gelişmekte olan teknolojileri çelik kapılarda fazlasıyla kullanmaktadırlar.

Ünver Çelik Kapı Şirket Özellikleri

122-1Kayseri ‘de üretim yapan Alman çözüm ortaklı Türk mühendislerinin tasarımı ve patenti Ünver Çelik Kapı ya ait olan firmadır. Ünver Çelik kapı İtalyan efekt boya teknolojisinde fırın parkuru ile tüketicilerin istekleri doğrultusunda ürünleri ile ön plandadır.

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan Ünver Kapı tüketicilerin isteklerini de her daim göz önünde bulundurmaktadır. İsteklere bağlı olarak zarif ve şık kabartma modelleri, el emeği yapılan ahşaba taşıyan ahşap parkuru, rustik modeller İtalyan teknolojisi CNC makine parkuru, ürün paketleme ve sevkiyatında ise hassasiyet toplam kalite yönetimi adına teknoloji her daim yakından takip edilmektedir.

Alman disiplini ve İtalyan zarafetini birleştiren Ünver Kapı Türk Mühendisleri öncülüğünü ilan etmiş vaziyettedir. Her daim tüketicinin isteklerini ön planda tutmayı hedef olarak seçmiştir.

Müşteri memnuniyeti ile üretilen ürünlerin %50 ‘si yurt dışına ihraç edilmektedir. Dünyadaki birçok firmanın arasında kalite ve güveni sağlayan bir firmadır Ünver Çelik Kapı.

Ünver Çelik Kapı Fiyatları ve Modelleri

Ünver Çelik Kapı Modellerine bir göz atalım. Firmaya ait çelik kapı modellerini firmanın web adresi üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Yıllara göre katalog modellerini gördüğünüzde evinizin tüm odalarına dahi çelik kapı yaptırasınız gelecektir.

Firmanın fiyatları modellere ve isteğe bağlı dizaynlara göre değişmektedir. 400 TL’ dan başlayan fiyatları sizin kapılarda istemiş olduğunuz özel üretim şekillerine göre atış göstermektedir. Firmanın 2015 yılı kataloguna göz attığınızda,

High Gloss Modeller

 

 

 

Ü-922 Buz beyazı, çift anahtarlı Özel Tasarım
Ü-915 Beyaz ve lacivert tonları hakim kar desenli, çift anahtarlı Özel Tasarım
E-923 Galata kulesine giden yol en güzel hatlarıyla sizi beklemekte Özel Tasarım
Ü-925

 

Kız Kulesinin gece görüntüsü Özel tasarım
Ü-901

 

·         Güllerin en güzel hali ve metal renklerle şekillendirilmiş. Özel Tasarım
Kasa Kaplama Laminat Panel Ü-435 Beyaz ve Siyah’ın size en güzel hali olarak yansıması

·

Kapınızın sağlamlığı ve tasarımı ile her an kurulabilir.
Ü-412 Kahverengi ve beyaz kullanılmış Orijinal tahta kapı şeklinde en çok rağbet gören modeller arasında
Kasa Kaplama Laminat Panel Ü-436 Demir Kapı gibi gözüken ve kahve rengi ile görüntüye şıklık katılmış Bahçeli evlerde tercih edilen çelik kapılardan
Ü-437 Kahverenginin koyu tonları ve beyaz ile uyumu

 

 

Bu model genel olarak kullanılan bir model çelik kapıda en çok tercih edilenler arasında
Ü-731 Açık Kahverengi Kaplama

 

Tahta kapı kullanmayı sevenler için tercih edilen modellerden
Kasa Kaplama Kabartma Panel Ü-706 Koyu Kahverengi kare şeklinde kabartmaları ön planda Genellikle en dış kapılarda tercih edilen model

 

Ü-707 Koyu Kahverengi geometrik şekiller Binanın mimarisine uygun olabilecek bir tarz
Ü-611 Koyu kahverengi ve geometrik şekillerle çivileme gibi durmakta Farklı bir o kadar kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak ürün

 

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle