Anasınıfları için günümüzde tercih edilen kapı süsü modelleri oldukça çeşitlidir. Küçük öğrencilerin daha çok seveceği bu tasarımlarla ilgili modelleri ve yaklaşık fiyatları sizlerle buluşturuyoruz. Yazımızın devamından takip edebilirsiniz.

Anasınıfı İçin

213-1Okul öncesinde sürekli olarak sanat etkinlikleri yapılmaktadır. Bu anlamda ilk olarak öğrencilerin hoşuna gidecek olan kelebek etkinliği tercih edilmektedir.

Kelebek etkinliği için 2 kartondan 2 kanat kesilerek kâğıtları yırtma ve daha sonra yapıştırma yaparak süsleme işlemleri tamamlanmaktadır. Anasınıfı için bu süslemeler simli ve renkli boya kalemlerle de şekillendirilmektedir.

Arı kapı süsleri de anasınıflarında en çok kullanılan kapı süslerinden biridir. Arının baş kısmına öğrencilerin fotoğrafları da yapıştırılabilir ve ortaya çok güzel bir görüntü çıkabilir.

Yine anasınıfı için tavşan kapı süsleri de oldukça idealdir. Küçük öğrenciler için eva, yoğurt kapakları, tül, boncuk ve papyon gibi malzemelerle güzel bir kapı süsü yapılabilmektedir.

Baykuş kapı süsleri de anasınıfları için tasarlanan ve en çok tercih edilen kapı süsleri arasında yerini almıştır. Minik öğrencilere hediye olarak da verilebilir.

Bu modellerin yanında; uğur böceği kapı süsü, çiçekli kurbağalı kapı süsü, ayçiçeği anasınıfı kapı süsü, karıncalar sınıfı kapı süsü, arılı çiçekli kapı süsü ve yumurta kutulardan rengârenk kapı süsleri de kullanılabilir.

Anasınıfı için kapı süsü modelleri fiyatlarını da aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz;

Model Fiyatı Özellik
Sevimli Baykuş Kapı süsü 30 TL Keçe ve kâğıttan yapım
Kapıdaki Kedi Kapı süsü 35 TL Keçe ve kâğıttan yapım
Arı Kapı süsü 30 TL Keçe ve kâğıttan yapım
Baykuşlu Kapı süsü 30 TL Keçe ve kâğıttan yapım
Kuzulu Kapı süsü 35 TL Keçe ve kâğıttan yapım
Kelebekli Kapı süsü 30 TL Keçe ve kâğıttan yapım

Anasınıfı Kapıları

Birbirinden renkli ve güzel tasarımlarıyla birlikte tercih edilen anasınıfı kapılarına ayrıca uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Elbette bu konu ile ilgili öncü firmalar da hizmet vermeye devam etmektedir.

Anasınıfı kapıları daha çok ahşaptan yapılmaktadır. Üzerinde bulunan boyalar ise sağlığa zararsız bir şekilde üretilir. İç ve dış mekân çeşitleri de mevcuttur. Ürünlere ayrıca ahşap figürler yapıştırılarak ürüne boyut kazandırılmaktadır.

İstenen ölçülerde rahatlıkla bulunabilecek kreş kapıları ve kreş giriş kapıları, çok güzel ve tatlı bir görünüme sahiptir. Dış mekân kapıları ayrıca güneşe ve yağmura dayanıklı olarak üretiliyor.

Anasınıfı kapılarında kullanılan modeller de değişkenlik göstermektedir. İster tasarımlı isterseniz de ahşap bir şekilde kullanılabilen bu kapıların yaklaşık fiyatlarını da aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Firma adı Model Fiyatı Özellik
KOÇTAŞ Ahşap Anasınıfı Kapısı 199 TL Ahşap özellikte ve suya dayanıklı
KOÇTAŞ Beyaz Anasınıfı Kapısı 250 TL Ahşap özellikte ve suya dayanıklı
KOÇTAŞ Panel Camlı Anasınıfı Kapısı 270 TL Ahşap özellikte ve suya dayanıklı
TEKZEN İç Anasınıfı Kapısı 260 TL Beyaz ve dayanıklı
TEKZEN İç Anasınıfı Kapısı 28 TL Rozet Kollu ve Dayanıklı

Ahşap kapıların fiyat konusundaki değişkenliğine fazla şahit olmayabilirsiniz. Genel olarak suya dayanıklı olarak üretilen bu kapıların farklı renklerine de firmalar üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle