Konutların ve ofislerin vazgeçilmezi kapılardır. Dış kapının haricinde iç kapılarda önemli bir unsurdur. Banyo ve oda kapıları kullanış durumlarına ve dekorasyon uyumlarına göre tercih edilmektedir.

İç Kapı Markaları

177-1İç kapılar olmazsa olmazımız dersek yanlış olmaz. Salon, yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyo derken evin içinde kullanacak olduğumuz iç kapılar artış göstermektedir. Ben evimde kapı kullanmıyorum diyen birinin bile iç kapıya ihtiyacı bulunmaktadır. Sizler içinde önde gelen iç kapı markalarını inceledik.

Erta Kapı, modern ve klasik tarzlar yaratan son yıllarda da PVC Membran kapı üretim ve ithalatına yoğunlaşan bir firmadır. Özel üretim siparişte çıkaran firma PVC membran kapı haricinde ahşap, lake ve melamin kapı seçenekleri de sunmaktadır.

Arzen Kapı Sistemleri, kalite güven ve sağlamlıkla dünya standartlarının üzerinde üretim yapmaya çalışmaktadır. Ülkemizde ve dünyada öncü sektörler arasında emin admlarla yoluna devam etmektedir. Son teknoloji ile kendi ürünlerini standartların üstüne taşımaya çalışıyor

TKM Doors, Avrupa kapı markası olan Porta Doors firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. İç kapı, bina giriş kapıları, hastane ve otel kapıları ile iddialı markalar arasındadır.

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, 1977 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. En son teknoloji ile imalatlarına devam etmektedirler. İtalya’nın önde gelen firmaları Pedini Cucina Mutfaklarının ve Okey Porte Çelik Kapılarının temsilciliklerini de alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tunart İç Mekan Kapıları, klasik, panel, ahşap olmak üzere çeşitli ürünleri sunmaktadır. TSE ve ISO 9001 garantisi ile hizmet vermektedir.

Adokapı, son teknolojiye sahip tesislerinde vardiyalar halinde üretim yapan bir firmadır. Kalitesi ise öncü sıralarda yer almak için uğraşmaktadır.

Firma Adı Model Özellik Tablosu Fiyat Yorum
Erta Kapı PVC Membran Kapılar

Ek – 009

Kansorejen madde içermez.

Yüzeyinde bakteri barındırmaz.

Uzun ömürlü, suya ve neme dayanıklıdır. Tek parça ve dekoratif desenli, kolay temizlenebilir. Renk seçenekleri mevcuttur.

300 TL

 

Ürün PVC olduğundan rahat kullanılabilir. Çocuklu aileler için uygun bir seçenek
EPC Tam Dolu Kapılar

203

Firmanın genel prensibi tüm ürünlerde genel özellik aynı.

Renk seçimi yapılmaktadır.

350 TL Ürün tam dolu kapılar olduğundan kullanım açısından rahat
Lake Kapılar

605

Genel özellikler aynı, renk seçeneği her zaman için geçerli dekoratif desen 450 TL

 

Lake ürün sevenler için düşünülmesi gereken bir ürün
Arzen Kapı Sistemleri Arz Serisi

ARZ D -101

Kolay Temizlenebilir. Bakteri içermez, deri ayrıntıları mevcut. Renk seçenekleri bulunmakta 750 TL Klasik sevenler için güzel. Kullanımını herkesin tercih edeceği bir ürün değil. İncelemenizde fayda bulunmaktadır
TKM Doors Kolekcja Porta Balence Tüm firmaların genel prensipleri mevcut. Parçalı olarak cam unsura da eklenebilmektedir. 680 TL Güzel bir ürün dekoratif. Cam şeklinde bir kapı düşünüyorsanız seçeneklerine bakabilirsiniz.
Artella Ahşap Kapı Sistemleri Elit Kapılar

Gıza

Kolay silinebilir ve diğer firmalar gibi sağlık açısından genel prensipleri taşımaktadır. 550 TL Güzel bir ürün ferahlık ve dekoratif ürünler tercih edenler için düşünülebilinir.
Tunart İç Mekan Kapıları Alphi Kaplama İç Mekan

Kalın Meşe

Diğer firmalar ile aynı prensiplerle üretilen bir ürün. Meşe Kaplama içermektedir. 450 TL Kullanımı kolay doğal ürün tercih edenler için bir seçenek
Adokapı Ado 100 Ürünün özellikleri aynı ve ek olarak camlı hale de getirilebilinir. 550 TL Tercih edilen ürünler arasında kullanımı rahat bir ürün.

 

İç Kapı Markaları Hangisi En Ucuz

Firma Adı Model Özellik Tablosu Fiyat Yorum
Erta Kapı PVC Membran Kapılar

 

Kansorejen içermez, kolay temizlenir ve kullanımı rahat 300 TL

450TL

arası

 

Serinin tüm ürünlerine bakılabilinir. Fiyat olarak gayet uygun
EPC Tam Dolu Kapılar

 

Genel özellikleri taşımakta. Montajı kolay 350 TL

500 TL

arası

Kullanımı kolay bir ürün fiyat yönünden değerlendirilebilinir.
Tunart İç Mekan Kapı Doğal İç Mekan

 

Doğal renklerin hakim olduğu bir ürün. Genel firmaların özelliklerini taşımakta 300 TL

450 TL

arasında

Seriyi göz atabilirsiniz. Doğal ağaç seçeneklerini vermektedir.
Artella Ahşap Kapı Sistemleri Klasik Kapı Sistemleri Firmaların genel özellikleri yanında ahşap üretim 400 TL

750 TL

Ahşap sevenler için bakılabilecek bir seri

 

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle