Camı keşfeden kimse birçoğumuz ona şükrediyoruzdur. Ferahlık ve karşıyı görebilme duysunu içermektedir. Cam artık hayatımızda tüm unsurlarda bulunmaktadır. İç ve dış kapılar bunlar arasında yer almaktadır.

Camlı İç Kapı

Salon ve banyo gibi alanlarda genellikle camlı iç kapı modelleri bulunmaktadır. Firmalara baktığımızda rahat ve güzel seçenekleri bizlere sunmaktalar.

Erta kapı, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma camlı iç kapı modelleri ile de öncülük etmektedir.

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, ahşap üzerine çalışan firma camlı iç kapı modelleri ile de her zaman tercih edilmektedir.

Sakdoor, ilke olarak birinci sınıf malzeme kullanımı esas alan firma tüm ürünlerinde iddiasını korumaktadır.

Firma Adı En Uygun Modelleri Fiyatı Avantajları
Erta Kapı PVC Membran KapılarEk -002 350 TL Uzun ömürlü olması, suya ve neme dayanıklı olması, geometrik olarak kapının camlı olması, buz cam veya isteğe göre normal cam kullanılması
Melamin Kapılar407 450 TL Modern bir görünüm içermekte. Kare şeklinde 8 adet cam konulabilir. Ara odalarda rahat kullanılır.
Ahşap Kaplamalı KapılarEk 3 400 TL Çerçevenin ortasında cam ve ara çubuklar şeklinde dizaynedilmiştir. Sırf cam isteyenler için ideal
Artella Ahşap Kapı Sistemleri Modern Kapılar Halicarnassus  HL serisi 500 TL Kullanım açısından rahat cam sevenler için ideal bir seri
Sakdoor Amerikan Panel KapılarSakdoor 105-106 400 TL Amerikan kapı tercihi eden kişiler için ideal bir seçimdir.

 Camlı Çelik Kapı

Artık hayatımızın her alanında olan camlar teknolojinin de gelişmesi ile birlikte çelik kapılara kadar yansıdı. Her alanda camı görmek mümkün duvarlarda bile cam kullanmaya başlayacağız. Birçok gökdelenlerde kullanılmakta ve neden çelik kapılarda da olmasın.

Falez Çelik Kapı, sektörün öncü firmalarından biri olup her alanda kendini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve en son teknoloji kullanımı ile her zaman bir adım önde olan firmalardandır.

Sur Çelik Kapı, 1930 yılından bu yana öncülüğünü koruyan firma teknolojiyi her zaman takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve yurt dışı ihracatı ile sektörde her zaman bir adım önde olmayı başaracaktır.

Deco Çelik Kapı, kaliteli hizmet anlayışı ve sektörde bir adım kalmanın avantajları için çaba gösteren bir firmadır. En son teknoloji ile müşteri odaklı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Firma Adı En Uygun Modelleri Fiyatı Avantajları
Falez Çelik Kapı Glass SerisiSerinin tamamı 5.000.-TL 2 mm galvaniz çelik, 16 cm – 24 cm duvar kalınlığı, 24 cm üzeri opsiyonel, ahşap kasa kaplama opsiyonel, kasa içi dekoratif, eloksal alüminyum profilÖzelliklerinden görüldüğü gibi kaliteli bir seri fiyatı biraz fazla tercih edenler içinde avantajlı
Deco Çelik Kapı Vk modelleriSerinin Tamamı 3.000.-TL4.250.-TL Tamamı cam olmasa da genel olarak camlı olan ürünler. Işık açısından avantajlı ürünleri incelemekte fayda var.
Sur Çelik Kapı Black&WhiteCam Panelli Çelik Kapılar 4.250.- TL Kanat arka yüz 8 mm MDF üzeri polivinil membran kaplama, çelik üzerine bombeli aluminyum giydirmeEvinizin dekoratifi açısından hoş bir ürün. Cam kapılar içinde avantaj incelemenizde fayda var.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle