Bauhaus akordiyon kapı modellerinde oldukça profesyonel çalışmaktadır. Yaptığı ürünler her ihtiyaca karşılık vermektedir.

Model ve özellikler

bauhausSektörde öncülük eden yapı malzemeleri üreticisi Bauhaus gelişmiş yenilikçi ürün yelpazesi ile kapı modelleri arasında kaliteli ve uygun fiyat seçeneklerini bir arada bulundurmakta.

Kapınız isterseniz camlı isterseniz perdeli olarak temin edebilirsiniz. Sizin tercihlerine elinden geldiğince karşılık vermeye çalışan firma kapsamında bir çok ürün bulunmaktadır.

Genellikle yer kaplamaması için yapılan bu modeller evlerdeki küçük bölmeler için oldukça idealdir. En büyük özelliği içe veya dışarıya doğru değil de, sağa veya sola doğru açılmasıdır. Bu şekilde yerden oldukça tasarruf edilir.

Bu kapılar duvara monte edilen küçük bir gözün içine doğru açılır ve açıldığı zaman herhangi bir engel yaratmaz. Böylelikle küçük mekanlar için çok pratiktir. Bauhaus bu kapıların yapımında genellikle plastik ya da hafif ahşap malzemeler kullanır. Camlı yada camsız iki modeli mevcuttur. Ürünler teknik detaylarına göre üçe ayrılır.

Bunlar: MD-6,MD-10,MD9 akordiyon kapı modelleri.

 • Ürünün iskelet kısmı galvanizli saç ve çubuk, tel, demir ve alüminyum profillerden oluşur.
 • Kaplama malzemesi ise özel olarak imal edilen 18 ayrı renkte suni deri ile hazırlanır.
 • İsteğe bağlı olarak kumaş yada suntalam malzemeleri de kullanılabilir.
 • Projeye göre özel çalıştırma gerçekleştirilebilir.
 • İsteğe bağlı uzaktan kumanda veya tavan yayı ankastre olarak ta düzenlenebilir.
 • Ürün genellikle salon ara bölümleri, oda kapıları, kiler gardırop kapıları, soyunma kabinleri ve ofis kapılarında kullanılır.

Estetik açıdan farklı model ve ürün arayışı olan bireylerin farklı model ve detaylarına yönelik isteklere cevap verilmektedir. Bunun için özel olarak Bauhaus yetkili satıcısı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bauhaus kapı stokları

Bauhaus, ülkemizde inşaat alanında faaliyet gösteren en kaliteli şirketlerden birisi konumunda yer almaktadır.

Firmanın ürünlerini ülkemizin her yerinde kolaylıkla bulabilir ve teknik destek alabilme imkanına sahipsiniz. Şirket, Ülkemizde üç adet başlıca kapı modeli sunmaktadır.

Bu modelleri Amerikan panel kapı modelleri, Çelik kapı modelleri ve Akordiyon kapı modelleri olarak sıralayabiliriz. Peki siz bu şirketin hangi ürünlerini seçmelisiniz..

Amerikan Kapılar

Genel olarak iç oda kapılarında kullanılmaktadır. Maliyet olarak çelik kapı baz alınırsa oldukça uygundur. Bu uygunluğu genellikle seçilme avantajı sağlar.

Bauhaus tarafından yapılan Amerikan kapılar oldukça şık bir görünümdedir ve göze çok hoş gelir. Hem içe hem de dışa açılabilme özelliği bulunmakta olan kapılar isteğe göre farklı ölçü ve modellerde oluşturulabilir.

Çelik Kapılar

Ülkemizde bir kaç yıl öncesine kadar lüks olan çelik kapılar, pek rağbet görmese de piyasada yer alan yeni seri modeller ve teknik özelliklere dair hemen hemen her konutta görebilmemiz mümkün olan ürünlerdendir. Güvenlik düzeyi açısından üstün bir kalite sunması tercih sebebini artırmaktadır.

Fiyat olarak diğer kapı modelleriine göre maliyeti fazladır. Bauhaus çelik kapıları ülkemiz hem kalite bakımında hem de maliyet bakımında standartlarının üzerinde tasarlanmakta ve yoğun ilgi görmektedir.

Akordiyon Kapılar

Akordiyon kapı modellerinde, küçük boyutlu yapılarda kullanılmaktadırlar. Bilinen kapıların aksine içe veya dışarı değil, sağa veya sola kayarak yer kaplamayacak şekilde dizayn edilmişlerdir.

Malzemesi oldukça incedir. Perde şeklinde açılıp kapanma dizaynı vardır. Genellikle plastik veya hafif ahşap ile üretilir. Fiyat olarak diğer kapılarla kıyaslamamızın yanlış olacağını düşünerek, 100 ile 200 lira arası bu kapılara Bauhaus şirketi bünyesinde ulaşabilirsiniz.

Satış fiyatlandırması

Bauhaus kapılar kalite bakımından belli bir standardın üzerinde olduğu için fiyat konusunda pek hoş görülü olduğunu söyleyemeyiz.

Ürünleri genel olarak piyasanın en kaliteli malzemelerinden üretildiği için uzun ömürlü ve tercih oranı yüksektir. Toplu siparişlerde ise özel fiyatlar uygulanabilmektedir. Tabi ki istenilen özelliklere göre de fiyat artışı ve düşüşü yaşanabilmektedir.

Şimdi standart olarak satışa sunulmuş kapı fiyatlarını ele alacağız.

Çelik kapı fiyatlarıçelik kapı

Standart bir Bauhaus çelik kapı fiyatı 599 TL’den satışa sunulmaktadır. İsteklere göre fiyat düşebilir veya artabilir. Peki standart kapı özellikleri nelerdir?

Çelik kapı özellikleri ve standart ölçüler
70 mm kanat kalınlığı bulunmaktadır.
1.2 mm çelik kasa ve kanat yapısı mevcuttur.
Gizli aramalara ve emniyet kelepçesi bulunur.
Kale plus barelli emniyet kilidi vardır.
970 – 2010 mm duvar boşluğu
200 – 260 mm duvar kalınlığı
1060x 2060 mm pervaz ölçüleri bulunur.

Amerikan Kapı fiyatlarıamerikan

Standart bir Bauhaus Amerikan kapı fiyatı 179 TL’den satışa sunulmaktadır. İsteklere göre fiyat düşebilir ve artabilir. Peki standart kapı özellikleri nelerdir?

Amerikan kapı özellikleri ve standart ölçüler
Genellikle Sağ-Sol açılım bulunmaktadır.
Renk seçenekleri isteğe göre değişmektedir.
Kapılarda kilit takviyesi mevcuttur.
Kapılar 30mm kalınlığında ve PP kaplamalı kasa ve pervazdan oluşur.
Boyutları 77X201 / 87X201 cm ’den oluşmaktadır.
Ayar işlemleri kasada mevcuttur (10 – 13 )
Kanat boyutları 36 mm’ den oluşur.

Akordiyon kapı fiyatlarıakordion

Bir standart bulunmamaktadır. Genellikle hazır olarak satışa sunulmaktadır. Fiyat listesi istek ve arzulara göre değişiklik göstermektedir. Şuan satışta olan ürünlerinin fiyatları ise 100 ile 300 lira arasında değişmektedir.

Standart bir Bauhaus çelik kapı fiyatı 599 Türk Lirasıdır. İsteklere göre fiyat düşebilir ve artabilir. Peki standart kapı özellikleri nelerdir?

– 70 mm kanat kalınlığı bulunmaktadır.
– 1.2 mm çelik kasa ve kanat yapısı mevcuttur.
– Gizli aramalara ve emniyet kelepçesi bulunur.
– Kale plus barelli emniyet kilidi vardır.
– 970 – 2010 mm duvar boşluğu
– 200 – 260 mm duvar kalınlığı
– 1060x 2060 mm pervaz ölçüleri bulunur.

Bauhaus çelik kapı modeli özellikleri

Bauhaus çelik kapı modelleri, sac ve çelik lamalarla desteklenen, güvenlik konusunda en üst düzey korumayı sağlayan kapı çeşididir. Isı ve yangına dayanıklıdır. Dışarıdan yapılan zorlamalar ile açılması mümkün değildir.

Günümüzdeki en temel ihtiyaç haline gelen çelik kapılar, Bauhaus tarafından oldukça kaliteli bir biçimde üretilmiştir. Bunu kendiniz bile rahatlıkla anlayabilirsiniz. Çelik alışımı fazla olduğu için vida sokma işlemlerinde oldukça zorlanırsınız.

Bauhaus ürünlerindeki kalınlık ile de kalitesini anlayabilirsiniz. Yalıtım, kilit sistemi ve malzeme kalitesi Bauhaus çelik kapı ürünlerinde temel anlayıştır.

Standart çelik kapı modeli ve özellikler

 • Tamamen çelik görünümü veren veya tamamı ahşam görünümlü çelik kapı modelleri bulunmaktadır. Tamamen isteğe kalmış bir durum
 • 70 mm kanat kalınlığı bulunmaktadır.
 • 1.2 mm çelik kasa ve kanat yapısı mevcuttur.
 • Gizli aramalara ve emniyet kelepçesi bulunur.
 • Kale plus barelli emniyet kilidi vardır.
 • 970 – 2010 mm duvar boşluğu
 • 200 – 260 mm duvar kalınlığı
 • 1060 x 2060 mm pervaz ölçüleri bulunur.
 • Standart çelik kapının fiyatı 599 TL olarak satışa sunulmuştur. Montaj fiyata dahil değildir.

Bauhaus Amerikan kapı modeli özellikleri

Bauhaus kapı modellerinde oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu kaliteyi müşterilerine sunarken elindeki modellerler piyasanın en iyi modelleri arasında gösterilmiştir. Şimdi standart bir Amerikan Kapı modelinin özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

 • Genellikle Sağ-Sol açılım bulunmaktadır.
 • Renk seçenekleri isteğe göre değişmektedir.
 • Kapılarda kilit takviyesi mevcuttur.
 • Kapılar 30 mm kalınlığında ve PP kaplamalı kasa ve pervazdan oluşur.
 • Boyutları 77 X 201 / 87 X 201 cm ’den oluşmaktadır.
 • Ayarlı kasadan mevcuttur (10 – 13 )
 • Kanat boyutu 36 mm’ den oluşur.
 • Fiyat olarak 179 liraya sahip olabilirsiniz.
 • ( 12 – 15 cm kasa, dolu kapı= 195 TL)
 • (16 – 19 cm kasa, dolu kapı= 205 tl)
 • Verdiğimiz fiyatlara montaj fiyatları dahil değildir.

Yukarıda belirtilen özellikler standart Bauhaus Amerikan kapısı özellikleridir. Toplu siparişlerde şirket tarafından özel boyutlarda üretim yapılmaktadır. Genel özellikleri isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Kasa, kanat, menteşe, rozet kol fiyata dahildir.

Ekstra ücret ödemeniz gerekmemekte. İstediğiniz ürünleri internet üzerinden sanal olarak sipariş etme imkanınız mevcut. 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez Ofis
Adresi: Güzelyurt Mahallesi, 34515 Esenyurt/İstanbul, Türkiye


Yorum ekle