İlk ticari hayatına 1987 yılında başlayan şirket, Özdemir Kardeşler ismi ile mobilya hizmetine giriş yaptı. 1995 yılında kapı üretim sektörüyle gelişimini sürdürdü. 

Kapı Dünyasıkapı dünyası 1

İlerleyen süreçte kendisini yenileyerek 200 yılından itibaren kendisine özel üretimler gerçekleştirmeye başladı. Yurt dışı pazarına da açılan şirket, Avrupa, Ortadoğu, Kafkas ve Balkan ülkelerinin çoğuna ihracat yapmaya başladı.

Kapı sistemlerinde anahtar teslim hizmet veren şirket 15000 metrekarelik üretim alanına sahip. Şirket sektörün bir numarası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

Kalite standartlarına oldukça önem veren şirketi teknolojiye yaptığı yatırımlar ile sektörde daima ön planda olmayı başarmış. Tasarım konusunda çok titiz olmakla birlikte, bütün tasarımlarını özel olarak kendisi üretiyor. Kalite ve tasarımın üstün özelliklerinden faydalanabilmeniz için oldukça üstün çaba sarf ediyor.

İnce ve keskin hatları ile kapılarını her zaman ön plana çıkartan Kapı Dünyası, günümüzün trendlerine her zaman ayak uydurmayı başarmış bir şirket. ‘’Her evin rüyası’’ sloganı ile iş hayatına devam eden Kapı Dünyası daha uzun yıllar kullanıcılarına hizmet edecek gibi gözüküyor.

Modellerkapı dünyası3

Sektörde oldukça büyük bir paya sahil olan kapı dünyası, model olarak da oldukça zengin seçenekler sunmakta. Piyasada aradığınız bütün modelleri tek bir marka altında bulabilirsiniz. Kapı dünyasında bulabileceğiniz modellerin özelliklerine kısaca göz atalım.

Kapı Dünyası Amerikan Kapı Modelleri

Genellikle evlerin içerisinde kullanılan kapı türüdür. Güvenlik düzeyi yüksek değildir. Ev içerisinde oldukça kaliteli görüntü sunmaktadır. Maliyet olarak seçeceğiniz kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Standart ücretler ile sahip olunabilir. Bazı villaların dış kapılarında da kullanılmaktadır. Kapı dünyası bünyesindeki Amerikan kapıları kesinlikle görülmesi gerekir.

Kapı Dünyası Çelik Kapı Modelleri

Günümüzdeki en çok tercih edilen kapı türü olan bu modeller kapı dünyası tarafından en güvenli şekilde üretiliyor. İçerisindeki çelik alaşımı olabildiğince fazla olmakla birlikte model model düşük alaşımlı ürünleri de mevcut. Uzun ömürlü olan çelik kapılar, kapı dünyasınca seçeceğiniz modele göre en uygun fiyat seçenekleri sunmakta. Özellikle yerli üretim olması daha da cazip kılıyor.

Kapı Dünyası Akordiyon Kapı Modelleri

Kapı dünyası tarafından oldukça uygun fiyatlara sunulan akordiyon kapılar mevcuttur. Genellikle evlerdeki küçük bölmelerde kullanılan bu kapılar, sağa ve sola doğru açılması ile ünlüdür. Malzemesi ince ve hafif maddelerden olduğu için fiyat olarak da oldukça uygundur.

Kapı Dünyası Ahşap Kapı Modelleri

Genellikle uygun kapı sahibi olmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen bu modeller, kapı dünyasında oldukça uygun fiyatlarla sizlerin karşısına çıkıyor. Tabi ki seçeceğiniz modele göre fiyatlar oldukça yükselebilir. Gold ürünlerde oldukça kaliteli ürünler sunulmakta. Güvenlik açısından çelik kapıların arkasında kalmakta.

Kapı fiyatlandırmasıkapı dünyası 2

Kapı dünyası, bütün kullanıcılara hitap edebilmek adına her bütçeye uygun seçenekler sunmakta. Çıkartılan modellerin satış fiyatlarına birlikte göz atalım.

Kapı Dünyası amerikan kapı fiyatları

Standart olarak 150 ila 300 lira arasında değişiklik göstermektedir. İsteğe göre özel üretim yapılmaktadır. İstenilen malzemeye göre fiyatlarda değişiklik olmaktadır.

Kapı Dünyası çelik kapı fiyatları

İçerisindeki çelik alaşımına göre fiyatlarda değişiklik gözükmektedir. Özel üretimlerde istenilen malzemeye göre fiyat seçenekleri değişmektedir.

Kapı Dünyası akordiyon kapı fiyatları

Genellikle hazır bulunan kapı çeşitleridir. Özel üretim istenirse fiyatlar değişebilir. Genel olarak boyutuna göre fiyatlar şekillenmektedir.

Kapı Dünyası ahşap kapı fiyatları

Standart kapıların modelleri kullanılan ahşap’ a göre değişiklik göstermektedir. Eğer özel üretim yaptırırsanız fiyatlarda değişiklik olabilir.

Model Fiyat Bilgisi
Amerikan Kapı Modelleri 150 ile 300 TL arasında satışa sunulmakta.
Çelik Kapı Modelleri 250 ile 2000 TL arasında satışa sunulmakta.
Akordiyon Kapı Modelleri 100 ile 250 TL arasında satışa sunulmakta.
Ahşap Kapı Modelleri 250 TL ile 600 TL arasında satışa sunulmakta.

Kapı Dünyası İnegölkapı dünyası

Ülkemizdeki en büyük kapı üreticilerinden olan Kapı Dünyası, üretim merkezi olarak İnegöl’ü seçmiş durumda. 15000 metrekarelik tesisi ile ülkemizdeki sayılı üreticilerden biri haline gelen şirket, birçok evin kapı sistemlerinin üretimini yapmakta.

Özel dizaynlar ile kullanıcılarını oldukça tatmin edebilme özelliği göstermekte olan Kapı Dünyası İnegöl ile bütünleşmiş durumda. Dünya pazarına buradan mal gönderen şirket, alanında önemli ithalatçılar arasında yer almakta. Firmanın potansiyeli, başarısının sırrını açıklıyor.

Şirketin sahipleri İnegöl’ de büyüdüğü için fabrikalarını da büyüdükleri bölgeye açmayı seçmişler. 150 metrekare üretim alanı ile sektöre başlayan şirket, bugün ne kadarda gelişim gösterdiğini bizlere gösteriyor. Şirket kapının yanında özel dekorasyon dolap üretimi de gerçekleştiriyor.

Şirket genel olarak ahşap kapı üzerine üretim sağlamakta. Kullanılan malzemeden çok dizaynı ile ön plana çıkıyor. Dizayn arıyorsanız Kapı Dünyası tam size göre. 250 adeti aşkın kapı modeli bulunmakta. Şirket kullanıcıların çizimlerine göre özel kapı üretebiliyor. Yani kapınızın şeklini siz çizebiliyorsunuz. Bu bahsettiklerimiz şirketin ne kadarda kaliteli hizmet verdiklerini ortaya koyuyor.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (7 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

Bursa/Fabrika
Telefon: 0224 718 50 50
FAX: 0224 718 52 29
Adresi: Organize San. Bölgesi 1.Cadde Gençler Sk. No : 11 İnegöl / Bursa

Bursa/Showroom
Telefon: 0224 453 53 73
FAX: 0224 453 52 73
Adresi: İzmir Yolu Üzeri F.S.M. Bulvarı Metro Durağı Karşısı Nilüfer / Bursa


Yorum ekle