Feza çelik kapı firması sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak çelik kapı üretimleri yapmaktadır ve bu üretimler sizlere en uygun maliyetler ile sunulmaktadır. Feza çelik kapı fiyatları hakkında Feza Kapı firmasından ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz.

Feza çelik kapılarıfeza1

Son zamanlarda kapı sektöründe kapı imalatları ve maliyetleri çok fazla önem kazanmıştır. Çelik kapıların üretimlerinde son metal üretim teknolojileri kullanılmakta ve istenilen çelik kapı motifleri çelik kapılara uygulanabilmektedir.

Çelik kapı kullanımları güvenlik açısından çok önemlidir ve yaşam alanlarında sizlerin can ve mal güvenliğiniz sağlamakla birlikte güzel ve estetik görünümleri de yaşam alanlarınız için sağlamaktadır.

Feza çelik kapı ürünleri pek çok motif ve renk seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Feza çelik kapı uygulamaları istediğiniz ebatlarda üretilmektedir.

Feza çelik kapı uygulamalarının yapılmasından önce uygulama yapılacak alanın bazı çalışmalar içine girmiş olması gerekir. Çelik çatı uygulamalarının yapılacağı alanlarda yapılacak olan çalışmalar, kapı yapılacak alanın ölçülerinin alınması ve renk, model gibi tercihlerin belirlenmesi açısından yapılmaktadır.

Çelik çatı modelleri üzerinde çok sayıda kilit olması da çelik kapıların daha güvenli bir hal almasında çok önemlidir. Çelik çatı uygulamaları her yaşam alanına yapılmalıdır.

Feza çelik kapı firmasının çelik kapı ürünlerini incelemeden çelik kapı tercihinizi yapmayınız.

Model ve özelliklerfeza

1976 yılından beri sektörde faaliyetlerini başarı ile sürdüren Feza Çelik Kapı Firması ürünlerini inceleyelim;

Feza Çelik Kapı Modelleri; Çelik kapılar bilindiği üzere ilk olarak güvenlik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Çelik kapıların güvenlik amaçlı olmalarının yanında görünümleri de çok önemlidir. Çelik kapı modellerinden istediğiniz tasarımı uygulama alanlarına kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

İç oda kapıları

 • Evlerimizde ya da ofislerimizde kullandığımız iç oda kapıları kullanım amaçların göre farklı tasarımlar ve modeller içermektedir. Bu modellerin belirlenmesinde ilk etken faktör kullanım amaçlarıdır.
 • Kullanım amaçlarının incelenmesinden sonra ise duvar renkleri önemlidir.
 • Duvar renginize uygun olarak tasarlanmış ve renklendirilmiş iç oda kapılarını Feza İç Oda Kapıları firmasından kolay ve sorunsuz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Villa kapı modelleri

 • Villalar estetik olarak güzel görünümlü yapılardır ve villalar genelde büyük yapılardır.
 • Villaların bu özelliklerinden dolayı villa özelliklerine uygun ek yapı araçları ile donatılması gereklidir.
 • Güvenli ve şık villa kapıları için Feza Villa Kapıları firması güzel tasarımlar sunmaktadır.

Fire yangın kapı modelleri

 • Yangın felaketleri oldukça sık rastlanan, insan can ve mal güvenliğini tehdit eden bir durumdur. Yangın durumlarında insan can ve mal güvenliğini korumak amacıyla yangın kapıları üretilmektedir.
 • Feza Fire Yangın Kapısı modelleri son derece dikkatli ve özenli olarak üretilmektedir.

Saray giriş kapı modelleri

 • Bu kapı modelleri diğer kapılara göre yaklaşık olarak dört kat daha büyüktür ve üzerlerinde yoğun işlemeler vardır. Feza Saray Giriş Kapıları modellerini büyük alanlarda tercih edebilirsiniz.
 • Günümüzde bu kapı modelleri çoğunlukla büyük restoran gibi işletmelerde çok fazla kullanılmaktadır.

Sac kapı modelleri

 • Feza saç kapılar saç malzemesinden üretilmiş olan dış kapı modelleridir. Saç kapı modelleri çelik alaşımı malzemesinden yapılmaktadır.
 • Doğada bulunan en dayanıklı madde çeliktir ve çelik saçtan üretilen bu kapılar olası felaket ve yangın durumlarından olumsuz olarak etkilenmez ve güvenli yaşam alanlarının oluşturulmasında rol oynar.
 • Feza Kapı modelleri son derece yenilikçi ve dayanıklı çözümleri sizlere en uygun şekilde sunar.

Yangın kapılarıyangn kap

Yaşadığımız sürece karşılaştığımız en kötü olaylardan bir tanesi yangınlardır. Yangınlar kontrol edilmesi zor olan ve bir anda çok büyük alanlara yayılan felaket durumlarıdır. Yangınlar eski ve tarihi binalar başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında risk olarak görülmelidir. Binalarımızda ve yaşam alanlarımızda insan can ve mal güvenliğini yangınlardan korumak amacıyla ek yapılar kullanılmalıdır.

Feza Fire yangın kapısı modelleri yangın anlarında sizlerin güvenli bir şekilde binaları terk edebilmeniz amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir.

Feza Fire yangın kapıları çelik malzemeden imal edilmektedir ve sizin tercihlerinize göre camlı ya da camsız olarak yangın kapısı yapılabilmektedir. Kalite kontrolcüler tarafından yangın kapısı defalarca kontrol ve testlere tabi tutulmaktadır.

Feza Fire yangın kapıları değişik tasarımlarda, renk ve modellerde üretilmekte, sizin ihtiyaçlarınıza çözüm olarak sunulmaktadır.

Feza Fire yangın kapısı pek çok model içermektedir ve tasarım konusunda daima yenilikçi olma anlayışındadır. Feza yangın kapısı modelleri sizlerin isteğiniz doğrultusunda hazırlanmakta ve olası yangın felaketi durumlarında can güvenliğiniz için bir sigorta olmaktadır.

Satış fiyatlandırmasıfeza

Son zamanlarda çok hızlı gelişmekte olan inşaat ve metal teknolojisi sektörüne bağlı olarak yeni ürünler ortaya çıkmıştır ve bu ürünler yapılarınızın ayakta kalması, estetik görünümlerde olması açısından çok fazla önemli hale gelmiştir. Çelik kapılar da bu ürünlerden bir tanesidir.

Feza çelik kapı fiyatları piyasada bulunan en uygun çelik kapı fiyatlarını sizlere sunmaktadır. Feza çelik kapı firması ile görüşerek özel imalat kapı fiyatları hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kısaca Feza çelik kapı fiyatlarından bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz; Feza çelik kapı fiyatları ile kalite kıyaslaması yaptığınızda ters bir orantı yakalarsınız. Yani çelik kapı kalitesi maksimum düzeydedir ve Feza çelik kapı fiyatları oldukça uygun durumdadır.

Feza çelik kapı fiyatları geniş bir yelpazede siz kullanıcılarına sunulmaktadır.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez
Telefon: 444 5 325
FAX: 0(212) 855 77 16
Adresi: Fazılpaşa Cad. Ailebahçe Litrosyolu Sok.No:3 Feza İşHanı, Topkapı,İstanbul/TÜRKİYE

İstanbul/Showroom
Telefon: 0(212) 561 00 17
FAX: 0(212) 572 18 71
Adresi: İncirli Cad. No:104 Bakırköy/İSTANBUL


Yorum ekle