Kapı kolu modelleri bakımından sektörde diğer firmalara hitafen öncülük eden Doğanlar kapı malzemeleri binlerce çeşit ürün ve model seçenekleri ile oldukça kaliteli ürünleri piyasa da bulunmaktadır.

Kapı kolu modelleridoğanlar

Günlük hayatımızda oldukça sık kullandığımız kapı kolları sektöründe lider konumda olan Doğanlar Kapı Aksesuarları firması, yaratmış olduğu ürünler ile tüm kapı kullanıcılarına ve imalatçılarına farklı ürünler ile seçenekler sunmaktadır. Bu bakımdan yönlendirici ve lider bir firmadır.

Doğanlar kapı kolları dört ana başlık altında üretilmektedir. Bazı ürünler ise tamamen kendi tasarımı ve üretimi olan Doğanlar Kapı Aksesuarları bu konuda yaratmış olduğu Pirinç, Zamak, Alüminyum Ve Paslanmaz modelleri ile farklı bir konumdadır.

Pirinç Kapı Kolları

Üretimde ki başarısı ile ülkemizde ilk sıralarda yer alan Doğanlar Kapı Aksesuarları Amazon, Badem, Destan ve Ergon gibi onlarca modeli ile oldukça başarılı seriler sunmaktadır. Bu serilerde farklı renkler ile her beğeniye ve ortama uygun alternatifleri de sunmakta.

Seride buluna ürünler tamamen doğal, sade ve göz alıcı ürünlerden oluşmaktadır. Dilara, Desenli, Badem, Aras, Amazon, Bahar ve Atlas seride yer alan dikkat çekici hoş tasarımlı kapı kolu modelleri arasında yer almaktadır.

Zamak Kapı Kolları

Seride yer alan kapı kolu modelleri ise kendinden patentli bir çok üretilmiş ürünlerde yer almakta. Genel anlamda bu seride ki renkler oldukça başarılı uygulanmış ve en çok tercih edilen modelleridir. Serinin Elegant, Asos, Dante ve Gama gibi çok başarılı modelleri bulunmakta. Fiyat olarak farklı bütçelere uyum sağlayacak düzeyde en uygun ve en pahalı kapı kollarını bu seride bulabiliriz.

Alüminyum Kapı Kolları

Alüminyum kapı kolu modelleri konusunda da üretim yapan firma, Kavisli, Kumru ve neon modelleri ile orta sınıf kullanıma uygun kapı kollarının imalatını yapmaktadır. Ürünler son derece kullanışlı olup patentli olarak satışa sunulmaktadır.

Paslanmaz Kapı kolları

Özel olarak imal edilen Era, Mars ve P003 modeli ile karşımıza çıkıyor. Bu modeller özel nemli ortamlarda tercih edilen oldukça başarılı ve kullanışlı ürünlerdendir. Uzun ömürlü ve kolay temizlenebilme özelliği ile antibakterilyel özelliği bulunan ürünler leke ve benzeri can sıkıcı izlerin kapı kolunuzda oluşmasını engeller.

Kapı aksesuarlarıodğanlar

Hayatımızda oldukça fazla kullandığımız ancak çok fazla dikkat etmediğimiz ürünlerden birisi de sanırız kapılardır.

Her zaman için bir bütün olarak düşündüğümüz kapıların birçok aksesuar kullanılarak son halini aldığını hiç düşündünüz mü?

Özellikle kapı kolu ve menteşeleri kapının en büyük tamamlayıcı parçaları içinde yer almaktadırlar. Bu ürünleri uzun yıllardan veri üreten Doğanlar kapı aksesuarları firması Bilecik merkezli fabrikasından tüm ülkeye ürün üretimi yapmaktadır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma özellikle kapı kolları konusunda birçok firma ve tüketicinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Yıllar önce çıktıkları yolda estetik ve kaliteli ürünler sunarak en güzel sonuçları elde firma gerçek anlamda kullanıcı beklentilerini karşılamaktadır. Oldukça zengin ürün çeşidi ile farklı kullanıcılara da hitap edebilen özel firmalardan biridir.

Kapı kolu ve menteşe imalatını gerektiği gibi idealleri doğrultusunda üreten Doğanlar kapı aksesuarları her zaman için üretim kalitesini koruyarak en güzel ve kaliteli ürünleri üretmeyi başarmıştır. Bu güne kadar belki de kullandığını birçok kapı kolunun imalatını yapmış olan firma sektöründe aranan ve tercih edilen firmaların başında gelir.

Kapı Kolu Fiyatlarıddoğanlar1

Sağlıklı, şık ve özel ürünleri ile 20 yıldır sektörde öncü olan Doğanlar Kapı Aksesuarları firması özellikle kapı kolu konusunda ciddi bir deneyime sahiptir. Bu deneyimi ile yüksek ürün kalitelerini yakalamış ve farklı seçenekleri en iyi şekilde kullanıcılarına sunabilmiştir.

Birçok ürününü kendi patenti ile üreten Doğanlar Kapı Aksesuarları geniş bir ölçekte işlem yapan sektörel bir firmadır.
Farklı malzemelerden farklı model ve renk seçeneklerini sunarak kullanıcıların zevk ve beklentilerini oldukça iyi bir şekilde karşılayabilmiştir.

 

Marka Model Fiyat
Doğanlar Çelik Kapı Nobel Zamak Kapı kolu 60 TL
Doğanlar Çelik Kapı Jumbo Saten Nikel Rozetli Kaapı kolu 87.50 TL
Doğanlar Çelik Kapı Jumbo Lak Altın Aynalı kol 85.00 TL
Doğanlar Çelik Kapı Rozetli Paytaz Saten kol 87.50 TL
Doğanlar Çelik Kapı Denizatı Pirinç Oda Kapı kolu 87.50 TL
Doğanlar Çelik Kapı Topkapı Antik Füme Oda Kapı kolu 85.00 TL

Genel anlamda kaliteli ürünleri sunan firma oldukça farklı seçenekleri ürün gamında bulunduruyor. Bu konuda piyasada belirleyici olan Doğanlar kapı kolu fiyatları kaliteli ve uygun ürün almak isteyen kullanıcıların ve kapı imalatçıların da tercihi oluyor.

Uzun yıllar kullanıma müsait olan kaliteli ürünleri ile tüm kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Doğanlar kapı kolu fiyatları markanın ürünlerinde ki farklı özellikler nedeni ile çeşitlilik göstermek ile birlikte 25 TL ile 150 TL arasında farklı fiyatlardadır. Bu farklılığın nedeni ise ürünlerde kullanılan hammadde ve işçiliğin büyük önemi vardır.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle