Ev dekorasyonunuzu estetik ve farklı bir moda sürükleyecek kapı kolu modelleri ile evinizin havasını değiştirin. Kapı kolu model ve ürün tercihinizi cam modellerden yapmanız hem hijyenik temizlenebilme özelliğinden hem de işlevselliğinden dolayı günlük yaşantınıza katkı sağlamaktadır.

Çeşitleri

cam kapı kolu

Evimizin iç dekorasyonunu düzenlerken tercih ettiğimiz her malzeme büyüğünden küçüğüne bizler için önemli sayılmaktadır. Ev yapı ve tasarım malzemeleri içerisinde bizler için önemli olan aksesuarlardan bir tanesi de kapı kolu olmaktadır. Hemen hemen ev içerisinde ve dışarısında sürekli olarak temas ettiğimiz nesnelerden bir tanesi de kapı kolu olmaktadır. Kapı kolu seçimimizi ürünün özellikleri ve kullanım ömrüne göre belirlemekteyiz. Kapı kolu çeşitleri:

  • Vısta D’oro kapı kolları
  • Sanat seri kapı kolları
  • Modern seri kapı kolları
  • Çekme kolları olarak sınıflandırılmaktadır.

Kategorilerine göre cam kapı kolu ürün bilgileri

  1. Vısta D’oro kapı kolları: Çeşitli model ve desenlerde üretilmekte olan kapı kolu modelidir. Genellikle düz bir şekli yoktur kıvrımlı, çıkıntılı ve kulp bölümünde farklı desenler ile tasarlanmaktadır.Linea, segno, boccolo, conchiglia, curl 4, curl 3 ve Klam kapı kolu modelleri bu seride yer almakta.
  2. Sanat Seri kapı kolları: Neredeyse görünüş bakımından tam bir sanat eserine benzemektedir. Rustik aynalı, antik aynalı, antik rozetli, palace, bebek siyah rozetli, burgu- rolyef- nova, lalezar aynalı ve daha bir çok modeli içerisinde barındırmaktadır. Evinizin iç dekorasyonu açısından lüks ve son derece şık bir görünüm sağlamaktadır.
  3. Modern serisi kapı kolları:Sadece düz ve sadeliği yansıtan nitelikteki kapı kolu modellerinden oluşmaktadır. Alya, söğüt, burak, sahra, asma, anna, sevilla, pera, palmira kapı kolu modelleri modern seriye ait kapı kolu modelidir.
  4. Çekme kolları: Sade gözükmesine rağmen oldukça şık ve estetik bir model olan çekme kolları dilediğiniz detay ve tasarımda bulabilmektesiniz. sefa çekme, linea, modern çekme kol, modern çekme kol modelleri bu kategoriye ait modellerdendir.

Kapı kolu modelleri ve fiyat bilgisi

Binlerce kapı kolu modeli ve ürün seçeneklerini piyasa da kapı ve pencere malzemeleri üreten mağazalardan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Marka Fiyat Üretim maddesi Ürün Kodu
Antik rozetli kapı kolu 146.00 TL Krom 0212-005-1
Boccolo kapı kolu 385,00TL 24 ayar altın 02114-031-1
Bebek rozetli siyah 317,00TL kristal 0237-3120-1
lalezar altın rozetli  kapı kolu 427,80 TL 24 ayar altın 2265-031-1
Nisa rozetli kapı kolu 158,00TL Bakır 0219-013-1

Kapı kollarının işlevselliği

Cam kapı kolu modelleri yoğun ve sık kullanım alanları için uygun olarak üretilmiştir. Temizlik yönünden hijyenik kullanım içerir. Kimi kapı kolu modeli soyulurken ve hasar görürken bu cam kapı kolu modelleri uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Gerek işlevsellik açısından gerekse görünüm açısından kapılarınız ile bütünleşerek estetik bir görünüm sağlamaktadır. Cam olması nedeniyle kırılıp yada her hangi bir çizilme benzeri hasara uğrayıp bozulacağı düşüncesine kapılmayınız. Bir çok yeni sistem özenle üretilen kapı kolu modeli son derece kullanışlı ve oldukça dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Sanatsal bir yapıya sahip olan kapı kolu modeli kapınızın üzerinde adeta bir aksesuar gibi durmakta. Tercih ettiğiniz tüm ürünleri ofislerde ve evlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle