Kale kapı firması sektörde uzun yıllardır kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktadır. Kale kapı ürünleri ile kapı kullanımlarının çeşitli versiyonları ve modelleri kullanıcılara sunulmaktadır.

Kaliteli kapıların markasıkale

Kale kapı ürünlerinin kullanımları ile kapı sistemlerinin kullanıldığı yaşam alanlarında hem güvenli hem de sağlıklı çözümler elde edilir.

Kale kapı sistemleri için pek çok tasarım ve kullanım şekli mevcuttur. Kale kapı sistemleri hem kaliteli malzeme ile hem de uygun fiyatlara sizlere sunulur.

Kale kapı firması kapıları çelik kapı sistemleri, oda kapıları, villa kapısı modelleri olarak çeşitli model ve türlerde aynı zamanda da farklı ihtiyaçlara göre camlı, camsız ya da sürgülü olmak üzere imal edilirler.

Kale kapı firmasının ürettiği kapı sistemleri sunduğu kalite ve uzun ömürlü kullanımları ile kullanıcılarının memnuniyetini kazanmakta ve her geçen gün ileri üretim teknolojileri ile kendisini yenilemektedir.

Sektöründe öncü firma olan Kale kapı firması kapı modellerini sizlere sunarken renk konusunda da oldukça zengin seçimler sunar. İstediğiniz renk ve tasarımda Kale kapı sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Modellerkale kapı

Kale kapı modelleri her ihtiyaç durumu ve zevklere göre çeşitli modellere ayrılmaktadır. Kale kapı modelleri kullanılarak her mekan için farklı ve güzel görünümler elde edilebilir.

Kale kapı modelleri kapalı alanlar modelleri; Country model, Anatolia, K94, Antik, Twins, Mono, K88, K02, K00, K05, K07, K09, K12, K18, K19, K40, K42, K44, K52, K53, K54, K56, K58, K59, K65, K66, K67, K68, K70, K73, K69, K80, K81, K82, K83, K75,K85, K86, B01modellerini barındırmaktadır.

Kale kapı modellerinin kapalı alanlar için tasarlanan bu modelleri içerisinden kullanım alanlarınıza göre farklı renk seçimlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Her kullanım alanı için renk ve görünüm tasarımları olan bu Kale kapı modelleri kapalı alan modelleri içerisinden kullanımlarınız doğrultusunda doğru tercihleri yapmanızı ve güzel mekan tasarımları sağlamanızı öneriririz.

Kale kapı dış mekanlar için modeller

Cam, Akrilik, Laminant Kapı Modelleri, Alüminyum Panel Kapı Modelleri olarak model çeşitlerine ayrılmaktadır. Cam kapı kullanımlarınız için balkon ya da bahçe içi kapısı kullanım alanlarını, aynı şekilde akrilik kapı modellerini de balkon ve iç balkon kapısı kullanım yerlerinde, laminant kapı modellerini iç oda kapısı kullanım alanlarında, alüminyum panel kapı modelini bahçe ya da balkon kapısı kullanımlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu modeller arasından seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kale kapı firmasına ait diğer kapı modelleri

Özel modeller, yangın kapı modelleri, çelik kapı modelleri, ahşap kapı modelleri olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Özel kapı modeleri nedir ve nerelerde kullanılır diye soracak olursanız; özel kapı modelleri Kale kapı firmasının kişilerin isteklerine göre imal ettikleri kapılardır. Özel kapı modelleri tercihlerinizi beğendiğiniz tasarım çizgilerinde ve renklerde Kale kapı firmasından telep edebilirsiniz.

Yangın kapı modelleri, her binada olması gereken özel bir kapı modelidir. Yangın kapısı üretimleri çelik malzemesinden imal edilmektedir. Bildiğiniz gibi en dayanıklı yapı malzemesi çeliktir ve olası yangın durumlarında tutuşma gibi riskler ile karşı karşıya kalmazsınız.

Kullanım alanlarınızda tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre çelik ya da ahşap malzemelerden de kapı imalatları talep edebilirsiniz.

Kapı kilitlerikilit

Kilit kullanımları oldukça önemlidir. Evlerinizde, iş yerlerinizde, okullarda, bankaların çelik kasalarında, oda kapılarında, özel para kasalarında kısacası tüm yaşam alanlarında kilit kullanılır.

Kilit kullanımları ile kullanıcılar bir nevi yaşamlarında kullandıkları değerli her şey için sigorta yaptırmış olur. Kilit kullanımlarında uyulması gereken bazı özel kriterler mevcuttur ve bu kriterler şu şekilde olmaktadır;

Kapılarda kullanılan kilitler kolay kullanımlara sahip olmalıdırlar ve kullanıcılar için pratik kullanımlar sunmalılar. Kilit kullanımlarında izlenen bu imalat kriteri kullanıcıların zaman kaybının önüne geçer ve zamandan tasarruf sağlatır.

İkinci ve en önemli bir kriter ise kullanılan kilitlerin kaliteli olmaları ile alakalıdır. Kullanılan kilitler anahtarları dışında her hangi bir araç ile kolay bir şekilde açılmamalıdır.

Kapı kilitleri için başka bir kriter ise uygun fiyatlı olmaları yönündedir. Kale kapı kilitleri kullanım yönünden pratik ve kaliteli çözümler sunarlar. Ayrıca Kale kapı kilitleri sektörde uzun yıllardır yer edinmesinden ve kullandığı ileri üretim teknolojisinden dolayı uygun maliyetli çözümler sunar.

Kale kapı kilitleri firmasının sunduğu çözüm önerileri ile kolay kullanımlar sayesinde kapı kilidi seçiminizi çok geniş bir model yelpazesinden seçebilirsiniz.

Kapı kolu modelleri

Kale kapı kolu modelleri alanında da sizlere oldukça yaygın modeller sunar. Kale kapı modelleri;

Kale Banyo ve WC V Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu

Banyo ve wc gibi ıslak kullanım alanlarında paslanmadığı için çok tercih edilen bu Kale Banyo ve WC V Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu modeli kullanıcılar arasında çok tercih edilen bir kapı kolu modelidir. Kale Banyo ve WC V Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu modeli ile ıslak kullanım alanlarında uzun ömürlü ve şık görünümlü kullanımlar elde edebilirsiniz. Ayrıca Kale Banyo ve WC V Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu modelinin kullanımı da çok kolaydır. Kilitleme işlemi yapıldığı zaman dış kısımda renk kırmızıya döner ve normal zamanlarda iç kısımdan kilitleme yapılmadığı zaman dış tarafta kapı kolu altındaki yer yeşildir.

Kale Banyo ve WC U Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu

Banyo ve WC gibi ıslak kullanım alanlarında sık bir şekilde tercih edilen Kale Banyo ve WC U Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu oldukça başarılı çözümler sunar. Kullanım alanlarında Kale Banyo ve WC U Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu şık bir görünüm sergiler ve kullanıldığı ortamda sorun yaratmazlar. Kale Banyo ve WC U Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu kullanımlarının sağladığı bir başka güzel uygulama ise renkli rozet uygulamasıdır. Kale Banyo ve WC U Tipi Rozetli Paslanmaz Kapı Kolu sistemleri üzerinde bulunan değişen renkler ile kilit durumlarında kırmızı ve yeşil renk gösterimleri elde edilir ve bu da dışarıdaki kişilerin içerisi hakkında dolu mu yoksa boş mu olduğuna dair bilgilenmesine neden olur.

Kale İç Oda U Tipi Rozetli Kapı Kolu

  • İç mekanlarda kullandığınız kapılar üzerinde kullandığınız kapılar üzerinde bulunan kapı kolları da kapılar kadar önemlidir ve şık olmak durumundadır.
  • Kale İç Oda U Tipi Rozetli Kapı Kolu kullanarak iç mekanlarınızda ve odalarınızda profesyonel ve şık tasarımlar sağlayabilirsiniz.
  • Kale İç Oda U Tipi Rozetli Kapı Kolu kullanımları sırasında yapacağınız ıslak temizlikler sonucunda paslanma olayı görmezsiniz. Ayrıca Kale İç Oda U Tipi Rozetli Kapı Kolu modeli uzun yıllar modasını yitirmez. İç mekanlarınızda ve odalarınızda Kale İç Oda U Tipi Rozetli Kapı Kolu kullanımınızı tavsiye ederiz.

Kale İç Oda V Tipi Rozetli Kapı Kolu

  • Kale İç Oda V Tipi Rozetli Kapı Kolu kullanımları ile evlerinizde iç mekan tasarımları için güzel çözümler sağlayabilirsiniz.
  • Kale İç Oda V Tipi Rozetli Kapı Kolu kullanıldığı alanlarda kapı kolunun açık olduğu içe doğru kıvrımlı olmadığı ve başlangıç noktasından itibaren v harfinin bir kanadını yansıttığı görülür.
  • Kale İç Oda V Tipi Rozetli Kapı Kolu kullanımları uzun ömürlü kullanımlar sağlar ve ev temizliği sırasında kolaylıklar sağlar.
  • Paslanmayan bir yapısı olduğu içinde çok kullanılır.
  • Kale İç Oda V Tipi Rozetli Kapı Kolu tercihleriniz ile kaliteli ve şık çözümlere kavuşursunuz.

Kapı pompasıkapı pompası

Kale kapı pompası özellikle binaların ana giriş kapılarında ve büyük iş merkezlerinin giriş kapılarında kullanılır. Kapı pompalarının kullanım alanları genellikle büyük binalar olmaktadır. Kale kapı pompalarının kullanım amaçları genellikle kapıların çeşitli sebeplerden dolayı çarpmalarını engellemektir. Kapı pompası piyasada yerini kapı hidroliği sistemleri ismi ile de almaktadır.

Kale kapı pompası ürünleri kapılarınızın kullanımlarına bağlı olarak ayarlanabilir özellikler taşımaktadır. Kale kapı pompası kullanımları ile binalarınızda kapılarınızın kapı kasası üzerine çarpmalarını ve hızlı kapanmalarını engelleyebilirsiniz. Ayrıca kale kapı pompası ile olası sert rüzgarların kapınızın üzerinde etkilerini değiştirebilir ve olumsuz şartları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bina kapıları ve iş hanı kapıları genellikle camlı sistemlerdir ve hızlı kapanmalar sonucunda kapı sistemleri üzerindeki cam olan bölmeler zarar görebilir ve cam parçalar kırılabilir.

Kale kapı pompası ile kapılarınız üzerindeki cam sistemlerin sağlığını koruyabilirsiniz. Kapıların kullanımlarında gürültü faktörü de çok önemlidir. Kapı kullanımlarının olduğu alanlarda oluşan gürültüler de kapı pompası sayesinde kurtulabilirsiniz. Kale kapı pompası sistemleri size ve çevrenizdekilere kaliteli çözümler sağlar.

Satış fiyatları

Kale kapı firması yılladır müşterilere sunduğu konforlu ve güvenilir hizmetler ile pek çok müşteri tarafından uğrak noktası olmayı başarmış bir firmadır. Bu kadar çok tercih edilen ve kullanılan kale kapının, marka olmasından dolayı fiyatlarının yüksek olacağını düşünen müşteriler var.

Ancak düşünüldüğü gibi yüksek fiyatlar ya da piyasayı ikiye katlayan kapı ücretleri ile karşımıza çıkmayan Kale Kapı ürünleri, kaliteli malzeme ile yapılan ürünleri uygun fiyata bulmamızı sağlıyor.

Kale kapı, uzun yıllar kullanabileceğiniz kapıların güvencesini size verirken, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için de fiyat konusunda sizlerin mağdur olmasının önüne geçiyor.

Kale kapı modelleri kapalı alan kapıları, açık alan kapıları ve diğer kapılar olmak üzere üç kısımda inceleniyor. Şimdi bu modellerin fiyat aralıklarına bakalım.

Kale Kapı Fiyatları

Kale İç Mekan Kapıları 750 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.
Kale Dış Mekan Kapıları 2.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.
Diğer Kapılar ( Yangın Kapısı ) 500 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.

Belirttiğimiz fiyatlar, kapı boyutlarına ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

Kale Showroomkale

Kale Kapı firması uzun yıllara dayanan tecrübelerinden dolayı oldukça fazla tercih edilen ve Türkiye’nin pek çok yerlerine hizmet edebilen bir firmadır. Kale Kapı tek bir firma olarak hizmet vermemektedir, birçok farklı ilde müşterilerin hizmetinde çalışmaktadır. Ayrıca her ilde farklı sayılarda Showroom bulunduğu için, size en yakın Kale Kapı Showroom’unu çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kale Kapı Showroomlarını size fikir vermesi açısından kısaca belirtelim, dilerseniz detaylı adres ve numara bilgilerine kale kapı resmi sitesinden ulaşmanız mümkün olacaktır.

Kale Kapı Showroomlar: Ankara’da Balgat ve Çankaya olmak üzere iki Showroom, İzmir’de bir Showroom, Adana’da bir Showroom, Antalya’da bir Showroom, Mersin’de bir Showroom, Eskişehir’de bir Showroom, Denizli’de bir Showroom, Bursa’da bir Showroom, Edirne, Kahraman Maraş illerinde bir Showroom, Amasya, Konya, Giresun, Trabzon illerinde bir Showroom, Bodrum, Afyon, Hatay illerinde bir Showroom Ordu, Malatya illerinde bir Showroom, Adapazarı, Kocaeli illerinde bir Showroom, Balıkesir ve Gaziantep’te bir showroom, İstanbul’da iki Showroom olarak geniş bir yelpazede hizmet ağımız mevcuttur.

 



1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Showroom
Telefon: +90 (212) 705 80 00 (pbx)
Adresi: Atatürk Caddesi Başaklı Sokak No:39 Güngören/İSTANBUL


Yorum ekle