Yaşam alanlarımızın dekorasyon modülü bizler için oldukça önem taşımaktadır. Ev dekorasyonunda estetik detaylara özen göstermek evinizin kalitesini arttırmak ile beraber sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Modelleri

Kapı modeli seçiminde ilk olarak müşterinin isteğine göre model ve desen seçimi yapılmaktadır. Her ölçüye ve her modele göre cam kapı tasarımı yapılabilir. Cam kapı modelleri:

cam kapı modelleri

  • Menteşeli cam kapılar
  • Sürgülü cam kapı modelleri
  • Temper camlı kapı modelleri
  • Oval cam kapılar
  • Şeffaf cam kapılar
  • Desenli cam kapılar serilerinden istenildiği şekilde özel olarak dizayn edilmektedir. Kapı modeli üretiminde ölçü ve kapı tercihi tamamen farklı tercihlerde bulunulabilir.

 

Özellik bakımından oldukça kullanışlı olarak tasarlanan sürgülü cam kapı modelleri kolay temizlenebilir olup, yapı bakımından toz tutmayan, emniyetli ve uzun ömürlü olarak kullanılmakta olan malzemelerden üretilmektedir. Şık ve gösterişli her zevke göre estetik görünümün yanı sıra ev dekorasyonunuzu özel kılan yapısı bulunmaktadır.Kolay kolay kırılmayan kırıldığında ise etrafa cam parçaları dağılmayan bir yapıya sahiptir. Sürgülü cam kapı modeli iç katman bakımında oluşturulan teknik uygulamalar doğrultusunda cam bölümünde yıpranma, figür bozulması, çizik gibi deforme özelliklerinin oluşumu engellenmiştir. Üretildiğinden itibaren seneler boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Dizaynı yapan firmalar

Bir çok firma kapı sistemleri konusunda uzman olarak hizmet vermektedir.

KCS Grup
Techna
Dorma sürgülü kapı sistemleri
Geze Manuel sürme kapı sistemleri
Mepa
Fıratpen

Fiyatlandırma

Birey doğrultusunda seçilen cam deseni ve boyutuna göre değişik tasarlandığından net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Ev dekorasyonunda gerek fonksiyonellik gerekse estetik bir görünüm sağlayan sürgülü cam kapı modelleri uygun görüldüğü takdirde her odaya ve her mekana uygulanmaktadır. Kendine has tasarım ve uygulama bilgileri doğrultusunda iç mimar ve dekorasyon firmalarının en fazla tercih ettiği sürgülü cam kapı modelleri lüx konutların vazgeçilmezi konumundadır.Farklı renk seçenekleri ve alternatif olarak oluşturulan farklı desen tasarımlar ile sürgülü cam kapı modelleri tercihen ilk sırada yer almaktadır.

Her mekana uygunluğu ve özellikle kolay uygulanabilirliği ile yaşam alanlarınızda alternatif bir modül oluşturmaktadır.

Genellikle sürgülü cam kapı modellerinde 8 ile 10 mm arası temperli cam kullanılmaktadır. Her model ve ölçüye özel olarak tasarlanan kapı modeli tamamen standartlara bağlı kalmayarak özgün tasarımlarda oluşturulmaktadır.Evinizde kullanım alanı açmanız için bire bir çözüm olan kapı modeli genellikle mutfak, banyo, ofis ve benzeri alanlarda yoğunlukla tercih edilmektedir.

Teknik özellikler

Kapılarınızın alanlarında iç kısımdan entegre edilerek oluşturulan cam kapı modeli görünmezlik kavramı ile kapılarınızda ayrıcalıklı estetik bir görünüm sağlamaktadır.
Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanması sonucunda teknolojik çözümler üretmekle beraber hidrolik yapılıdır.
Diğer kapılarda başlı başınca yer işgali uygulamaktadır. Sürgülü kapılar ise içe geçtiğinden yer konusunda alternatif bir çözüm üretmektedir.
Hassas bir teknolojiye sahip olmakla beraber filigranlı yapıya sahiptir.
Genellikle bilyalı ve makaralı kayar kapı sistemleri olarak tasarlanmıştır.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle