Kapalı mekânların tamamında ahşap kapı modellerine rastlayabilirsiniz. Oldukça geniş bir kulanım alanı olan bu kapılar, ahşap pencerelere göre kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Ahşap sürgülü kapıBu yüzden de tercih edilme oranı yüksektir. Evlerinizin iç kapılarının da ahşap kapılardan yapıldığını görebilirsiniz.

Ağaç kerestesinden sıyrılarak farklı bir kaplama özelliği sayesinde yapılan ahşap sürgülü kapılar da kaliteli bir işçilikle birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Genel sürgülü kapı uygulaması ile yukarıdan bir mekanizma ile asılarak iki yönlü ya da tek yönlü kayması sağlanan düzenekler içeren bu kapılar son zamanların en güzel kapı modelleri arasındadır. Ayrıca seçeceğiniz sürgülü ahşap kapılar için farklı malzemeler de bulabilirsiniz. Duvar içerisinde gizlenmiş ahşap sürgülü kapılar da günümüzde tercih edilebilir.

Nasıl alınır

Ahşap sürgülü kapılar daha çok banyo ve ofis gibi alanlarda kullanım alanlarının genişletilebilmesi için etkili bir çözüm olarak biliniyor. Özel imalat olarak istenilen ebatlarda bu kapıları tercih edebilirsiniz.

Görsel ve işlevsel açıdan oldukça çekici olan bu kapıları tercih ederken kilit yerlerinde takviyeli olması ve basma kol kilitli olmasına da dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Farklı renk ve motiflerin bir arada kullanılabildiği bu özel tasarımlar sizlerin yaşam alanlarınıza farklı bir yenilik getirecek kapılardır.

Duvar içi ve duvar dışı sürme ahşap kapı modelleri alandan tasarruf adına oldukça kullanıma uygundur. Çıkarılabilir ray sistemleri sayesinde de istediğiniz zaman bu kapıları rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Duvara entegre edildiği için takılıp çıkarılması da oldukça basittir.

Öncü Firmalar

Ahşap sürgülü kapı modelleri arasında öncü firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçerek sipariş vereceğiniz ahşap sürgülü kapıların özellikleri hakkında detaylı bilgiler alabilir ve evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kapıları ofislerinizde de kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Firma adı Model Fiyat Aralığı Özellik
ECLİSSE SÜRME KAPI SİSTEMLERİ Unico Tek Sıralı Sürme Kapı 99 – 209 TL Kaliteli ve kolay kullanılabilir
ECLİSSE SÜRME KAPI SİSTEMLERİ Estensione Çift Taraflı Sürme Kapı 99 – 209 TL Kaliteli ve kolay kullanılabilir
ARTELLA Ahşap Sürgülü Kapı Sistemleri 100 TL – 300 TL Ahşap ve kullanımı kolay
DEKOR GURU Ahşap Sürgülü Kapı Sistemleri 100 TL – 300 TL Ahşap ve kullanımı kolay
DORMA Ahşap Sürgülü Kapı Sistemleri 100 TL – 300 TL Ahşap ve kullanımı kolay

Ahşap sürgülü yaklaşık fiyat ve özellikleri de yukarıdaki tabloda sizler için hazırlanmıştır. Detaylı bilgileri firmaların internet sitelerinden öğrenebilir ve daha rahat bir kullanım için bu kapıları kullanabilirsiniz.

Ağaç kerestesinden sıyrılarak farklı bir kaplama özelliği sayesinde yapılan ahşap sürgülü kapılar da kaliteli bir işçilikle birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Genel sürgülü kapı uygulaması ile yukarıdan bir mekanizma ile asılarak iki yönlü ya da tek yönlü kayması sağlanan düzenekler içeren bu kapılar son zamanların en güzel kapı modelleri arasındadır.

Ayrıca seçeceğiniz sürgülü ahşap kapılar için farklı malzemeler de bulabilirsiniz. Duvar içerisinde gizlenmiş ahşap sürgülü kapılar da günümüzde tercih edilebilir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (8 votes, average: 3,38 out of 5)
Loading...

Yorum ekle