Günümüzde en çok tavsiye edilen WC kapıları arasında PVC kapıları yer alıyor. Bu kapı çeşitlerinin her iki tarafından da kolu bulunuyor ve kilitleme işlemleri anahtarsız olarak da yapılabilmektedir. Bu durum sadece iç taraftan yapılır. Farklı eşikler de bu kapı modelinde uygulanabilmektedir.

AKORDİYON KAPILAR

Akordeon kapılar da son zamanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İstediğiniz renklerde sunulan bu kapılar neme ve suya dayanıklı PVC malzemelerinden üretilmektedir.

Özellikle de dar alanlarda büyük kolaylıklar sağladığı biliniyor.

WC kapıları nasıl olmalı diye bir soruya ise böyle bir yanıt verebiliriz. Kullanımında ise zeminle bir bağlantısı yoktur ve bu sayede herhangi bir engel oluşturmaz ve yer kaybına da neden olmaz. Akordeon kapılar, farklı kapılarla karşılaştırıldığında daha ekonomik ve pratiktir diyebiliriz.

Sizler de uygun bir WC kapısı arıyorsanız tercihinizi akordeon yani akordiyon kapılardan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kapılar camlı ve camsız olarak da tercih edilebiliyor.

Yaklaşık Fiyatları

WC kapılarını incelerken sizlere bu kapıların yaklaşık fiyatlarını da belirtmek istiyoruz. Bu sayede hem ekonomik olan fiyat aralıklarını tercih edebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firma adı Model Fiyatı Özellik
TEKZEN Rem Akordeon Beyaz Kapı 99 TL Su geçirmez, neme dayanıklı
TEKZEN Rem Akordeon Kapı Kayın 99 TL Su geçirmez, neme dayanıklı
TEKZEN Rem Akordeon Beyaz Kapı Camlı 219 TL Su geçirmez, neme dayanıklı
TEKZEN Rem Akordeon Beyaz Kapı Camlı Meşe 219 TL Su geçirmez, neme dayanıklı
KOÇTAŞ Katlanır Beyaz Kapı 99 TL Ahşap görünüm, bakımı kolay
KOÇTAŞ PVC Camlı Akordeon Kapı Ceviz 179 TL Çizilmeye dayanıklı, bakımı kolay
BURSA HOME PVC Akordeon katlanan beyaz kapı 99 TL Çizilmeye dayanıklı, bakımı kolay
ERDEM GRUP Akordeon Kapı 150 TL Katlanabilir ve su geçirmez
VEBLONYA Katlanır WC Kapısı 129 TL Çizilmeye dayanıklı, bakımı kolay
HOUSEMAX PVC Katlanır WC kapısı 139 TL Katlanabilir ve su geçirmez

Günümüzde en çok tercih edilen WC kapısı firmaları ve yaklaşık fiyatları yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Sizler de bu konudaki tercihlerinizi tekrar gözden geçirebilir ve kullanımı kolay, neme karşı dayanıklı ve su geçirmez özellikte bulunan WC kapılarını seçebilirsiniz.

Aksesuarlar

Kapı aksesuarları anlamında ilk olarak kapı süsü modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Kapı süsü modelleri günümüzde oldukça fazladır ve tamamen kişilerin zevkine göre oluşturulmaktadır. Özel günlerde kapı süsü tasarlamak isteyenler için birbirinden güzel modellere internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapı kilitleri de bir kapının en güzel ve en güvenilir aksesuarlarından biri olmaktadır. Özellikle de silindirli kapı kilitleri hem iç hem de dış tarafında kapının kilitlenmesi için özel olarak geliştirilen sistemlerin başında gelir. PVC kapı kilitleri de silindirli sistemler ile kilitlenmektedir. Bu anlamda WC kapılarınıza da silindirli kilitler yaptırabilirsiniz. Dilerseniz kapı kollarınıza yine kendi tercihleriniz arasında yer alan uygun stickerler de yerleştirebilir ve daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sayede kapılarınızı ve kapı kilit sistemlerinizi sizler oluşturabilir ve uzun süreli kullanımlar yapabilirsiniz.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle