Gelişen teknoloji sayesinde bir çok kapı modelini işlevselliklerine göre tercih ederek temin edebilmekteyiz. Lakin uzun yıllar kullanımı ile tercihler arasında talep görmeyen ahşap kapılar yeni ürün yelpazeleri ile tekrar rağbet görmekte olan modellerdendir.

Modelleriahşap kapı

Değişen dünya daha fazla konut ve daha fazla konut malzemesini bizlere sunuyor. Her evin mutlaka ihtiyacı olan kapılar ise artık eskisinden oldukça farklı içeriklere sahipler. Farklı modeller ve malzemelerden birçok kapı seçeneği ile karşılaşabiliyoruz. Evinizde uzun yıllar kullanılacak olan Ahşap Kapı Modelleri ise gerçek anlamda bizlerin seçimlerini zorluyorlar. Genellikle iç mekan kullanımlarında tercih ettiğimiz ahşam kapılar sağlıklı ve şık olmalarından dolayı hala kullanıcıların ilk tercihi arasında geliyor.

Modern ve yeni çizgiler ile hazırlanmış olan ahşap kapı modelleri camlı ve camsız modeller olmak üzere kullanım alanlarının durumuna göre seçilebiliyor. Daha karanlık ve ışık isteyen yaşam alanlarımız için özellikle camlı hatta tam boy camlı modeller kullanılabilirken, banyo, tuvalet ve yatak odası gibi mekanlar için ses, ışık ve görüntü iletmeyen camsız modeller tercih edilebilir.

Yeni modeller daha pürüzsüz ve hoş dururken, renkleri ile de değişim içinde olan ahşap kapı modelleri sizlerinde zevklerini oldukça zorlayacaktır. Güçlü yapıları, sağlam menteşeler ve kaliteli kilit sistemleri ile oldukça kullanışlı olan bu modeller ile sizlerde sıkıntısız şekilde uzun yıllar ahşap kapılarınızı kullanabilirsiniz.

Kompozit Kapılarahşap kapı1

Gelişen teknoloji ile birçok alanda elde edilen gelişimler sayesinde sizlerde harika ve kullanışlı mekânlara sahip olabilirsiniz. Özellikle ahşap kompozit kapı ve MDF kapılardan harika sonuçlar ve verim alabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen bu ürünlerin sağlayacağı artılara bir göz atabiliriz.

Özellikle ahşap kompozit kapı modelleri zor yanan malzemeler gurubuna girdiğinden yangına karşı yüksek direnç göstermektedirler. Bu şekilde güvenli ve şık ortamları sizlere sunarlar.

Bu tarz kapıların en güzel artılarından biri ise anti- bakteriyel olmalarıdır. Özellikle titiz ev hanımları ve küçük çocukları olanların tercih edebileceği modellerdir. Bu ürünler yüksek oranda neme direnç gösterirler ve çürüme, küflenme gibi sağlıksız ortamların oluşmasını önlerler. Suya dayanımı nedeni ile ıslak mekanlar olan banyo ve tuvaletlerde de sorunsuz uzun yıllar kullanılırlar.

Ayrıca ahşap kompozit kapı boyama ve bakım gibi ekstra bakımlara gerek duyulmadan uzun yıllar rengini ve kalitesini koruyan malzemelerdir. Üstün UV dayanımı olan bu ürünler senelerce güneşte solmadan kullanılabilirler. Darbelere karşıda yüksek korumalı olan malzemelerden üretilen bu kapılar sağlamlıkları ile güvende vermektedir.

İşlevselliğiahşap kapı2

Yapıların en büyük tamamlayıcısı olan ahşap kapılar birçok artısı ve farklı teknolojik ilerlemeler ile vazgeçilmez bir ürün olarak hayatımızda yer alıyorlar. Özellikle kullanım kolaylığı ve sağlıklı oluşları nedeni ile birçok kullanıcı bu ürünleri seçmektedirler. Sizlerde birçok nedenden dolayı bu harika ürünleri seçebilir ve yaşam alanlarınızda rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Tüm beklentilerinize cevap verecek olan ahşap kapılar genellikle iç mekânlarda tercih edilse de son yıllarda gelişen teknolojik ilerlemelerden nasibini alarak daha farklı boyutlara ulaşmış olan sağlam ürünlerdir. Ahşap formunu koruyarak bazı güçlendirmeler yapılan bu kapılar tüm alanlarda insanların sağlıklı ve güvenlikli şekilde yaşamalarına yardımcı olan en özel ürünler halini almıştır.

Özellikle kompozit gibi farklı kategorileri ile yangına, neme ve suya dayanım sağlayan ürünler elde edilerek en iyi ahşap kapılar elde edilmiştir. Bu yüzden sizlerde harika mekânlarınızda en güzel ürünleri seçerek farklı kullanım alanları yaratabilirsiniz. Her bakımdan sizlere en yüksek güvenlik sunacak bu teknolojik ve sağlıklı ürünler ile güzel evleriniz ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile yaşayabileceksiniz.

Fiyatlarıahşap kapı3

Yapı sektörünün vazgeçilmezlerinden olan kapılar özellikle farklı model, malzeme ve fiyat çeşitliliği gösteren ürünlerdendir. Hepimizin yaşam alanlarında kullandığı bu vazgeçilmez tamamlayıcı parçalar sayesinde mekânlarımız daha ferah ve şık olmaktadır. Özellikle ahşap kapı fiyatları konusunda araştırmalar yapabilir ve bu uzun ömürlü şık ürünleri kullanmak isteyebilirsiniz. Her zaman için doğal ürünlerin evlerimizde kullanımını önemseyebiliriz.

Sizlere en yenilikçi ve en güzel ahşap kapı fiyatları derlemek isteriz. Genel anlamda kullanılan ham maddenin özelliğinin ve işçiliğin fiyatları belirlediğini bilmenizi isteriz. Sağlam uzun soluklu kullanıma sahip masif kapılar genellikle kullanım açısından en iyi olan modellerdir. Birçok açıdan değişik kullanım alanları için değişik modelleri seçmeniz mümkündür.

 

Model & Marka Fiyat Bilgisi
HS-K101CT meşe 250 TL
HS-K101CK kayın 250 TL
HS-PK-KLSD beyaz 275 TL
Ekotek Perge Hazır Kapı 352 TL

Genel olarak renkleri ve işçilikleri ile daha kullanışlı olan bu modeller sayesinde sizlerde daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Ancak piyasada farklılık gösteren fiyatlara baktığınızda bu konuda orta karar bir şey almanızı öneririz. Ahşap kapı fiyatları genellikle 150- 850 TL arasında değişim göstermiş olsa da marka, model, ağacın özellikleri gibi değişkenlerinde dikkate alınması sizler için en önemli ve dikkat edilecek konuların başında yer almaktadır.

Firmaları

Her zaman kullandığımız elimizin altında ve göz önünde olan kapılarımızda gelişen ve değişen teknolojik sistemler sayesinde çok daha fonksiyonel ve sağlam oldular. Yeni nesil üretimler ile tüm kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen bu ürünlerden sizlerde istediğiniz yerde rahatlıkla ahşap kapı kullanabilirsiniz.

Üretim yapan birçok firmanın olduğu ülkemizin yanı sıra yurt dışından da getirilmeleri söz konusu olmaktadır. Ancak özellikle ülkemizde üretilen birçok ürün oldukça kaliteli ve tercih edilen ürünlerdir. Ahşap kapı firmaları geliştirdikleri teknolojik ürün bantları yardımı ile daha hızlı, daha kaliteli ve dolayısı ile daha uygun fiyatlara üretim yapabiliyorlar. Bu bakımdan kullanım oranları da artan kapıları daha sık görmeye başlıyoruz.

Hızlı bir gelişim gösteren sektörde ahşap kapı firmaları arasında Adokapı, Artella, Sedoor, edoor ve Diamond Door gibi farklı markaları sayabiliriz. Üretici ya da ithalatçı olan bu firmalar farklı kullanıcılar için farklı ahşam kapı modellerini rahatlıkla sunabilmektedirler. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri sayesinde en iyi ürünleri en uygun şekilde üretmeyi sağlayacak yöntemleri de bulmaktadırlar. Harika gelişimlere sahip olan bu sektörden özellikle seçimlerini ahşaptan yana kullanmak isteyen tüketiciler yararlanabilirler.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle