Evin dış cephesine katkı olarak güvenliği tam donanımlı olan kapı çeşidi kesinlikle çelik kapılardır. Çelik kapınız bir nevi evinizin kalkanı olarak adlandırılabilir.

En iyi çelik kapı firmaları nelerdir?

çelik kapıÇelik kapıyı seçerken kaliteye oldukça önem vermek gerekir. Kalitesi iyi olan bir çekil kapı evinizi güvende tutmakla kalmaz, eskimez, bükülmez. Yani sağlamlığı ile uzun ömürlü olur bu da bütçenize katkı sağlar.

Çelik kapı denince Hisar Çelik Kapı öncü bir firma olarak adlandırılır. Herkes tarafından denenmiş oldukça kullanışlıdır. Güvenlik ekipmanları tam seviyededir. Kilit koruması ailenizi korumaya yetecek kadar çoktur. İçerden ve dışardan oluşan mevcut kilitleri hırsızlara karşı geniş bir koruma sağlar.

Hisar Çelik Kapı fiyatları da oldukça değişkendir. Kalitesi düşük bir çelik kapıyı 300 TL civarı satın alabilirken, daha kaliteli kapıları ise 5000 TL civarı alabilirsiniz. Renk açısından çok fazla seçeneği olduğu için Hisar Çelik Kapı oldukça tercih edilen bir firmadır.

Çelik kapı markalarının başında gelen bir diğer isim ise, Astaş Çelik Kapıdır. Belli testlerden geçerek tüketiciye sunulması markaya güveni oldukça arttırıyor. Montaj sırasında fazla inşaat darbelerine gerek kalmadan takılması da tercih edilme sebeplerinden biri.

Isıya karşı dayanıklılığı tam seviyede ve beklentileri karşılayacak gibi güvenlik açısından da oldukça temkinlidir. En ucuz fiyat olarak ise 1900 TL olabilir. Tabi ki kapının kalitesine göre de bu fiyat değişebilmektedir.

Kale Çelik Kapı da herkes tarafından bilinen bir firmadır. Kullanımı kolay ve dayanıklı olduğu için tercih edilir. Kalitesi tartışılmaz, emniyet açısından her türlü donanıma sahiptir. Sıcak ve soğuğu iletmez ve 1. Kalite çelikten imal edilir.

Fiyatları da oldukça makuldür, 500 TL civarı bir çelik kapı bulunabildiği gibi, 5000 TL civarı tam tevekküllü bir kapı bulmakta mümkündür.

En iyi çelik kapı güvenlik sistemi nedir?

Çelik kapıların demode olan ahşap kapılardan ayrılan en büyük özelliği daha güvenlikli olmasıdır. Dışarıdan çift ve ya 3 kilit ile korundukları gibi içerden anahtarsız 4 ve ya 5 kilit göbeğine kadar çıkmaktadır. Özellikle iç kapı kilitlerinin anahtarsız kullanılması güvenliği üst seviyelere çıkarır.

Kapı arkası zincirlerin demode olduğu son dönemlerde, kapı dürbünleri göz önüne çıksa da bu dürbünler kapıyı korkmadan açmaya yetmeyebiliyor. Bunun için çelik kapılarda kullanılan akıllı kilit sistemleri daha çok tercih ediliyor.

Kumanda kontrolü ile sağlanan güvenlik sistemi de uzaktan güvenlik için en avantajlı yöntem.

Kilitli kapılara dahi uzman bir hırsızın uyguladığı basınç yetmeyebilir. Bu yüzden geliştirilen birçok güvenlik yöntemi mevcuttur.

Artı Anahtar güvenlik sistemleri tasarlayan öncü bir firmadır. Her tülü güvenlik sistemini eviniz apartman dairesi olsa bile yerleştirebilir.

Villa sahibi olanlar için özel güvenlik sistemleri de vardır. Şifresiz güvenlik önlemlerinin fiyatları yaklaşık olarak 100 ile 500 TL arasında değişebilmektedir. Kameralı ve şifreli uzaktan kumandalı bir sistem istenir ise bunların fiyatları daha fazla olmaktadır.

Tuna Çelik Kapı da birçok sistemi size sunabilir ancak bu firma biraz daha kaliteli çalıştığı için fiyatları biraz daha yüksektir. Özel bir güvenlik sistemi için 5000 TL civarı ücret alınabilir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle