Otomatik kepenk, sokak ya da pasaj girişli mağazaları güvenceye almanın en iyi yoludur. Ankara’da otomatik kepenk hizmeti veren birçok kuruluş bulunuyor.

Ankara Otomatik Kepenk Firmaları

Ankara

Ankara

Manuel kepenklerin birçok açıdan güvenilir olmadığını belirtmek gerekiyor. Alttan ya da yanlardan kilitlenen kepenklerin korumasını etkisiz hâle getirmek oldukça kolaydır. Kilitleri herhangi bir cisimle kırılabilir ve zorlayarak açılabilir. Bu bakımdan otomatik kepenkleri kullanmak daha avantajlı olacaktır. Yalnızca senkronize edildiği kumanda sisteminin komutuyla çalışan bu kepenk sistemleri, koruma ve yalıtım bakımından büyük avantaj sağlar.

Otomatik kepenk sistemleri, sokak, pasaj, AVM girişli mağaza ve ofislerde, bahçe girişli dairelerde kullanılabilir. Alarm ve kamera gibi güvenlik sistemleriyle senkronize edilebilirler. Ankara’daki eviniz ya da işyeriniz için otomatik kepenk Ankara hizmeti alabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Bu yazıda uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren bazı firmalar hakkında bilgi verilmektedir.

Alendoor

Ankara Kepenk firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Alendoor, özellikle kurumsal alanlarda kullanılabilecek otomatik kepenk sistemleri üretmektedir. Kurumsal ve endüstriyel alanlar için kaliteli çözümler üreten Alendoor, aynı zamanda gelişmiş bir teknik destek ağına sahiptir. Ankara çelik kepenk firmaları arasında en üst düzey teknolojiyi kullanan kuruluşlardan biri olduğunu da belirtmek gerekir.

Ankaroll

Ankaroll da kurumsal ve endüstriyel alanlara yoğunlaşan çözümler üreten Kepenk sistemleri Ankara firmaları arasında yer almaktadır. IZDOOR marka kapıların üretim ve montajını yapan firmalardan biri olan Ankaroll, ekonomik ve profesyonel kapı üretimiyle ön plana çıkmaktadır. Firma aynı zamanda satış sonrası teknik destek ve garanti süresince ücretsiz yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Kepenkchi

Kepenkchi otomasyon sistemleri, hem endüstriyel ve kurumsal alanlarda hem de konut alanlarında hizmet veren otomasyon firmaları arasındadır. Firmanın ürettiği kapılar güvenlik ve alarm sistemleriyle kolaylıkla entegre edilebilmektedir. Ayrıca bu kepenkler farklı kumanda sistemleriyle de entegre edilebilmektedir. Firmanın hizmetleri arasında kartlı, parmak izli geçiş senkronizasyonu da bulunmaktadır.

Kepenkchi firması, 10 yıldan uzun bir süredir Ankara’da hizmet veriyor. Günümüzde elektrikli kepenk firmaları Ankara dalında en çok tercih edilen firmalardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Firmanın elektrikli kepenk Ankara hizmetlerinden yararlanarak ev ve işyerlerinizi güvenceye alabilirsiniz. Firma tarafından üretilen kepenkler aynı zamanda üst düzey yalıtım özelliklerine sahiptir.

Poyraz Yapı

Oldukça uygun kepenk fiyatları Ankara seçenekleriyle hizmet vermekte olan Poyraz Yapı Otomasyon, 12 yıldır birçok kişi ve kurumun memnuniyetini kazanarak kepenk üretimi ve montajı yapmaktadır. Poyraz yapı tarafından üretilen kepenklerde gelişmiş yalıtım özelliklerinin ön plana çıktığını söylemek doğru olacaktır. Firmanın kepenkleri mekânı yazın aşırı sıcaklardan, kış aylarında ise soğuklardan korumaktadır.

Poyraz Yapı Otomasyon tarafından üretilen kepenkler aynı zamanda yüksek güvenlik opsiyonlarına sahiptir. Kepenkler alarm sistemleriyle ve kameralarla donatılabilirler. Ayrıca kartlı geçiş ve parmak izi entegrasyonuyla da çalışabilirler. Bu kepenkler özellikle endüstriyel alanlarda kullanmak için uygundur.

Anka Otomasyon

Anka otomasyon, Ankara kepenk firmaları arasında en prestijli kuruluşlardan biridir. Firmanın ürettiği kepenklerde kaliteli malzeme ve ekipman kullandığını biliniyor. Kumanda sisteminden motora kadar tamamen birinci sınıf ekipmanlardan oluşan kepenklerin kullanışlı ve güvenilir olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Bu kepenkler özellikle sokak girişli mağaza, ofis ve dükkanlarda kullanmak için uygundur. Ayrıca kuyumcu, banka şubesi, döviz bürosu gibi yüksek koruma ihtiyacı bulunan kuruluşlar genellikle Anka Otomasyon’u tercih etmektedir.

Ankara Yapı

TSE standartlarına uygun ve belgeli bir şekilde hizmet vermekte olan Ankara Yapı, çelik ve alüminyumdan yapılan otomatik kapı sistemlerinin montajını ve tamirini yapmaktadır. Özellikle yüksek güvenlik altında olması gereken işletme ve ofislerde kullanılabilecek kapılar üretmektedir. Firmanın kapıları güvenlik sistemleriyle kolay bir şekilde senkronize olabilmektedir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle