İşyerinizi ve bahçe girişli evinizi güvenceye almanın en iyi yolu otomatik kepenk kullanmaktır. İzmir ve Bursa’da hizmet veren firmaları araştırabilirsiniz.

İzmir’deki Kepenk Firmaları

kapilardiyari.com-20160519190845İzmir, bahçe girişli evlerin yoğun olduğu bir bölgedir. Bu yüzden otomatik kepenkler yalnızca mağazalarda ve diğer işletmelerde değil evlerde de kullanılmaktadır. İzmir özelinde hizmet veren birçok elektrikli kepenk firması bulunuyor. Firmaların ürün kalitesi ve birim fiyatları arasında bir karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. Otomatik kepenk İzmir firmaları arasında uygun fiyatlarla satış yapan birçok işletme bulunmaktadır.

İzmir Kepenk, bölgedeki en prestijli firmalar arasında yer alıyor. Firmanın kataloglarında konutlar, iş yerleri ve sanayi kuruluşları için uygun modeller mevcut. Galvaniz kepenk üreten firmanın özellikle müstakil konutlar için uygun ürünlere sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Bahçe girişli evler ve garaj girişleri için ürettiği ürünler ile yaşadığınız yeri korumaya alabilirsiniz. Bu firma tarafından üretilen otomatik kepenk sistemleri İzmir ürünlerinde dayanıklılık göze çarpıyor. Galvaniz kepenkler mekanı toz, rüzgar, güneş gibi etkenlere karşı koruyor. Ayrıca tamamen kapalı ve pencereli seçenekler de buluyor. İzmir Kepenk tarafından üretilen sistemler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Fiyatlar, ebata ve özelliklere göre değişmektedir.

Aybek Kepenk de İzmir otomatik kepenk firmaları arasında dikkat çeken bir diğer kuruluş. 60 yıllık bir tecrübe ile hizmet vermekte olan Aybek kepenk firması özellikle sac kepenk alanında kaliteli ürünler üretiyor. İzmirde otomatik kepenk firmaları arasında farklı bir yere sahip olan firmanın ürünleri bilhassa sokak girişli mağaza ve ofisler için uygun. Kuyumcu, banka şubesi, döviz bürosu, eczane gibi yüksek bir korumaya ihtiyaç duyan yerler için uygun ürünler üreten Aybek Kepenk, kalitesine göre oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Firmanın geniş girişli yerler için de otomatik kepenk ürettiğini belirtmek gerekiyor. Kataloglarda genişliği 17 metreye kadar ulaşan ürünler bulunuyor.

İzka Otomasyon, otomatik kepenk sistemleri İzmir firmaları içinde endüstriyel çözümleriyle dikkat çekiyor. Konutlarda ve işyerlerinde kullanmak için uygun elektrikli kepenk İzmir üretimi yapan firma aynı zamanda endüstriyel alanlarda kullanılabilecek kepenkler de üretiyor. Firma tarafından üretilmekte olan kepenkler sağlam ve kullanışlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu ürünlerin aynı zamanda güvenlik sistemleri monte etmeye müsait olduklarını da belirtmek gerekir.

Yücesan Kepenk Sistemleri İzmir bölgesinde tercih edilen firmalar arasındadır. Kepenkler ile birlikte kepenk paletleri ve motorları da satışa sunmaktadır.

İzmir otomatik kepenk firmaları arasında seçim yaparken yalnızca fiyatlar değil kalite de göz önüne alınmalıdır. Otomatik kepenk fiyatları İzmir bölgesinde firmalar arasında ciddi bir değişiklik göstermez. Ancak aşırı ucuz ve kalitesiz ürünlerden de kaçınmak gerekir.

Bursa’daki Kepenk Firmaları

kapilardiyari.com-2016051919091815 yıllık bir tecrübeyle hizmet veren Nilüfer, Bursa otomatik kepenk firmaları arasında önemli bir yere sahip. Firmanın hem konutlar hem de işyerleri için oldukça kullanışlı ürünler ürettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Nilüfer firmasının kataloglarında oldukça yüksek teknolojiyle donatılmış ve kullanışlı sarmal kepenkler bulunuyor. Bu kepenkler pencereli ve penceresiz olarak farklı seçenekler ile satışa sunuluyor. Ayrıca güvenlik sistemleriyle kolayca entegre edilebiliyorlar. Nilüfer Kepenk firmasının fiyatları hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değil. Metrekare başına ortalama 500 TL olsa da, detaylı bir fiyatlarındırma için firmaya başvurmak gerekir. Fiyatlar ebatlara ve teknik özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Yeksan Otomatik Kepenk Sistemleri Bursa bölgesinde tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Firmanın teknik özellikler ile birlikte estetiği de ön plana çıkardığını belirtmek gerekiyor. Otomatik sarmal kepenkleri işyerlerinde, bahçe girişli evlerde, garaj girişlerinde, sokak ve AVM girişli mağazalarda güvenle kullanmak mümkün. Yeksan firmasının müşteri memnuniyetine büyük önem verdiğini de belirtmek gerekiyor.

Bursa bölgesinde hizmet veren bir diğer firma ise Çağın Kepenk’tir. Çağın Grup bünyesinde hizmet vermekte olan firma, gelişmiş kepenk sistemleri üretmektedir. Kepenklerin teknik özellikler bakımından oldukça avantajlı olduğu söylenebilir. Kanatlardan aküye ve kumanda sistemine kadar tamamen kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca bu kepenkler, uzaktan kumandayla aktif ya da inaktif edilen, kepenk kapandıktan sonra otomatik olarak devreye giren alarm sistemleriyle de kolaylıkla entegre edilebilmektedir.

Kepenk fiyatları İzmir ve Bursa bölgelerinde değişiklik göstermektedir. Firmaların sundukları hizmetler için standart bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatlar kepenkin monte edileceği yerin büyüklüğüne, kullanılan malzemelere göre değişir. Bu yüzden kepenk fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmalara başvurmanız gerekir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle