Beş ile on iki yaş arası çocuklarımızın odalarını süsleyecek keçe kapı süsü modelleri için yaptığımız gezintide sizler için en beğenilenleri bir araya topladık.

En Sevilen Kapı Süsü Modelleri

Yaşam alanının hoşluğunu daha kapı girişinde tüm sevdiklerinize ve misafirlerinize göstermenin alternatifi olarak görülen kapı süsleri, birbirinden ilginç modelleri ile göz zevkimize hitap ediyor. Çiçek desenliden hayvan figürlü modellere, cankurtaran simidi temalılardan fayton temalı olanlara kadar pek çok çeşidi bulunurken, sizler için bu yıla damgasını vuran çok ilginç ve bize göre en güzel kapı süsü modelleri arasından dokuz tanesini seçtik.

Ay Dede Keçe Kapı Süsü

Özellikle genç kızların odalarını süsleyecek olan Minnie Mouse modelde ana figür olarak ay dede seçimi yapılırken, renk cümbüşü ile de çocuklarınızın yaşam alanı olan odalara ayrı bir hava katılmak istenmiş. İçi elyaf dolgulu olan bu model, beş ile on iki yaş arası kız çocuklarının kapılarını süslemek için oldukça sevimli bir karakterin ay dede ile bütünleşmesini konu alarak ortaya çıkmış.

resim-20160623134526

Denizci Keçe Kapı Süsü

Erkek çocuklarını da unutmayan tasarımcılar, maceraya yelken açan bir modelle beş ile on iki yaş arası erkek çocuklarının da gönlünü kazanıyor. İçi elyaf ile doldurulmuş olan bu modelde, deniz üstü ve deniz altı yaşam gemi ve balıklar ile tasvir ediliyor. Ayrıca kaptan ruhunun yakalanması için üzerinde erkek çocuğunuzun isminin de olmasını isteyebilirsiniz. El yapımı bu harika kapı süsünü siparişinizi verirken renk seçimi yaparak çocuğunuzun en sevdiği renkler ile bezenmesini sağlayabilirsiniz.

resim-20160623134551

Pilot Bebek Keçe Kapı Süsü

Gökyüzüne aşkı betimleyen bir temaya sahip olan bu modelimizde çocuğunuzun kahraman bir pilot edasına sahip olmasını izleyebilirsiniz. Bulutun üzerinde parıldayan bir güneş, hoş geldin yazısı ve kapının hareketi ile yerinde dönen yıldızlar ile süslenmiş bu modelde ayrıca yine çocuğunuzun ismini yazdırabilirsiniz. İçi elyaf dolgu malzemesi ile doldurulmuş olan kapı süsümüz, el emeği işçiliği ile de dikkat çekiyor. Renk seçimi yine sizden olabilir.

resim-20160623134611

İstanbul’da Aşk Başkadır Kapı Süsü

Bu tasarımda ise genç kızlarımız unutulmamış, özellikle İstanbul teması ile anlatılmak istenen detay ise elbette aşk. Her genç kızın hayalinde yaşattığı aşkın simgelendiği modelde sevgilisi olan genç kızlar düşünülerek bir de küçük nazarlık ilavesi yapılmış. Yine sevgilisi olan genç kızlar için arkadaşının ve kendisinin isimlerinin yazılması da unutulmayacak bir hediye olarak karşımıza çıkarıyor bu kapı süsünü.

resim-20160623134630

Safari Kapı Süsü

Yine çocuklarımızın hoşuna gidecek ve hayvanlar âlemine merak uyandırmalarını sağlayacak bir tema olan safari kapı süsü, doğal ortam hayvanlarının sevimli hallerini karikatürize edilmiş bir şekilde çocuk odalarının kapısını taşıyor. Hayvanlarla dostluğa çağıran bu modelde yine isim yazdırabilirsiniz.

Prenses Kapı Süsü

Pembe rengin hâkim olmasından da anlaşılacağı üzere genç kızların hala çocuk ruhunu taşıdığı ve yaşı kaç olursa olsun çocuğunuzun evin prensesi olduğunu imgeleten bu tasarımda tüm malzemeler keçeden yapılmıştır. Pembe, gül ve şato üçlemesine ek olarak çocuğunuzun saç rengine göre dilerseniz sarı renk seçimini de yapabilirsiniz.

resim-20160623134704

Hoş Geldin Bebeğim Kapı Süsü

Erkek çocuklarının dünyaya gözlerini açtıkları andan itibaren onlara merhaba armağanı olabilecek bu model keçe kumaştan yapılmış olup, bulutlar ile uçak saten kumaşla birbirine bağlanmıştır. Hoş geldin bebeğimyazısı yerine dilediğinizi yazdırabilirsiniz.

resim-20160623134724

Baykuş Yuvası

Renklerin armonisinin yakalandığı bu canlı anlatımda erkek ve dişi baykuş figürlerinin çiçekten yapılmış yuva tasviri ile tamamlandığını görüyoruz.

resim-20160623134741

Prens Prenses Kapı Süsü

Şato arka planlı prens ve prenses temalı bu modelimiz de keçe kumaşı kullanılarak yine oda kapılarını süsleyecek nitelikte.

resim-20160623134802

 Firma Adı  Model  Fiyatı  Özelliği
 Emek Sensin  Prenses  170 TL  El işçiliği,keçe ve yün malzeme
Keçe Okulu  Pilot Bebek  120 TL  40×65, keçe malzeme,el işçiliği


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle