En güzel keçeden bebek kapı süsleri hangileri? Tasarım zenginliğinin yanı sıra uygun fiyatları ve değişik modelleri arıyorsanız, bebek odalarının vazgeçilmezler

Bebek Odası Keçe Kapı Süsleri

Bebek odalarının süslenmesinde ve ayrı bir hava kazandırılmasında renkleriile olduğu kadar tasarımları ile de keçeden bebek kapı süsleri oldukça fark yaratıyor. Hem kazandırdığı anlam hem de görünümleri ile ayrı bir dünyayı yakalamaya işaret olan bu süsler, farklı modelleri ile göz zevkine de doğrudan hitap ediyor. Yazımızda sizler için seçtiğimiz birbirinden ilginç ve değişik modelleri bulabilirsiniz.

Resimli anlatım ile desteklenmiş olan yazımıza bakıp, keçe bebek kapı süsleri modellerinin özelliklerinin yanı sıra nerede bulabileceğinizi ve nasıl yapıldıklarına ilişkin basit tarifleri de okuyabilirsiniz. Ayrıca siz de evinizde gerekli malzemeleri temin ettikten sonra hayal dünyanızdan eklemeler yaparak değişik modeller şeklinde deneyebilirsiniz. Bebek odası keçe kapı süsleri için gerekli olan malzemelerimiz ise; yuvarlak temalı bir süs ise simit strafor, makas, keçe, makas, yapıştırcı ve iç dolgu malzemesi olarak elyaf. Ayrıca desenleri oluşturmak için kalıplardan faydalanabilirsiniz.

Balonda Ayıcık Keçe Kapı Süsü

Tamamen keçeden yapılmış olan ayıcık modelinde gerekirse isim eklenebiliyor, normal 120 TL olan fiyat, isim eklendiği takdirde 140 TL oluyor. Dilerseniz sipariş verirken ayıcık yerine bebek figürü de olmasını isteyebilirsiniz, bunun için herhangi bir ücrette değişiklik söz konusu değil. İç dolgu malzemesi elyaf ile desteklenmiş ve düz bir satıh yerine boyut kazanmış bu keçe bebek kapı süsü modelinde ölçü olarak ise 40 cm standardı bulunuyor. Birbirinden farklı tasarımlara imza atan Ecerce firması, bu tasarımı ile renk cümbüşünü yakalamış ve çocuğun hayvan sevgisini pekiştirmek için her renk kapıya uyum sağlayacak bir çalışmayı gerçekleştirmiş. Bu bebek keçe kapı süsleri arasında benzersiz tasarımı bulunan modeli kendiniz yapmayı planlıyor iseniz, gerekli olan malzemeler keçe kumaşı, makas, yapıştırıcı ve içini doldurmak için elyaf.

Ecerce kapı süsü

Ecerce kapı süsü

Ucundan Azıcık Keçe Kapı Süsü

Keçeden bebek kapı süsleri arasında ender bulunan tasarımlardan biri olarak dikkat çeken sünnet temalı bu model ile erkek çocukları olan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Nazarı simgeleyen beyaz ve mavi rengin hakim olduğu modelin ortasında ise resim üzerinde sünnetime hoş geldiniz yazısı bulunuyor. Model, genel olarak harf üzerine tasarlandığından dolayı ekstradan daha fazla harf kalabalığı yapmaması için üzerine çocuğun ismi yazılmıyor. Önemli bir günü ilerleyen günlerde de yadetmenin yanı sıra daha eğlenceli kılınması için tasarımlanmış olan ve iki adet nazar boncuğu ile de desteklenmiş bulunan bu modeli Hayaller Dünyası firmasından sipariş geçebilirsiniz.

Maşallah kapı süsü

Maşallah kapı süsü

Keçe Denizci Kapı Süsü

Güneş, deniz ve bulut temalı ve keçeden bebek odası kapı süsleri arasında ender bulunan bir figürü tasvirleyen bu modelde, malum ağırlıklı renk tonları mavi ve beyaz üzerine kurulmuş. Malzeme olarak ince keçe ve içini doldurmak için elyaf kullanılan tasarım, Emeğim Sensin firması tarafından 70 TL’ye satışa sunuluyor. Modele ayrıca sipariş esnasında dilediğiniz isimi yadırabilirsiniz. Orta boy strafor üzerine yapılmış modelde isim yazdırırken değişik karakterlerin kullanılması mümkün olabileceği gibi, daha sade bir bebek keçe kapı süsü olsun istiyorsanız, tek tip yazı yazdırmak da mümkün.

Denizci kapı süsü

Denizci kapı süsü

Baby Keçe Bebek Kapı Süsü

Tüm renklerin karışımı olan bir bebek kapı süsü keçe üretimi arıyorsanız, el işliğinde standart şekline rağmen renk kombinasyonu ve kelebek desenleri ile fark yaratan bu modele bayılacaksınız. Doğaya sevgiyi tema edinen bu tasarımın genişliği otuz beş santim olurken, yüksekliği ise yine aynı ebatta gerçekleşmiş. Düz bir model olmasınının dışında strafor üzerine kurulması ve bebek odası kapı süsü keçe ürünleri arasında dikkat çekecek büyüklükte harfler barındırması ile kendi farkını yaratan bir tasarım olduğunu kanıtlıyor zaten. Ürün katma değer vergisi dahil yirmi dokuz lira elli kuruştan satışa sunuluyor.

baby kapı süsü

baby kapı süsü

 Firma  Model Fiyat Özellikleri
 Ecerce  Balonda Ayıcık  120 TL  Ayıcık ya da bebek figürlü
 Hayaller Dünyası  Ucundan Azıcık  35 TL  Strafor üstü tasarım
 Emeğim Sensin  Denizci  70 TL  Elyaf dolgulu
 Cansus  Baby Keçe Kapı Süsü  29.50 TL  Kelebek desenli


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle