Gelin kapı süsleri, en özel ve unutulamayacak bir günde hazırlanan ve sunulan en güzel kapı süsü modelleri arasındadır. Gelin odası için tasarlanan ve özellikle de kurdele nakış kullanılarak tasarlanan bu süsler birbirinden güzel modellerle sunulmaktadır.

Gelin kapı süsleri, yeni evlenecek olan çiftlere sunulacak en güzel armağanlardandır. En güzel kumaşları kullanarak tasarlayacağınız bu ürünleri sunarak onların en özel günlerinden ayrı bir mutluluk yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Gelin Kapı Süsü Yapılışı

İlk olarak arka plan rengini seçiniz. Daha sonra kapı çelengini bir takım uğraşlar sonucu iple sararak kendi tasarlayacağınız kalıplar sayesinde gelin ve damadı hazırlayın.

Dikim işlemlerinin ardından çiçeklerinizi elyaf doldurarak tek tek dikebilirsiniz. Daha sonra inciler ile süsleme işlemlerinin ardından gelin çiçeği ve damat papyonunu da ekleyebilirsiniz.

Gelin kapı süsü yapımında ihtiyacınız olan malzemeleri keçe figürler ya da birbirinden güzel renkli grapon kâğıtlarla ve isimli iplerle kombin yapabilirsiniz.

Çember olarak kullanabileceğiniz destek aracı bulunuz. Bu destek araçları plastik bir tabağın ortası da olabilir.

Bu çemberin etrafını gelinin ismi ya da farklı motiflerle süsleyebilir ve özel olarak kapı süsü şekline getirebilirsiniz.

Zarif ve sevimli ev aksesuarlarından biri olan gelin kapı süsleri için ayrı bir bütçe ayırmanıza da gerek yok. Daha çok kendi hayal gücünüz ile üretebileceğiniz bu projeler aslında günümüzün en güzel hediyeleri arasında yerini almıştır.

Gelin kapı süslerini ayrıca nişan hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Ortalama 33 cm çapında hazırlayacağınız bu ürünlere kristal tül fiyonklar da ekleyebilirsiniz.

Hazırlayacağınız bu gelin kapı süsleri dokusu ve görüntü olarak gerçek çiçeklerden farksız olacaktır.

Diğer Modelleri

Birbirinden güzel tasarlanmış olan ürünlerin modelleri daha çok çiçekli nişan ve çiçekli gelin kapı süsleri olarak tercih ediliyor.

El işçiliği ile yapılan bu ürünler; tüllü ve gelin çiçekli, beyaz gül ve tüllü gelin kapı süsü modelleri, gelin ve damat isimli düğün kapı süsü modelleri, kırmızı çiçekli modeller ve gelin odası kanat kapı modelleri olarak dikkat çekmektedir.

Sizlere diğer modelleri anlamındaki tavsiyelerimizden biri de tül çelenk ve beyaz güllü süsler olacaktır. Son derece kibar ve zarif bir görünümde olan bu modelleri tercih edebilir ve hediye olarak sunabilirsiniz.

Satın aldığınız takdirde bu ürünlerin fiyatı 99 TL ile 149 TL arasındaki fiyat aralıklarında sunulmaktadır. İnternet üzerinden de rahatlıkla sipariş edebilir ve bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen modellerini de sizlere sunduktan sonra bu modeller arasından tercihinizi yapabilir ve bu özel ve mutlu günde evli çiftler için sunulacak kapı süslemeleri içinden en uygun olanını armağan edebilirsiniz.

Çiftlere özel olarak hazırlanan bu ürünler el emeği verilerek yapıldığından oldukça başarılı motiflerle süslenmiş ve satışa sunulmuştur. Dilerseniz kendi evinizde de bu ürünleri oluşturabilir ve armağan edebilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle