Yazında gelmesi ile birlikte ev, yazlık, iş yerleri vb. kapalı tüm alanlarda pencere ve kapılar açılmaya başlandı. Ancak bir çoğunun bildiği gibi yazın gelmesi ile birlikte haşere ve sivri sinekler de artmaktadır. Açılan kapı pencerelerden rüzgârın esintisi ile evlerin içi sinek ve haşere ile dolabilir.

Prizlere takılan sinek kovarlar ya da kullanılan ilaçlara rağmen bu dertten kurtulmak zordur. Hatta satın alınan cilt sprey ve kremleri de buna dâhildir. Çünkü içeri giren sinekleri kendinizden uzak tutsanız bile evin içerisinde kötü bir görüntü oluşacaktır. Kullanılan ilaçlar ve spreyler bulunmaktadır. Ancak kullanmanız gerektiği zaman havaya veya etrafa sıktığınız tüm ilaç sizin sağlığınız içinde oldukça olumsuz etkiler yaratacaktır. Ayrıca koku olarakta son derece kötü bir etkisi vardır.

Elektrikli Sineklik Özellikleri

Elektrikli sineklik

Elektrikli sineklik

Diğer ürünlerin hepsini bir kenara bırakacak olursak elektrikli sineklikler ile son derece basit bir şekilde tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Raket şeklinde ve ya sabit bir yere koyabileceğiniz şekilde 2 çeşidi bulunmaktadır. Raket olarak satın alınan elektrikli sinekliklerin ağırlıkları yaklaşık 0.5kg ile 1 kg arasında değişmektedir. Şarjlı  veya pil ile çalışmak üzere 2 türü mevcuttur.

Şarjlı olanlar ortalama 480 saate kadar kullanım süresine sahiptir. Kullanım sırasında, haşereye raketi dokundurmanız ile sorunu ortadan kaldırmış olacaksınız. Elektriğin etkisi ile kokusuz bir şekilde ve etrafa bir etkisi olmadan hepsinden kurtulabilirsiniz.

Sabit olarak etrafa koyabileceğiniz elektrikli sineklikler ise prize takılı bir şekilde çalışır ve etrafa yaydığı ışık ile tüm haşere ve sinekleri üstüne çekerek sahip olduğu elektrik akımı ile öldürür. Etrafa karşı tamamen zararsız olmakla birlikte kesin çözüm olarak tek tercihiniz olmalıdır.

Mıknatıslı Pencere Sineklik Özellikleri

Mıktınaslı sineklik

Mıktınaslı sineklik

Eviniz içerisinde ki tüm kapı ve pencereleri elbet ki kontrol etmeniz mümkün değildir. Girecek olan haşere ve sinekler ile tek bir elden mücadele etmekte son derece zor olacaktır.

Tek bir yeri açarak kontrol altında tutmak ya da perdeleri çekerek bunu engelleyebileceğiniz düşünüyorsanız bile yanılıyorsunuz. Çünkü esen bir rüzgâr ya da bir anlık dalgınlık ile içeri birçok şey girebilir.

Ancak bunların hepsini dert etmeye artık gerek yok. Çünkü mıknatıslı pencere sineklikleri ile tüm sorunlarınızdan tamamen kurtulabilir ve kontrolü ele alabilirsiniz. Mıknatıslı pencere ve kapı sinekliklerini kolay bir şekilde kurulmaktadır.

Kapı ve pencerelerin kenarlarına kendine has bantlar ile kolayca tutturulan sineklikler ile anında kullanıma başlayabilirsiniz. Ortasına işlenmiş olan magnetlerden yapılma şerit ile kendi kendine kapanmaktadır. İçerisinden geçerken kolayca ayrılır ve hemen arkanızdan mıknatısların etkisi ile kapanır. Bu sayede evinizi tüm haşerelerden korumuş olursunuz.

Kullanım Alanları

Ev, işyeri, karavan, yazlık gibi tüm kapalı alanlarınıza ait pencere kapılarınızda mıknatıslı pencere sinekliklerini kullanabilir ve haşerelerin tamamen içeri girişini engelleyebilirsiniz.

Eğer ki bahçenize oturuyorsanız ve sineklerden korunmak istiyorsanız da elektrikli sineklikler ile büyüklüklerine göre 20 metrekare ve 50 metrekare arasında değişen bir alanda kendinizi tüm haşerelerden koruyabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle